Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démon vagy rosz szellem van a...

Mattheew15 kérdése:

Démon vagy rosz szellem van a házunkban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy régi dologgal szeretnék hozzátok fordulni, ami a minap furcsa módon szóba került de kezdem is az elejétől. Kb 3-4éve történhetett velem hogy láttam egy körülbelül 6éves gyerek méretű fekete, vékony valamit ami nagyon csúnya volt és rémisztő, este volt felkeltem valamiért, kinyitottam a szemem és megláttam azt a valamit a számítógépes asztalunk alatt. Csak nézett engem és vicsorított. Azt hiszem a szeme fehér színű volt. Annyira megijedtem hogy meg sem tudtam mozdulni csak a szememet csuktam be, mire kinyitottam a szememet addigra eltünt. Többször voltak olyan estéim mikor nem tudtam hogy álmodok vagy sem a lényege az volt hogy nek tudtam mozgatni a testemet viszont a szememet igen, a saját akaratommal mozgattam, pislogtam stb de közben bennem volt az érzés hogy valaki itt van mellettem és bántani akar, liheg a nyakamra..3testvéremmel vagyok egy nagy szobában. A nagyobbik testvérem is mesélte hogy többször fordult vele elő ugyan ez mint velem csak felette ott állt valami. Amiért ezeket a dolgokat leirom nektek az azért van mert ma, elmeséltem ezt az edesanyamnak es azt mondta hogy amikor a kisöcsém az én ágyamon alszik, mikor éppen nem vagyok itthon, akkor mindig betolja a széket a számítógépes asztalhoz mert nem tud aludni mer fél, de sosem mondta el hogy miért. Ugye ő erröl sosem tudott. Ezért ez elég furcsa..(hozzateszem hogy a szoba azota nem valtozott berendezéssel kapcsolatban) Mit gondoltok mi lehet ez? Kérlek segítsetek.. AKI CSAK HULYESKEDNI AKAR AZ MENJEN MASHOVA KERLEK TITEKET.

2018. máj. 10. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Nekem már az a gyanús, hogy szépet , jót, soha senki nem lát, csak ótvar rondát, csúfot, ijesztőt, aki a frászt hozza rá az emberre. Hol vannak a fények, az angyalok, a szárnyak, a ragyogás ?! Az emberek saját magukat ijesztgetik, aztán már látod is.
2018. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hidd el, én lennék a legboldogabb ha ez csak kamu lenne.. :(
2018. máj. 10. 23:56
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Fényképezd le, vakuzz az arcába.
2018. máj. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Gyámoltalan embereket lehet ijesztgetni, ha ilyeneket látsz, vagy képzelődsz akkor mondd azt, hogy takarodjál a pba innen te gyökér , balek !
2018. máj. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia kedves kerdezo!


Lattam a kerdesed es gondoltam irok, tudom hihetetlennek fog hangzani, amit irok, de nem hazudnek ilyen dolgokrol. Mas emberek, akik szkeptikusak biztos lefognak engem pontozni, de attol meg hogy ok nem lattak ilyet van.


Rengeteget foglalkoztam ezzel a temaval, a demonokkal is,a spiritualis dolgokkal, rengeteg tanulmany, konyv, tapasztalatok masoktol. Minden ami csak kezzel foghato dolog.


Leszogeznem az elozo valaszoloknak, hogy de igen van “JO” is, es en lattam. Nevezzuk oket angyaloknak, bar en nem igy hivom oket. Kuldtek jeleket, es ha hiszek bennuk segitenek az embereknek, de nem olyan formaban, mint ahogy masok gondoljak, nem fogsz otos lottot nyerni veluk, de megprobalnak segiteni, vedeni, tanitani. Lattam feher arnyat, amibol olyan melegseg aradt, mint egy tiszta szeretetettbol. Lattam oket almaimban, gyonyoru lenyek. Voltam a szellemvilagban is tobbszor is almon keresztul, csodalatos hely, pont olyan, amiben egy szkeptikus irt az egyik konyveben, tele van szerettel olyan szeretettel, ami a foldon nem letezik. Apum meghalt es altala is voltam elosszo a szellemvilagban, megmutatta a helyet, de ezutan tobbszor is vissza engedtek oda. Keszitettem gyertyamagiat is, a gyertya ugy egett mint meg soha, a papir olyan fenyes volt, mint meg soha, rendesen vilagitott es orakig egett a kivansagom. Kesobb kiprobaltam siman kivansag nelkul egetni a gyertyat, ugy elegett pillanatok alatt es nem vilagitott.


Visszaterve a “rosszakra” nevezzuk oket demonoknak, ezzel gyakrabban talalkozik az ember, es azert, mert altalaban az emberek, nem tudjak kikhez forduljanak, a legtobb ember szomoru, vagy banatos, duhos vagy haragos, ezek a dolgok vonzak az ilyeneket. Es nem csak egy szimpla apro duhosseg, hanem egy folyamatos banat, trauma utan okozta dolog. Amikor elkezdtem foglalkozni a demonokkal, en mar feladtam az eletem, ezert volt merszem arra, hogy ezt tegyem, mindekozben nagyon eros dolgok tortentek. Megnyilvanulasok, rossz dolgok, hangok, beszedek, megszallas, ongyilkossag es halal.

