Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mehetek temetőbe sétálgatni...

Mehetek temetőbe sétálgatni csak úgy, hogy amúgy nincs ott eltemetve egy halott családtagom sem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdés lehet furán hangzik (sőt... xd), de szerintem értitek. Csak körül szeretnék nézni, sétálni egyet, érezni hosszú idő után újra, hogy immár 17 éves fejjel milyen temetőben lenni. A kérdés meg arra vonatkozik, hogy nem-e fognak kihajítani onnan amiatt, mert esetlegesen észreveszik, hogy csak sétálgatok, és egy sírt se gyászolok, értitek.

Kérlek titeket, hogy a beszólásokat most mellőzzétek! Rendes válaszokat szeretnék.



2018. okt. 11. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Lőtéri kutyát nem érdekli hogy te a temetőben sétálgatsz, vagy sírhoz mész.
2018. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Kihajítani??? Ki a fenét érdekelsz te ott? Az egy közpark! Csecsemőket is szoktak ott levegőztetni!
2018. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt közpark, másrészt senki sem tudja bizonyítani, hogy nem egy ismerősöd sírját kerested fel - hacsak nem záróra után teszed.
2018. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan menjél, a temetőőr a sírrongálókkal, tolvajokkal van elfoglalva, nem a sétálókkal. A nagyobb temetők valóban közparkként is működnek, sőt tele vannak híres emberek mauzóleumaival, szobrokkal, műalkotásokkal, padokkal, szóval nem ismeretlen jelenség ott "turistáskodni" sem.
2018. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Embereeek, nyuga, tudom hogy tudatlan vagyok, de ne harapjátok már le érte a fejem :D Utoljára 7 évesen voltam temetőben, azóta közelébe se mentem, persze hogy fingom sincs mivan xdd

Köszönöm a gyors válaszokat!

2018. okt. 11. 10:28
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Senkit nem fog érdekelni, ha nem csinálsz rendbontást. Különben ha teheted, menj olyan temetőbe, ahol hírességeket temettek el, különösen érdekes és szép is némelyik síremlék.
2018. okt. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
89%
Úgyis jön a halottak napja. Menj akkor, ha félsz hogy kilógsz, ha csak sétálgatsz. Tele lesz a temető, sokan ilyenkor látogatják csak meg a szeretteik sírják, mert távol élnek stb. Szóval akkor már is keresgél, bóklászik. Plusz mikor sötétben mindenhol gyertya pislákol, annak van azért egyfajta emelkedett, ünnepélyes hangulata.
2018. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

"Csak az busit, ha itt halok meg, kedves,

Nem járhatsz majd ki virágos siromhoz.

Nem járhatsz majd ki szelíd őszi este,

Mikor oly jó már temetőbe járni

S a sir füvét, mint a hajamat szoktad,

Gyöngéd ujjakkal borzolja a szél.


(Gyóni Géza,Üzenet a kedvesnek)

[link]

2018. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

[link]

"A hadisírok a béke követei." Albert Schweitzer

2018. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Akármilyen hihetetlen, nem hangzik furán. Pont azért, mert egyszer én is bementem séta közben egy temetőbe. Pedig apum nem sokkal előtte halt meg. Ez egy másik temető volt. Senkinek nem fogsz feltűnni. Én megálltam egy-egy sírnál, elolvastam az idézeteket, megcsodáltam a sok szép virágot, a temetői szobrokat. Nincs ebben semmi kivetnivaló.

Ráadásul egyébként saját hozzátartozóhoz nem szeretek menni, mert az már kötődés, az teljesen más.

2018. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!