Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam?

Szellemet láttam?

Figyelt kérdés
Mentem aludni erre egy fekete árnyék nekem ugrott, nahyon megijettem!4!4!4

2018. aug. 11. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A saját árnyékod.
2018. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Biztosan nagyon almos voltal mar es kepzelodtel :) szellemek nm leteznek
2018. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
32%
Szellemek léteznek meg démonok is
2018. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
63%
Szia, amit láttál démon volt, nem pedig szellem, legközelebb tegyél magadra 3 csepp olivaolajat. Szívesen
2018. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kretens ***** válasza:
56%
Ilyenektől nem kell félni.Szellemek kisértetek démonok engem nem hatnak meg.Ijesztegethetnek akárhogy.Tapasztaltam már pár érdekességet velük kapcsolatban személyesen is de nincs mitől félni.Egyszer egy ilyen entitást mikor érzékeltem a jelenlétét megkérdeztem tőle hogy tudsz atomerőmüvet épiteni?De megsoroztam még egy sor olyan kérdéssel ami egy embernek természetes de nekik lehetetlen.Egy hasonló kérdésre már irtam itt hogy nem kell tőlük félni.Hiszen hamarosan már qvantumszámitógépek lesznek és mesterséges inteligencia meg még kitudja milyen tudományos fejlődés és hát valljuk be ebben már semmilyen befolyása és szerepe és beleszólása nem lesz a démonoknak szellemeknek kisérteteknek.Egyszerűen az ember tudományos fejlődése tulhaladja őket.
2018. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem, az egy migráns volt !4!4!4
2018. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NagyMilan_17 válasza:
Hát igen, együtt érzek veled, legalább mikor egyedül érzed magad, tudhatod, nem vagy egyedül, nekem a farkam nagy, és amikor kicsit félek, csak felkeltem, és már nem félek!
2018. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!