Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mehetek temetőbe sétálgatni...

Mehetek temetőbe sétálgatni csak úgy, hogy amúgy nincs ott eltemetve egy halott családtagom sem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdés lehet furán hangzik (sőt... xd), de szerintem értitek. Csak körül szeretnék nézni, sétálni egyet, érezni hosszú idő után újra, hogy immár 17 éves fejjel milyen temetőben lenni. A kérdés meg arra vonatkozik, hogy nem-e fognak kihajítani onnan amiatt, mert esetlegesen észreveszik, hogy csak sétálgatok, és egy sírt se gyászolok, értitek.

Kérlek titeket, hogy a beszólásokat most mellőzzétek! Rendes válaszokat szeretnék.



2018. okt. 11. 10:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
Mehetsz, csak ne piszkáld a sírokat és ne vigyél haza semmit!
2018. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
Lehet temetőben sétálgatni csak úgy természetesen. A darkerek is oda szoktak járni.
2018. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Nincsenek külön őrök erre és miért is lenne gond, hogy sétálgatsz, amíg nem ártasz senkinek és semminek? Amúgyis sokan járnak úgy temetőbe, hogy saját halottjuk nincs, de felkeresik egy hírességét vagy akármi. A tapophil az, aki szereti a temetőket, ugye? Kicsit az vagyok én is, bár inkább a múmiák és a csontvázak vonzanak. Poénos volt, amikor úgy jártam munkába, hogy mindig átmentem egy temetőn. Nagyon szép volt, hatalmas fákkal meg minden. Nyilván senkit nem érdekeltem, de nem is találkoztam emberrel kb. soha.
2018. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Nyogodtan mehetsz,a kutyát nem érdekli.


DE!!!!!!!!!

Ne vigyél haza semmit,ne rongálj meg semmit és ne piszkáld a sírokat (ne fuss rajtuk,ne dobáld tele szeméttel stb.) mert akkor könnyen lehet hogy enitás(ok) rád fognak tapadni.

2018. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Hát, én nem nagyon járok temető közelében, nem arrafelé vezet az utam, de középiskolás koromban elvittek minket iskolai kirándulás keretében a Fiumei úti sírkertbe, ami Budapesten a Keleti közelében van, és megnéztük, kik vannak ott eltemetve, az egy szép temető, és a hírességek miatt is érdekes, azt érdemes megnézni.

[link]

2018. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%

Szigorúan tilos virág nélkül temetőbe menni. Csak akkor mehetsz be, ha potyognak a könnyeid és előre megnevezed, hogy kihez mész.


És ez a gyerek jövőre érettségizik, ő a jövőnk záloga. Hihetetlen.

2018. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

A miénk hatalmas és tele van ősfákkal szegélyezett utakkal,kis lugasokkal,rengeteg az elhagyatott sír főleg leghátul én inkább ott szoktam nézegetni,senkit nem zavar és baromi békés tud lenni..a gesztenyeszezonban a szuvenír is megvan,van amikor őzekkel és mókusokkal is találkozom,de legutóbb pl. a temetőőr 2 pulijával haverkodtam össze.. :)

Meg lévén,ho az időtlen monumentalitás gyakran odaragaszt (szobrok és miegymás) megtalált az egyik biztonsági is,de csak azért,ho megkérdezze segíthet-e,a végén kiderült hogy cigányok gyűjtik be a régi sírokat és a látogatóknak kínálják megvételre átpolírozva,gondolta ha már úgyis gyakori vagyok a munkahelyén és meglátom őket szólhatnék is...ebben maradtunk...most én vagyok a biztonságiak szeme és füle :)

2018. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Mikor Pesten laktam,a 15-ös által említett temetőbe mentem egy szép napfényes vasárnapi napon,fél napot ott töltöttem.Fogtam a fényképezőgépemet,vizet,egy kis elemózsiát,és barangoltam ott,nagy terület.Érdekelt mert sok régi és újabb ismert emberek vannak ott eltemetve.Göncz Árpádra kíváncsi voltam például,ha jól emlékszem modernebb emlékhelye van,őt pl. szerettem mikor államfő volt.Nagyon sok képet csináltam,itthon reménykedtem benne hátha találok valami szellemféleséget,de ez nem sikerült :) Ilyen helyen jó sétálgatni,mert nyugodt és szép,bár nem akarok belegondolni hogy egyszer én is csak egy síremlék leszek.Kisebb temetőben nem sétálgatnék még véletlenül se.Dolgoztam,igaz főleg ünnepek környékén temetőben,megváltozott a világ,volt olyan hogy a síremléknél álló,gyászoló nőhöz odamentek nappal a c.gók,hogy adjon valami aprót,mástól ellopták a táskáját,bizniszt csináltak az ingyen kövekből,ami ingyenes volt,meg még lehetne sorolni,nem beszélve a hajléktalanokról.Fő a biztonság szerintem akár nappal,akár éjjel.
2018. okt. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%
"lehetne sorolni"- én odalépnék hozzád, és nyugtatgatnálak: 'Ne félj! Én is féltem, amíg éltem.'
2018. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%
Nem. Nyugodtan sétálgathatsz én is mennék, de mivel nekem médiumi képességaim vannak, és amúgy is lépten nyomon szellemeket érzékelek, nem járok temetőbe, mert az nekem olyan, mintha bemennék egy túlzsúfolt tömegbe. Az összes lélek megtalál. Ezért járok ki oda ritkán, de amúgy egész nyugodtan lehet.
2018. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!