Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tenyleg kisertethaz lehet?

Tenyleg kisertethaz lehet?

Figyelt kérdés

Le szeretnem szogezni, hogy nem hiszek a szellmeek leteseseben, de furcsa amik tortennek.

A tesom vett egy regi hazat (1856-ban epult) Nemetorszagban, felujitas majd berbeadas celjabol. Ket reszbol all, egyik emeletes, a regi,amibol ugymond kinyulik egy kb a 70 es evekben epult 3 szobas resz. Mar az elejem furcsa volt, hogy a haloszobaban ami az elso szoba a regi hazbol atmenve, sok kereszt meg egy csomo vallasi szobor, es egy kis szekreny tele szenteltvizes uvegcsekkel. Mivel a kozelben lakunk v 300 meterre es mi is akkor koltoztunk oda, nem volt hol mosnunk egy darabig, es oda vittuk mosni a ruhakat, mivel ott volt egy mosogep. Tobbszor is volt a baratnom, a mosogep egy szelso helysegben volt az 'uj' hazban, mindig kinyitotta az ajtot, nyitva hagyta es benne a kulcsot mivel mindig is felt abban a hazban, amikor kb 5-6odszorra ment, betette a ruhakat mosni es ment volna ki, de a kulcs nem volt az ajtoban, visszament a mososzobaba de sehol sem volt, megijjedt es haza ment, kesobb visszamentunk es a kulccsomo a mosogepem volt. Gondoltam biztos magaval vitte es nem vette eszre amikor viszzament, o biztos volt benne, hogy az ajtoban hagyta. Azutan bekoltozott anyum es a lanytesom, atmenetileg amig el nem keszul teljesen. Azota tortentek ujabb furcsasagok, pl. anyum uldogel kint egy szeken, netezik es magatol felkapcsol a mosgaserzekelos reflektor, ami messzebb van,es az emlitett szektol jo par lepesnyire kezd erzekelni. Vagy ugyancsak ott netezett es bement vizet inni, mire kiment, nyitva volt a kapu, ami zarva van es kintrol csak kulcsal nyilik. Melyik nap, delelottar fel volt kelve , de meg agyban, es kopogott valaki a szobaajtajan, a lanytesom ugyan ott aludt, mire kikelt anyum az agybol nem volt senki kint es a kulso ajto persze zarva volt. Ezenkivul szokott halanni lepteket is, amikor rajtuk kivul senki sincs ott. Ezek tenyleg szellemek lehetnek, ha igaz is volna mi lenne a teendo? Hogy lehet elkuldeni oket, es hulye kerdes, de ha mondjuk beszelne hozzajuk anyum, milyen nyelven kellene, mert ha tenyleg szellem akkor nemet es valoszinu nem tud magyarul.

Aki nem hisz bennuk az is elmondhatja a velemenyet.



#szellem #kisertethaz
2018. okt. 9. 14:07
1 2 3
 1/23 Jack8 ***** válasza:
0%
Creepypasta?
2018. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az mi?
2018. okt. 9. 14:18
 3/23 Jack8 ***** válasza:
0%
2018. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jha, arra celzol, h kitalaltam vagy valahol olvastam? Hat ha igy volna erdekesebb ee remisztobbet talaltam volna ki vagy hoztam volna at olvasmanyokbol, de mindenki azt hisz amit akar
2018. okt. 9. 14:41
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ezt mondjátok neki hangosan: Die Rote Armee kommt. Ez azt jelenti, hogy jön a vörös hadsereg. Ha erre nem húznak el, akkor semmire.
2018. okt. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tenyleg azt jelenti😱?
2018. okt. 9. 15:17
 7/23 anonim válasza:
71%
kedves kérdező :) a Die Rote Armee kommt az tényleg azt jelenti hogy : A Vörös Hadsereg jön . Le google forditóztam :)
2018. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
67%
lehet hajléktalan van a házban ,aki elvanrejtőzve és nállatok mászkál, hivjatok házkutatásra rendőröket vagy vlmit
2018. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Vagy egy hajléktalan szellem.
2018. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Most mindenki elvicceli de én tudom milyen egy ilyen ház.

Nekünk is érdekes dolgok történtek én nem hittem a szellemekben előtte a családom meg pláne. Ha érdekel a sztori írj ram nyugodtan

2018. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!