Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a szellemektől?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán léteznek, mit tudnak ártani? Ha elmozdítanak 1 centivel egy tárgyat, akkor abban mi a rossz? Oké, fura, hogy magától mozog valami, de milyen hátrányod lesz neked attól? És egyébként ha a szellemeken át lehet menni, akkor nem is tudnak fizikai fájdalmat okozni.
2018. okt. 3. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretlentől félnek. Az ego nem szereti azt a játékteret, amelyben nem ismeri magát, mert azonnal úrrá lesz rajta a fenyegetettség érzése. Még akkor is, ha belegondolva logikus az, amit mondasz.
2018. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én furcsa mód nem félek tőlük. Sőt amikor valószínűleg az édesapám szellemét hallottam és éreztem, hogy ott van még nyugodtság lett úrrá rajtam, ellenben a húgom és az unokatesóm paráztak tőle. Szerintem ez nem parás, főleg ha egy családtag az, én ezt úgy fogom fel, hogy vigyáz ránk és figyelemmel kíséri az életünket.
2018. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
A TLC-n a tv-ben a Szellemjárás című sorozatban voltak hátborzongató történetek. Kérdés, hogy mi igaz belőlük...
2018. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elöző, na igen! Nekem negatív tapasztalatom nem volt még.
2018. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

hát van aki azt állította h tányérokat dobáltak a szellemek a szekrényéből. na az már veszélyes ha a képedbe zuhan egy tányér vagy csak egy darabja v szilánkja. (metalcastiel)


én véleményem: a nők szemetek, a férfiak értelmesebbek és barátkozóbbak, az állatokat pedig nagyon szeretem. még egy patkányszellem is nagyon barátságos volt, pedig érezte h bántanám. kutya,macska, menyét stb. nagyon kedvesek és aranyosak.

2018. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, láttál te már megtörtént eseményenyen alapulò szellemes filmeket?Mert akkor te is félnél tőlük.
2018. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Én is láttam olyan filmeket. Még hihető videókat is.

Nagyon félelmetesek. Én már eléggé megtudom állapítani h melyik kamu s melyik nem.

top 10 szellemes video, top 15 legfélemetesebb szellemes videó

top 10 hihető szellemvideo stb.

nézd ezeket meg.


egy tuti igaz. van egy jelenet ahol két kislány egymással szemben ülve egy kisasztalon talán teáznak v csak azt játszák. az anya videózik. az egyik lány lát valamit. de az anyja és a másik lány nem.

a másik lány háttal ül a kiskonyha felől. Hátrafordúl, nem lát semmit és kiröhögi azt a lányt aki lát valami ijesztőt.

a kislány aki lehet h a testvére, már sírva megy az anyjához. a másik lány csak röhög. Majd megfordúl és ő is lát valamit és sikítva rohan az anyjához.

Azon érződik is h igazi. És az igazi.


De nagyon sok kamu van.

2018. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ember mindentől fosik, amit nem ismer, így vagyunk összerakva. Egyrészt hasznos, mert sokkal rövidebb ideig élnénk, ha nem így lenne. De van, amikor már inkább akadály. Szellemek esetében nem tudom, de ott is vannak jóindulatú és ártó szándékúak.
2018. okt. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ned Stark válasza:
74%
Félnek az emberek az ismeretlentől, ez igaz. Viszont vannak agresszív, erőszakos szellemek is. Akik erőszakos halált haltak, vagy akaratokon kívül nem tudtak átjutni a túlvilágra. Ezek a szellemek sokszor igenis szeretnének ártani az élőknek. Szerintem ez is benne van a pakliban.
2018. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A halál pillanatában, mikor lélek elhagyja a testet, a legtöbb nem spirituális ember ekkor ébred rá, hogy valójában nem ő halt meg, Ő tovább él, csak a fizikai ruháját vetette le. Ekkor a léleknek lehetősége van még, itt maradni a földön, elbúcsúzhat a szeretteitől, megnézheti akár a temetését is. Ekkor a lélek úgymond „szabadon” mászkálhat itt a földön, és szó szerint értsd olvashat a gondolataidban! A lélek 49 napot kap ittmaradásra.De ebből is az utolsó 7 nap már elég kritikus, ezért inkább azt mondják, hogy 42 napja van a léleknek, hogy hazatérjen a fénybe, mert ezután bezárul a kapu, és megszűnik a lehetősége a szabad távozásra.

A 42 nap letelte után bezárul a kapu, a lélek itt marad a földön, és őneki is energiára van szüksége. Mivel nincs fizikai teste, de energia viszont kell neki, ezért muszáj neki energiát „lopni”. Kitől tudna mástól energiát lopni, ha nem élő embertől. Aztán ha folyton siratjuk a hallottat, akkor az állandóan ott lesz velünk és ki mástól lopna energiát ha nem pont attól aki állandóan siratja ? Úgyhogy ilyenkor szépen megszáll minket elhunyt nagypapa, nagymama, apa, anya, szomszéd, barát, barátnő és még sorolhatnám a sort. A másik dolog amiért itt maradnak a lelkek, mert félnek a büntetéstől. A hülye vallásuk a fülébe ültette a bogarat, hogy majd halála után a pokol, meg az efféle baromságok fognak rájuk várni, és nem mernek átmenni a fénybe! Ez ő neki is rossz és neked is, mert a Te életenergiád sokkal kevesebb lesz. Megjelenhetnek rajtad nagymami volt betegségei, szokásai…stb. Jaaah és ilyenkor mondják, hát családi betegség, hogy őneki is fájt a válla meg nekem is fáj. Energiára van szükségük, és azt csak élőktől tudják megszerezni. Viszont a másik fontos dolog, hogy vágyaikat kiéljék. Mivel nincs már fizikai testük, de vágyuk ugyan úgy lehet. Amikor megszállnak valakit akkor a saját gondolatukat, vágyukat átsugallják a megszállónak. A megszálló csak azt fogja észrevenni, hogy mintha a saját gondolatai lennének bizonyos dolgok.

Aki életében dohányzott, valószínű, hogy dohányost fog megszállni. Aki életében szerette a piát, az biztos hogy alkoholistát fog magának választani. Aki állandóan evett és evett, az valószínű egy szakácsot :-) Következtetés: Jobb félni mint megijedni!

2018. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!