Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez tényleg hatásos?

Ez tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy rokonom hogy a legjobb és legegyszerűbb módja a démonűzésnek ha vizet iszunk.A hangsúly magán a folyamaton van és a legjobb a csapvíz.Mosolyogtam csak rajta, de annyira komolyan mondta.. Lehet van benne valami?
2018. aug. 13. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem.
2018. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a tüzesvízre gondolt.
2018. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én se hinném de az illető őszinte és normális.És az sem valöszínű hogy megtréfált mert szinte mindig elneveti magát olyankor.
2018. aug. 13. 21:02
 4/6 A kérdező kommentje:
2-s válaszoló, az alkoholra gondolsz?
2018. aug. 13. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem éphogy nem az alkoholraxd alkoholtol kiszamithatatlsn leszel ergo az ellenkezője. A víztől meg alap.
2018. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvesztettem a fonalat.Azt hittem a tüzes víz alatt a régi indián kifejezést értette ahogy az alkoholt nevezték.


Akkor mi az a tüzea víz? Szenteltvíz vagy mi?


Amúgy a kérdésemben említettem hogy a folyamat a fontos,az hogy milyen víz, kevésbé.

2018. aug. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!