Nem lopott kérdése:

Ki/mi az a Momo?

Figyelt kérdés
Tele van vele az internet, de nagyon félek a képétől ezért nem merek 1 videót se megnézni róla. Normális,kifejtett válaszok érdekelnek! Pls ne írjatok olyat h "én vagyok Momo" mert nagyon parázós vagyok.

2018. aug. 14. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
2018. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy baromság.

Egy japán képzőművész rajza, és egy marketing a művészetének.


Nem, nem öl embert és nem, nem leszel tőle halott sem öngyilkos, mert nem irányít az akaratával.

2018. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
Momo egy japán múzeumból származik. Egy ember az ő képét és nevét használta fel whatsappon arra, hogy gyerekeknek küldjön erőszakos tartalmakat, gyilkosságokat. Fenyegeti is őket. Nem mindenkinek ír vissza, de akinek igen, az állítólag "veszélyben van". Paul Street videóját ajánlom megnézésre, a többi clickbaites, nézettségvadász kaki. Egy képtől meg ne félj, hisz nem tud bántani.
2018. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Tuning sportkormány/felni márka.
2018. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Momo a japán népmesékból származik...Nem öl embert,nem mászik be hozzád az ablakon...
2018. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Am nem azért félek a képtőp mert bántana, egyszerűen a kinézetétől fut végig a hideg a hátamon.
2018. aug. 15. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Direkt azért néz ki így, hogy tarts tőle, mint a többi creepypastas lény. Nem létezik, nem jön el érted, eleve a csirkelábaival, hogy nyomkodná a billentyűket?

Olyasmit olvastam, hogy kék bálnásan elvárja, hogy baromságokat tegyél, csak sajnos sok gyerek nem fogja megosztani az anyjával, hogy ráírt egy pszichopata.

Kérdező, a húgom nagyon félt momotól, úgyhogy vicces képeket mutattunk neki róla és elmagyaráztuk, hogy egyszerűen nem létezik, és ha valaki ilyen ráír, hát tiltsa le és szóljon nekünk.

Mondjuk magyarosan már jó páran írtak neki, nagyon jókat nevettem a válogatott osztásokon amiket momo kapott :)

2018. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%

[link]


Tudom nagyon rémisztő, de hát biztos besz.rnék ha éjjel az ágyam mellett állna, ti nem? :P

2018. okt. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

Szeretnék üzzeni a gyerekeknek

És akik már megtanulták a leckét de késő


Momo igaz

Egy japán szobor

Ami ezer változatban megjelenit

Hagyod hogy írányítsa

Az életedet

Amit könnyen elvehetsz

Több üzenetet fogok felolvasni



"Egy ijeszto ember létezik és ha nem teszed meg fenyeget ami az életedbe kerül"


"Baj lesz ha nem teszed meg amit kér,csináld!"



"Egy ember egyszer azt mindta nekem hogy több ijesztő dolog van a világon de csak egy a lényeg



Az utolsót nem fogják bejezni nem tudják

Mert megmagyaraztáthatlan módon egy toll és ez a papir maradt az asztalon és a nő aki ezt irta,

Én befejezem egy utolsö mondattal

Lehet hogy ez az én utolsó mondatom debármit is csinál velem én nem hagyom,remélem az eredeti momo olvassa ezt



Ne hagyd hogy írányítson"

2019. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!