Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy furcsa embert...

Láttam egy furcsa embert hátulról, lenéztem egy pillanatra a telefonomra, majd mire visszanéztem, nem volt ott. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nővéremmel és édesanyámmal sétáltam tegnap este, és a körforgalomnál megállva egyszer csak észre vettünk egy embert, aki a lámpaoszlop előtt áll, háttal nekünk. Én lenéztem a mobilomra (de tényleg csak rápillantottam az időre), és mire visszanéztem, eltűnt. Mondtam is a többieknek, hogy milyen gyorsan eltűnt az az ember, de úgy nem szenteltünk neki különösebb figyelmet, csak így elkezdtünk arról beszélgetni, hogy milyen érdekes, hogy mindhárman hirtelen egyszerre máshová kezdtünk figyelni, és mire felnéztünk, már nem volt ott. De ami a legdurvább, az az, hogy a nővérem azt mondta, hogy fekete pólóban és bézs színű halásznadrágban volt, belőlem pedig kitört, hogy én kockás ingben és hosszú farmerben láttam. Anya erre megint mást mondott, és itt volt az a pont, hogy teljesen be pánikoltunk. Mi lehetett ez? :D

Értelmes válaszokat szeretnék! Én viszonylag szkeptikus vagyok az ilyen jellegű dolgokban, viszont láttam, amit láttam, ráadásul hárman tapasztaltuk ezt a furcsa jelenséget.



2018. júl. 9. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez bizony a rettegett és hírhedt Változóruhájú Néha Láthatatlan Ember volt. Ő valamikor egy ruhagyárban dolgozott, de egy nap belefulladt egy tartálynyi hipóba, a szelleme azóta bosszúból vadászik mindenkire, akin megérzi a fehérítő szagát.


Szörnyű veszélyben vagy, ha te láttad, akkor ő is látott téged, és mostantól heteken át követni fog téged, végül egy éjszaka elvisz a rejtekhelyére és gitártokot varr a lenyúzott bőrödből, a beleidből pedig szárítókötelet készít. Ezt csak úgy akadályozod meg, ha mostantól egy hónapon át az utcára kilépve, az ajtóban állva elénekled visszafelé a Balatoni nyár c. dal első versszakát és háromszor felköpsz a levegőbe.

2018. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a felettébb szórakoztató választ.
2018. júl. 9. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Én is így jártam a múltkor. Sétáltunk a kutyival, erre egy lelkes kóborkutyi csatlakozott. A kutyit bevittem a házba, majd kijöttem, hogy megnézzem. Ott ült a bejárati ajtó elől, még egy pillanatra vissza kellett mennem, de tényleg csak 2 másodpercre és mire kinyitottam az ajtót már nem volt ott, de annyira, hogy sehol se volt. Ez pedig azért lehet így, mert a 2 másoperc nem két másodperc, hanem 10 és az alatt már el lehet tűnni. Itt is ilyesmi történt. A mobilra ránézés könnyen időhurokba dob. Ráadásul a 3 nő együtt a legrosszabb felállás egy ügy ténybeli feldolgozására:)
2018. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez logikus magyarázat lehet az eltűnésre (bár tényleg csak annyi, hogy az időt néztem meg), de az, hogy mindannyian más ruhában láttunk, az kicsit furcsa. :D
2018. júl. 9. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
hát a legvalószínübb dolog az hogy elment
2018. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát én itt nagyon beparáznék.

És végül lett valami?

2018. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nem történt semmi igazából. Mai napig emlegetjük, de hasonló nem történt. :)
2018. júl. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!