Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a furcsa lény?

Mi lehet ez a furcsa lény?

Figyelt kérdés

Egy dunai ártéri erdőben voltam kirándulni, és furcsa mormogásra lettem figyelmes. A testvérem azt kérdezte, hogy mi ez, mert ő is hallotta. A tesóm látott is egy kobold-törpe szerű lényt, amint a dunaparton jeleket rajzol a homokba, egy szabályos, pálca szerű bottal. Amikor meglátta, hogy nézik mormogott vmit, és eltűnt. Volt mellette egy kutyhószerű bunker, amiből fény áradt, és egy gömb, meg vmi jogar volt bennt. Én is láttam, hogy átszalad az úton. Egy lány ugyanabban az erdőben látta a lényt, amint fára mászik. Hasonló kinézetűnek és viselkedésűnek írta le. Nem tudtuk mire vélni, elneveztük "remetének".


A törpe hosszú szakállat viselt, orra horgas, kb. 1 m magas, a ruhája, csizmája, és süvege barnás. Mély, mormogó hangja van.


Mi lehet ez? Normális válaszokat pls. Ha valaki nem hisz az ilyen lényekben, és trollkodik, az ne is írjon!


A (normális) válaszotokat előre is köszönöm☺



#remete #törpe #kobold #manó #misztikus lény #mágikus lény #ártéri erdő #Erdei törpe #Erdei lények #Erdei misztikus lények
2018. szept. 20. 14:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Valami törpe növésű ember kivonulhatott a társadalomból. Vagy egy gyerek játékból beöltözött törpének. Ha van kunyhója akkor vissza is tudtok menni lefotózni vagy lefilmezni. Erdőjáráskor sok törpe- vagy tündérkunyhót láttam az erdőkben, persze gyerekek készítették játékból.
2018. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de arrafele a gyerekek nem szoktak heccből beöltözni. Jól ismerem a környéket, nem mondták, hogy lenne ott egy törpe növésű ember, aki elvonult volna. Meg nem is emberi: hosszű horgas orr, a szakálla is vagy 1m. Meg nem úgy beszélt (inkább morgott) mint egy ember, és rendkívül fürgén mászik a fán. A kunyhó nem esik messze az úttól, bárki levideózhatta volna. Lehet, hogy már másková költözött.
2018. szept. 20. 15:07
 3/38 anonim válasza:
74%

Szerintem egy kobold. Arra vár hogy valaki bemenjen a kunyhójába, és aztán ott csapdába ejti és levest főzni belőle.



(Mit szívtál? Adhatnál belőle)

2018. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%
Eggyel kevesebb lsd-s belyeget kerdező ez túl sok így, amugy meg ha ilyet latnek tuti h előhuznam a mobilt es videóznám ...
2018. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Kérdező!

Bocs az ömlesztésért, így is egy keveset írtam róla...

Fel szeretném hívni a figyelmedet arra, hogy nem mindeni viszi a mobilját az erdőbe, ezzel jómagam is így vagyok.

2018. szept. 20. 17:48
 6/38 anonim ***** válasza:
67%
3. kérdező? Azt hittem csak egy ember kérdezett itt, az is baromságot, nagyon mehet az unalom ott a 6. emeleten.
2018. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Kedves 4. kérdező!

WTF?????

A kérdést kommenteld értelmes válasszal!

2018. szept. 20. 18:46
 8/38 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én nem drogosozlak le. Nekem gyerekkoromban az ágyam végén ült egy ilyen törpe szerű-akitől féltem. A kunyhós dolgot leszámítva lehetne a logikus magyarázat egy hajléktalan. De legközelebb tényleg vigyél fotós eszközt.
2018. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
53%
1m magas de a szakálla is 1m? valami törpe hajléktalan
2018. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, nem él arra törpe ember, hajláktalanok se vannak. Mint már írtam a kunyhóba nem fér be egy átlag ember. És a törpe olyan gyorsan mászott a fán, amilyen gyorsan egy ember nem tud.
2018. szept. 21. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!