Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy a gyerek...

Lehetséges hogy a gyerek szellemeket lát?

Figyelt kérdés

Vam egy 1 éves kisfiam.Nem rég költöztünk új lakásba ahol elöttünk egy hozzánk hasonló család lakott egy picivel idősebb gyerekel aki sajnos egy baleset következtében még halt a házban.Legalább is az ingatlanos csaj ezt mondta mivel kötelessége felsorolni az elmúlt tíz évben történt halál eseteket.Engem nem rémisztet meg ez a dolog.

Az elözönlötték lakásunkban a hely hiamyiatt velünk aludt a gyerek de mostmár saját szobája van.Kb a beköltözés ülni után 2 héttel kezdtek furcsa dolgok történi a babával.Soha nem volt sírós gyerek az éjszakát is végig aludtam már egy hónapos kora óta.

Ez már egy jó 4 hónapja megy minden éjjel.Minden este pontos időben fetetem le aludni olyan 7 óra körül mivel én 10 ig nem igazan szoktam aludni elég gyakran rá nézek.Akkor semmi baja nyugodtan alszik.Sőt nappal egyáltalán nem is fordul elő csak éjszaka.

Minden éjszaka éfél körül ára kellek hogy őrjöngve üvölt a gyerek pedig semmi nincs a szobájában ami esetleg még tudná ijeszteni.Akkor sem hagyta abba a sírást ha fel veszem.Nagyon nehez tudom meg nyugtatni.Aztan magától abba hagyta és vissza alszik.Hogy aztán egy óra múlva úgyan ezt el játsza.

Már tettünk baba figyelő kamerát a szobájába azon se láttunk semmit ami ezt ki válthatják belőle

Viszont elég sokszor látom hogy az idő tájt mikor el kezd sírni hogy sokáig néz egy irányba aztán hírtelen el kapja a fejét és üvölteni kezd.

A kamerán keresztül már azt is láttam nem egyszer hogy a semmibe integet vagy valelyik játékát mintha oda akarná adni valakinek vagy valaminek.Csak fogja a kezébe és nyújtsa a semmibe.Persze ez után is az örjöngés következik.

Mostanában még valamit csinál ami engem nagyon meg ijesztet a párom szerint hülyeség csak azért csinálja mert kicsi.Teljesen nyugodtan áll a kiságyban majd egy idő után szintén ordítva el kezd mozogni mintha megpróbálná hátrálni valami elől.Mostmár minden egyes éjszaka ezek játszódnak le felvàltva éjfél és 2 óra között pontban.Egyre jobban kezdem látni a gyereken a kamerán keresztül hogy meg van ijedve.

Vajon mi lehet ez ?Vagy miért csinálja. Szerintetek van rá esetleg Vali racionális magyarázat? Nagyon féltem a kisfiam hogy esetleg Vali baja esik.



2018. jún. 24. 21:25
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírás ért az autó correct folyton javít
2018. jún. 24. 21:30
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Eléggé valószínű. Fhu a szőr is felállt a hátamon
2018. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

"mivel kötelessége felsorolni az elmúlt tíz évben történt halál eseteket."


Ez? :) Tavaly adtunk el egy lakást, idén vettünk egyet, és most adok el még egyet, de egyiknél se volt ilyen hülyeség, hogy kötelessége felsorolni a haláleseteket, amik itt történtek. XD Sőt, adatvédelmi okokból szerintem még tilos is.

Tedd fel a történetet a Creepypasta-ra, ott szoktak ilyenek lenni.

2018. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem látnak szellemeket. Valószínűleg fél egyedól, és álmodik. Ezt válthatja ki belőle a rohamokat. Ilyenkor ne a kamerán keresztül lesd, hanem menj be hozzá és nyugtasd meg.
2018. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nem teszem fel.

Mert sajnos minden este még történik.Nem találtam ki csak úgy és nem is képzelem be.Én lennék a legboldogabb ha csak a saját képzeletben játszana vele.

Én nem értek a ház eladás hoz csak azt tudtam le írni amit nekem mondtak.Fogalmam sincsen hogy törvényes vagy sem elmondani.Ettől nem fogok nyugodtan aludni.

2018. jún. 24. 21:43
 6/26 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos vagyok benne hogy nem rohamok .És ha este 7 órától éjfélig tud nyogodtan aludni és nem kell fel akkor mivel magyarázd hogy pontos időnként csinálja ezt minden nap éjfélkor aztán meg egy órakor utána ismét nyugodtan alszik .
2018. jún. 24. 21:45
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Új helyre költözés, új lakás, új környezet, és az eddig anyukával alvó gyerek külön lett paterolva estére. Hát biztos, a szellemek, nem a változás miatt.
2018. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Még egy dolog: 4 hónapja ez megy, és 1x se jutott eszébe anyukának, hogy aludjon a gyerek a szülőkkel? Hagy üvöltsön minden este a saját szobájában? Remélem tényleg kamu, és nincs gyereked.
2018. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Téged kebelezett be az amit hallottál az ingatlanostól. Egy ilyen picike gyereket magára, egyedül hagyni ... A babaágynak ott lenne a helye melletted.
2018. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%
Szellemfigyelő kamerát kell venni.
2018. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!