Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti lények járnak a dunai vasműbe, észleltek ott valaha ilyesmiket?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert hallottam történeteket hogy állítólag ott észleltek már furcsa lényeket/jelenségeket.

2018. aug. 27. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát...az Érmelléki Kuglófember az ugye alap, de hogy ezen kívül járnak-e ott. Nem tudom. A portás nem szokta kitessékelni őket? :D
2018. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Cigoidok és az Űrgazsik meg az Asztrális kolompárok onnan lopjhák az űrvasat néha összetűzésbe keverednek egy-egy jól megtermett darab miatt.
2018. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elhúnyt épülő szocializmus vasipari fellegvárának szellemei.
2018. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bádog ember
2018. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit leírok mind saját tapasztalat, tehát figyelmesen olvasd.

A minap jártam arra, mikor valaki az erdőben mozgolódott. Haverokkal mentünk piálni, mert a bejárat előtt van 3 kocsma sorban és miért ne. Szóval kissé sötét volt, de kivehető volt egy emberszerű alak a fák között. Mint később kiderült nem csak én láttam. Az is kiderült hogy csak egy részeg csóka volt aki brunyált egyet. Szóval sajnálom de még nem hallottam ilyenről pedig helybéli vagyok xD

2018. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A rézfaszú bagoly jàr oda a fa szàt köszörülni.
2018. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!