Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Kérem tudom hogy nem szabad főleg nem egyedül és tisztában vagyok a következményeivel és vállalom. Egyedül szeretnék szellemet idézni, de nem értek hozzá és hátha van itt olyan aki tudja mi a teendő.

2018. jún. 16. 16:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Nem létező dolgokkal mit akarsz kezdeni?
2018. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha még a kategóriát sem találod meg, akkor szerinted mi történne veled, ha mégis előkerülne valahogy egy szellem?
2018. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Ügyvéd kell azt tudom... aztán valamilyen írásos papírt küldenek ki neki és kényszerítik, hogy megjelenjen a tárgyaláson vagy valami ilyesmi.
2018. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha az ügyvédeknél mindenkinek a szelleme megjelenne, akinek rosszat tettek, akkor már rég öngyilkos lett volna a többség.
2018. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Lsd + Scooby doo
2018. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Passz, csak a démont tudom.
2018. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon nehéz megidézni.

Le kell nyugodnod először.

Másodszor kell egy nagy hely, és a padlóra vagy földre fölvázolod a 5 ágú csillagot. Utána a 6 ágút is pontosan ugyanoda hogy a eggyik csúcs passzoljon amelyik délre néz.

Ki kell kapcsolni minden elektromos eszközt.

Be kell állítanod egy csörgőórát éjfél előtt 1 mp re.

Be kell állni a kör közepére és az óra legyen előtted. Általában 21 kor kezdődik az idézés. Fél óránként kell térden mondanod a szöveget, és nem szabad megzavarjon semmi.

A szöveg: Kapitusz externum esz max spritusz el szánté.

Az utólsó fél órában hangosan kell nyomni.

Ha ez megvan akkor mukor szól az óra kiugrasz a bukfencel a körből. Megjelenik előtted egy csomó szellem és elkapod amelyik kell. Gyorsnak kell lenni mert eltűnnek, kell hozzá egy vizes törülköző is amit a homlokodra tekersz. A szellemet meg úgy fogod meg hogy beleugrasz. Aztán te leszel a szellem ezért kell több ember.

Utána ki is kell űznöd magadból, ahhoz azt kell mondani hogy: exitusz basszer hausen.

2018. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
A GYK-n kapott tanacsok alapján akarsz szellemet idézni? Sok sikert...
2018. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7. válászoló :D jót röhögtem rajta köszi :)
2018. jún. 17. 00:00
 10/12 anonim ***** válasza:

;) erre a kérdésre most őszintén?

Nem, inkább hagyjuk.

2018. jún. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!