Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek van Tulpátok, vagy...

Nektek van Tulpátok, vagy próbáltatok már csinálni? Milyen technikát alkalmaztatok vagy alkalmaztok, és hogy áll a dolog?

Figyelt kérdés

Én tegnapelőtt kezdtem el, azóta a lehető legtöbbször próbálom elképzelni, hogy itt van mellettem, beszélek hozzá, és időnként fogjuk egymás kezét. Sok közös témánk van, mivel az emlékeink közösek. Nem beszéltetem magamtól, csak időnként beszélek hozzá, és várom, hogy mikor válaszol majd.


Érzem, hogy most is itt áll mellettem, letettem a kezem az asztalra, úgy éreztem, hogy rátette az övét és melegséget érzek.


Már megformáltam a testét, adtam neki nevet és személyiséget, szinte ösztönösen jött a dolog, de még nincsenek önálló cselekvései, pár olyan dologtól eltekintve amiben nem vagyok biztos, minden esetre jó érzés.


Olvastam régebben egy Harry Potter-es történetet, amiben Voldemort Horcrux-a felébred Harry fejében még kiskorában és beszélgetnek, sokban hasonlít az élmény arra, kivéve abban, hogy a Tulpám még nem beszél hozzám, de legalább itt van velem.


Tegnap este összebújva aludtunk el és sokkal hamarabb, nyugodtabban aludtam el.



2018. máj. 14. 01:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amikor koncentrálok a tulpámra és kérem arra, hogy önálló gondolatai legyenek és beszéljen hozzám, akkor enyhe fejfájást kapok. Leírások szerint ez jó jel.
2018. máj. 14. 01:19
 2/15 A kérdező kommentje:
Máris nagyon jó érzés az, hogy sosem vagyok egyedül, van egy társam akiben mindenben megbízhatok.
2018. máj. 14. 01:19
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagy a baj nálad is, menj el egy szakorvoshoz hátha tudnak segiteni rajtad.
2018. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Állítólag veszélyes dolog csak úgy tulpát idézgetni. Volt olyan eset, hogy kis híján megölte a gazdáját.
2018. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

kiváló!

Egyenes úton haladsz az önpusztítás felé!

Olvastad már el a varázsinas seprűje történetet?

Itt az ideje.

2018. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a természetfelettiben, úgy gondolom, hogy a tulpa pusztán pszichológiai jelenség, egy másik tudat létrehozása az agyban. Azért tettem a kérdést az Ezo-ba, mert máshova nemigazán fért, meg aztán úgyis előbb-utóbb itt kötne ki.
2018. máj. 14. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

nem is hiszel benne, de azért varázsolgatsz.

Gratu. A baj, az hogy a természet feletti viszont igenis hisz benned.

2018. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Volt,de kidöglött,mert elfelejtettem meglocsolni.szóval öntözd rendesen.És jól döngöld rà a földet a cserépben,akkor mozgàsképtelen lesz,tehàt veszélytelen.
2018. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az tudod, hogy idovel irigy lesz az eletedre? Es azt hogy majd ugyanigy le kell bontanod?
2018. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Arkhowar ***** válasza:
81%

A talajt legalább egy hónappal az ültetés előtt ajánlott 25-30 cm mélyen felásni és trágyát beledolgozni. Ha szükséges, az ültetési területet jól öntözzük meg, hogy átnedvesedjen.


A tulpa foltokban, csoportokban ültetve a legszebb, de telepíthetjük ágyásokba vagy sorokba, gyepszegélyen, illetve évelő virágok közé is. Ültetéskor a tőtávolság legalább 10 cm legyen, de 15-20 cm a legideálisabb. Az ültetés mélysége érje el a hagyma magasságának két és félszeresét. Takarjuk be őket kétszer annyi földdel, mint amilyen magas a virághagyma maga, ha túl mélyre ültetjük őket, akkor nem tudnak a felszínre törni. A beültetés után öntözzük meg jól a virágágyat.

2018. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!