Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled olyan,...

Történt már veled olyan, amire nem tudtál magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

Egyszer, még az egyetemista koromban éjszakai túrán voltam a barátommal egy nagyobb, viszonylag érintetlen erdőben, ahol hosszas gyaloglás után lesátraztunk, majd elaludtunk.

Úgy hajnaltájt egy különös, távoli de tisztán hallható sikolyra ébredtem fel, aminek nem tudtam az okát. A társam szintén felébredt erre.

Máig sem értem, hogy ki (vagy mi) lehetett annak a sikolynak a "gazdája", mert nem volt vadászidény akkor az erdőben, és senkivel sem találkoztunk útközben.


Szóval nekem ez az egyetlen olyan élményem, amire nem tudok magyarázatot adni.


Veled történt már olyan dolog, ami számodra megmagyarázhatatlannak tűnik?



2018. szept. 20. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen volt egy jó pár.
2018. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen volt.


Hogy a leírásra reagáljak: Lehet hogy csak egy őz volt. Olyan furcsa (új) hangokat tudnak kiadni hogy újra és újra meglepnek. Pedig jó régóta járom az erdőket és már vagy ezerszer hallottam már "őket".

2018. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 User-Agent ***** válasza:
11%
Számtalan dologra nem tudok magyarázatot adni, például hogyan működik a klónozás, vagy mit csinálnak a Zombik, amikor végetér a film???
2018. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a békát megfogja a sikló, a béka úgy "sikoltozik", mint egy csecsemő, akit nyúznak. Kétszer hallottam eddig, mondjuk vízes területen, egyszer sikerült is megközelíteni, hogy lássam is. Szóval nem kell rögtön a "természetfelettit" keresni (ami kifejezés amúgy is értelmetlen)
2018. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
volt egy jó pár
2018. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
A múlt héten, ahogy sétáltam haza buliból, kicsit spiccesen ugyan, de azért szilárdan állva, az árokparton a rézfayzú baglyot véltem felfedezni. Egyébként az az árok nagyon kényelmesnek tűnt, utána el is töltöttem ott egy kellemes, hangulatos éjszakát.
2018. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre van magyarázat. Persze volt olyan dolog, amivel kapcsolatban én se tudtam, hogy mégis mi történt.

A te történetedben szerintem valami állat lehetett a ludas, de ha nem is állat volt, akkor is valami részeg kölök a legvalószínűbb.

Viszont nem kell szellemekre, meg ilyen hülyeségekre gondolni rögtön, annál még az is valószínűbb, hogy valakit éppen akkor vadászott le egy gyilkos.

2018. szept. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindenre van magyarázat. Persze volt olyan dolog, amivel kapcsolatban én se tudtam, hogy mégis mi történt.

A te történetedben szerintem valakit éppen meggyilkoltak vagy valaki öngyilkos lett, nincs ebben semmi különös.

2018. szept. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem elütött egy autó, amikor a gyalogos átkelőhelyen mentem át gyalog. És engem büntetett meg a rendőr 180 ezer forintra azzal az indokkal, hogy szándékosan rohantam neki az autónak. Ami nem volt igaz, csak nekem nem voltak rendőr haverjaim, akik helyszíneltek.

Amit azért nem tudok megmagyarázni, mert kórházba is kerültem és fél évig jártam utána kezelésre.

Ez máshogy természet feletti. Ez az Übermensch kategória.

2018. szept. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyes madarak is adnak sikoltáshoz hasonló hangot. A másik pedig, hogy álomból felébredve a hangokat néha nem reálisan halljuk, mást asszociálunk hozzá. Van, hogy éjszaka játszanak a kutyáim az udvarban, morognak stb. és volt, hogy hirtelen azt hittem emberi hangokat hallok, nagyon megijedtem, hogy idegen jár az udvarban.
2018. szept. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!