Ha esetleg erdekelnek a tortenetek nyugodtan irj ram. De itt most nem reszleteznem.


Volt olyam is, hogy almomban rossz utra tevedtem, talalkoztam szellemekkel is, de ok nem akartak hogy ott legyek, ezert felebresztettek azzal, hogy haromszor kopogtattak a szivemen nagyon erosen. Hozza kell tenni, hogy nekem mindig furcsa almaim vannak, sokszor latom a multat, es a jovot is, es nem mindig a sajat eletemet.


Nos mit tehetsz? A legelso dolog, hogy elfelejted a felelmet, haragot es duhot, de legfokebb a felelmed, a felelem ugyanis nagyon erosen taplalja ezeket. Ha nagyon magabiztos leszel, felallsz es a szemebe nezel es azt mondod, hogy tunj el, akkor elfog menni. Kart egyelore nem tud benned okozni, de mivel mar latod a sajat szemeddel, lehet eleg eros lett ahoz, hogy masra is kepes legyen, de ha tovabbra is felsz akar ratok is tapadhat, azt pedig nem akarod ugye? Nekem egy teljes eletszakaszt tett tonkre ezzel egy arto leny.


Masodik lepes kideriteni volt e elottetek valaki a hazban, halt e meg valaki, nem mindig biztos, hogy valaki meghalt, lehet kornyekbeli is, vagy csak egy odatevedt lelek. Volt e olyan butor, ami regi es mase volt, neha az ilyen lelkek kepesek valamiert ragaszkodni egy adott targyhoz, ami oda koti oket. Kikell takaritani a hazat, padlas, pincet ha van. Kidobni mindent, ami regi, es esetleg mase volt. A takaritas is nagy segitseg hiszen haztisztitonak is lehetne nevezni.

Hasznaljatok fustolot es az egesz hazat a targyakat tisztitsatok meg, vigyetek korbe mindenhol. A legjobb ha citromosat hasznaltok, mert van olyan illat, amely kifejezetten vonza oket. Amikornezt csinaljatok akkor mondjatok ki hangosan, hogy minden itt ragadt lelket megkerek arra, hogy tavozzon innen. Nem szabad gonosznak lenni, mert attol is felkaphatjak a vizet.


Meg egy tanacs, ennek ellenere, hogy ilyet lattatok, nem szabad vagyis ovakodjatok tole, ne higyjetek benne, maradjatok semlegesek, egyik oldal se olyan jo. Most is irtam roluk, de mar reg nem foglalkozok veluk, nem szabad beszelni roluk, mert mint mondtam odavonza oket, most lehet, hogy en is visszavonzottam magamhoz ezekkel. Pedig mar jo ideje semleges vagyok.


Es mik tortenhetnek ha nem cselekszetek? Alapjaraton vege artalmatlan, de mint mondtam kepes annyi erot gyujteni, hogy vegul megszallas legyen a dologbol, ami vezethet gyilkossaghoz, ongyilkossaghoz vagy mas szornyu dologhoz.


De irj nyugodtan ha ugy erzed. Nem tudtam olyan reszletes lenni ezzel kapcsolatban.

2018. máj. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nincsen semmilyen szellem, alvási paralízised volt. Olvass utána.
2018. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is alvási paralìzis. Ijesztő tud lenni nagyon.
2018. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen az egyik dolog alvasi paralizis, mindenkivel elofordult.

De a masikat mivel magyarazzatok?

2018. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
6%
Vagy csak egy bolond 15 éves? :D
2018. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Én hiszek neked, kedves kérdező és megértelek!


Jómagam kétszer tapasztaltam meg a sátán jelenlétét és elmondhatom, hogy soha olyan végtelen gonoszságot, félelmet, reménytelenséget nem éreztem még a bőrömön, mint akkor a jelenlétében - igenis létezik, léteznek ártó lények, de ezt csak az értheti meg, aki már átélte józan állapotában és tudja, hogy nem álom volt, hanem valóság!


Meg kell térned és segítségül kell hívnod Istent, Jézust, Szűz Máriát, mert a rossz megnyilvánulását csak jóval tudod megtörni! A sötétséget fénnyel és szeretettel.


Amit a hosszú hozzászólásban leírtak, az mind így van és hasznos tanácsok, alkalmazd a tértisztítást is - szükség esetén pedig költözzetek el sürgősen vagy hívjatok ördögűzőt, spirituális segítséget!!


De az a legfontosabb, hogy a félelem, a düh, a harag mind táplálja őket és legközelebb legyen bátorságod felszólítani az entitást a távozásra Isten v. Jézus nevében.

2018. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!