Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Valaki segítsen:$

Ez mi lehet? Valaki segítsen:$

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött.Kopogásokat hallottam éjjel a szobámban.3-4 egymás után van amikor csak kettő ilyenkor nem merek megmozdulni.Mostanába azt csinálom hogy a tévére alszok el ilyenkor nincs kopogás.Tegnap este hamarabb kikapcsolt a TV minthogy elaludtam volna és megint volt 1-2 koppantás kicsit megijedtem de elaludtam este nagyon rosszat álmodtam a szobámban élő vmiről.Feküdtem az ágyban ő ott volt nem tudtam mozdulni és hangom sem volt.Azt hittem valóság.Aznap délelőtt citromos füstölőt égették amiről azt hallottam elűzi a rossz dolgokat.De nem égett végig lehet "megharagudott"? Egyébként nem félek tőlle annyira.Csak nagyon rossz hogy 1kor alszok el és 6 kor kelek a suli miatt... Légyszi ne nézzetek hülyének ha nem tudtok normálisan válaszolni inkább ne 😅

Ja és barátnőmmel quija táblával tudunk esetleg vele beszélni?Hogy mit akar? Köszi a válaszokat 😊



2018. jún. 11. 19:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És általában a szekrény felől de van amikor 2-3 perc kihagyással a szoba különböző pontjáról hallom.

Természetesen senki nem hisz nekem a baratnőmon kívül 😌

2018. jún. 11. 19:23
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon szörnyű dolog, megjött a nyári kánikula és a nagy éjjeli/nappali hőingadozás okozta hőtágulástól pattognak például a bútorok. És ártalmas, mert a nyugodt alvást megzavarja az ilyesféle pattogó hang, ahogy például egy ajtó becsapódás is megzavarná.

Egy olyan szertartást javaslok hogy a család egyik ezermester tagja derítse ki melyik bútor pattog és tegyen ellene valamit. Hogy kell-e hozzá varázseszköz, mint például csavarhúzó vagy más szerszám, azt majd ő tudja.

2018. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy nem tudtál mozdulni, csak egy egyszerű alvásparalízis volt.
2018. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez tetszett 😁 Mintha anyum írta volna!

De egyébként több paranormális eset volt már abban a szobában.A tesóm a dédmamámat látta akkor ebben a szobában hunyt el.

2018. jún. 11. 20:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem alvásparalízís volt hanem álom szerintem mert reggel ugyan úgy felébredtem.Aztán lehet igazad van.
2018. jún. 11. 20:18
 6/12 A kérdező kommentje:
A dédmamámat látta aki* ebben a szobában hunyt el (bocsi irásjavitó)
2018. jún. 11. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
"Feküdtem az ágyban ő ott volt nem tudtam mozdulni és hsngom sem volt". Pedig ez a tökéletes leírása az alvásparalízisnek, szóval, szerintem is az lehet.
2018. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De a kopogások teljesen biztos hogy igaziak
2018. jún. 11. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Elmenjünk hozzátok kivizsgálni az ügyet?
2018. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
5%
Vedd be a gyógyszereid gizike
2018. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!