Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a teendő ilyenkor kihez...

Mi a teendő ilyenkor kihez forduljak?

Figyelt kérdés

18l

Aznap este átmentem a barátnőmhöz beszélgetni amúgy szemben lakunk egymással úgyhogy mindent lehet látni az ablakon keresztül ha kinézünk, sokszor úgy kommunikálunk hogy mutogatunk egymásnak.

Szóval mikor leakarta húzni a redőnyt észrevette hogy valaki áll az ablakomban, nagyon megijedtem hiszen senki nem lehetett otthon mivel elutaztak.

Azt hittem csak ugratni akar de mikor kinéztem majdnem rosszul lettem ..láttam hogy a szobámban ég a villany és az ablakom szélénél egy kisméretű fekete alakot, ami mozgott. Rendesen lehetett látni hogy emberi alak de nem lehetett látni a fejét mert fekete volt aza vmi.


Nyugtattam magam, hogy biztos visszajött a család, úgyhogy felhívtam őket hogy otthon vannak-e, de azt mondták hogy még az autópályán vannak..

Majd mondtam nekik hogy már pedig van valaki otthon mert látjuk a barátnőm ablakán keresztül és még mindig ott volt és csak állt, letettem mert tisztára hülyének néztek.

Leakartuk fotózni, hogy bebizonyítsuk de nem látszódott semmi a kamerán keresztul.

Majd bejött a barátnőm anyukája hogy mi ez a hangzavar és megkérdeztük tőle, hogy lát-e vmit az ablakomnál, kérdezte hogy kiáll ott..mondtuk, hogy nem tudjuk mert elvileg senki sincs otthon... úgyhogy átmentünk hozzám és vittünk magunkkal egy sokkolót is mert azt hittük hogy valaki betört de senki nem volt otthon.

Nem értettük.. az anyukája felajánlotta hogy aludjak náluk, hülye lettem volna egyedül tölteni az éjszakát..


Mi lehetett ez? A barátnőmnek azaz ötlete támadt hogy idézzük meg és kérdezzük meg hogy ki ő.

De annyira félek az ilyesmitől, meg már mindenhol hallani hogy veszélyes..

De tényleg kíváncsi vagyok hogy mi ez és mit keres a házamban.

Ti mit tennétek?

Légyszi rendes válaszokat, elősször történt meg velem ilyen.


2018. okt. 19. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Valami alkesz/drogos/elmeháborodott eltéveszthette, hogy hol van.

Esetleg zaklató pszichopata?

2018. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mégegyszer előfordul fogd a sokkolódat és menj oda hozzá.
2018. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ha feltételezem hogy elhiszem akkor meglepően jó a helyzeted!


Ugyanis ez az entitás elkerüli a jelenlétedet.

csak akkor jön elő amikor te nem vagy ott.

tehát fől tőled, ezért vagy biztonságban tőle.


de ha többet akarsz hallani írj üzenetet

2018. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szépet álmodtál
2018. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még véletlenül se jusson eszedbe megidézni, mert a büdös életben nem küldöd el, és a nyakadon marad. Ha ilyen mértékben láttad akkor nem szellem volt, hanem egy sokkal felsőbb rendű lény. Vissza kéne küldeni az asztrális síkra, oda ahová való. De ehhez is szakember kell, mert ha megnyitsz egy átjárót és nem tudod lezárni az jön át rajta, ami akar. Én tudom hogyan kell ezt csinálni, de nem fogom neked leírni, mert gyakorlat nélkül ezt nem lehet. Keress valakit aki ért ehhez
2018. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!