Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen a horrorsztorim?

Milyen a horrorsztorim?

Figyelt kérdés

Horror sztori. (Igaz történet az alapja. Egyes információkat megváltoztattam hogy a sztori ijesztőbbnek tűnjön fel.)

Kiskoromba jöhetett elő ezek a dolgok.. Fontos megemlíteni hogy akkoriban még hittem az ilyen dolgokban és sok creepypastát olvastam.

Első alkalmam mikor láttam ez az alakot kb 11éves voltam és valaki berohant a wc-be hangtalanul a sötétbe. Úgy véltem hogy a húgom az ezért szóltam: hugi. Erre szüleim szóltak bentről: Itt van bent. Mire én de most láttam...

A másik esett amikor éjjel közepén felébredtem valami furcsa hangra amit 1szer a nevem mondta halkan es selymesen. Felriadtam gondoltam hogy már megint ez a sok horrorsztori meg ezek.. Akkoriban kislámpánál aludtam tudom hogy szégyen de féltem. Hirtelen megpillantottam egy alakot a szomszéd szoba tükrébe, az a kislány volt.. Néztem és azt magyaráztam be a jobb alvás érdekében hogy valami fura visszavetülés a szobából.. Bár nem segitett hogy a tükörböl engem nézett..

Reggel mikor felébredtem első dolgom az volt hogy megnézem a tükröt és belém ütött az a felismerés hogy mi van ha valami tényleg nézet? Nem volt ott semmi mint éjjel láthattam volna vissza tükrözödni..

Eltelt újabb 2 év a félelemben egyben személyesen nekem ez az utolsó észlelésem. Akkoriban volt a legnépszerübb dolog a The Rake ami lényegében miközben alszol ő figyel és ha felkelsz felkoncol.

Az észlelésre visszatérve valahogy akkor léptem át a tudatos álmodásba akaratlanul, de akkor is őt láttam, mint ha növekedne velem együt.. Ahogy látom mindig nagyobb.

Az álmomba csak ő ált a szoba közepén és engem figyelt siettem felkelni az álmomból mert a földre hullt és felem kezdet kúszni!... Összeszedtem minden erőm és higadtan kimondtam hogy kinyitom a szemem majd kinyitottam. De mikor kinyílt, 1-2mp láttam ahogy felém nyúl, csak a sápadt kezeit láttam a fejem előtt.. Mint egy hulláé.

Eltünt hirtelen. Akkor ütött belém véglegesen hogy ezt csak a félelem okozza. Egyszer ébredés után láttam az ágyam végénél állni de nem féltem és vissza aludtam újra az agyamra vélve hogy félálom..

Én többet nem tapasztaltam, de mások a házból igen. Anyám és nővérem egyedül otthon miközben kötött karkötött, a mellettük lévő ajtó kinyilt és halkan nyikorgoan ki-be húzta és tovább nyikorgott. Mikor odament a nővérem higy megnéze erőböl bevágodott.. Megijedtek mind a ketten. Emelet anyám látott valamkt besuhani a szobába egy vissza tükrözödésből..

Olyan mint ha ez a lény ami egykor engem ijesztett mást ijeszt. Mint ha fontos lenne neki ez.. Mióta kereszt van téve a házba 2szobára, azóta nem láttom sem érzem. De mikor még éjjel megyek be mosdobol érzem hogy figyelnek pedig...


2018. aug. 19. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
2018. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
A fogalmazás pocsék a történet meg klisés.
2018. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Kiskoromba - eddig olvastam.


Aki NEM tud helyesen írni, az inkább hanyagolja az efféle "sztorizgatást".


Amúgy elég volt párszor belepillantanom és nincs olyan két sor, ami ne hemzsegne a hibáktól.

2018. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Na itt vagy!Már hiányoltam a kioktatásaidat meg a trollkodásodat!
2018. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3As telon irtam az erted? Xd aki nem a helyesirasomat itelte annak koszonet.
2018. aug. 19. 12:21
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

ÉN is telóról írok, érted?


De az nem a telefon hibája, hogy nem tudsz helyesen írni.


körkötött, álmomba, nézet, mint ha... ezek NEM a telefon hibái :D


Kedves "Ifgghfigkgjrtsdhrwwr" - te meg takarodjál a privátjaiddal!

2018. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*karkötött
2018. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a telós kifogást, ha történeket írsz tanulj meg írni, és nézd át a szöveget. De ettől eltekintve nem volt rossz az ajtócsapkodós részig.
2018. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Klisés, lerágott csont. The Rake? Komolyan? Valami eredetibbet is kitalálhattál volna.

A történetvezetés meg csapongó, és szörnyű a fogalmazás. A helyesírás (ebben az esetben inkább "helytelen írás") csak hab a tortán, anélkül is kellően rossz.

Először olvass el pár Lovecraft novellát, mielőtt horror sztorik írásába kezdenél. Csak, hogy tudd, mi is az, ami jó. Meg ha már novellát írsz, legalább fordíthatnál rá annyi időt, hogy olvashatóan publikálod. - Ezeket nem fikázásból írtam, csak őszinte vélemény és jó tanács hangzott el részemről :)

2018. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 leértékelt ***** válasza:
Nekem nem tetszett, de én írok majd egyet...talán.
2018. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!