Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Készült már fanfiction,...

Készült már fanfiction, történet a Gyakorikérdések különleges lényeiről?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasnék valamit az ilyenekről: Reptiliánok, Lumbilábúak, Uborkoidok, Kuglófember, Tapolcai hasasmacska, Nora a szopódémon

2018. nov. 16. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kihagytad a Lout!
2018. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
a felsorolásból kihagytad a kérdezőket és válaszolókat - többségük sokkal különlegesebb és fantasztikusabb lény, mint a kuglófember és társai.
2018. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nemtudom hogy létezne ilyen


De már én is elgondolkodtam ezeken mert van benne potenciál (nem is kevés)

2018. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, sokat kihagytam, csak peldakent emlitettem nehanyat. Termeszetesen Lou es tarsai es johetnek ;)


En eddig ezt az oldalt talaltam, ami nagyon szorakoztato, de ezek csak leirasok, nem tortenetek:


[link]

2018. nov. 16. 15:14
 5/8 Arkhowar ***** válasza:
100%

"Ez a történet régen esett meg velem, ezért néhány része homályos. Szóval kamionoztam még ekkor, de egy korábbi hátsérülésem miatt már akkor sem tudtam túl hosszú fuvarokat vinni. Eredetileg Katovice – Dublin távon vezettem, de ezekben az időkben csak belföldön szállítottam. Elég az hozzá, ismerem az ipart.

Ez alkalommal Pécsről vittem porcelánt Érmindszentre. Az út viszonylag eseménytelenül telt. Letettem a rakományt, ittam a telepen egy forró feketét, majd nekiindultam Tasnádra egy kisebb szállítmányért, de a tachográf pihenőt „kiáltott”. Szóval az első pihenőn leálltam. Tudván, hogy egy erdő által körül zárt parkolóban töltöm az éjszakát, lezártam a fülkét, majd az ágyamba másztam. Talán két óra telt el, mikor valami édes illatra ébredtem. A gyomrom szinte azonnal megkordult, így éhesen másztam előre a sofőrszékbe, hogy megegyem a vacsorám. Mikor a táskámban kutattam, megpillantottam a távolban egy alakot közeledni. Hatalmas volt, és egyenesen felém tartott. A gyomrom görcsbe rándult, ahogyan az a süteményszerű lény a fülkéhez ért. Szinte azonnal nekirontott a sofőroldali ajtónak. Nem tudom milyen felindulásból döntöttem így, de gyorsan letekertem az ablakot és hozzávágtam a vacsorámnak szánt kuglófot. Mikor Az meglátta a kuglófot azonnal elrohant. Én pedig rettegéssel teli szívvel tovább indultam. Azóta megtudtam, hogy ez volt az érmelléki kuglófember..."

2018. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen. de szívesen olvasnám!
2018. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Arkhowar, nem rossz :D Én valami YA Mary Sue paródiára gondoltam eredetileg, pl.:


The Fifty Shapes of Cake

Fruity Cutie-Pie csendes, hétköznapi lánynak tartotta magát, egyetlen örömét a vasárnapi kuglófsütésben élte meg. Élete eseménytelenül telt, míg egy nap szüleivel a távoli Érbogyoszlóra költöztek, és ez teljesen felforgatta addig nyugodtnak hitt világát.

Új iskolájában olyan titkokat ismer meg, amiket soha senki nem hinne el neki. Olyan veszélyekbe és választások elé kerül, amit csak egy nagy adag csokis kuglóf oldhat meg. És végül onnan tapasztalja meg a szerelmet, ahonnan a legkevésbé számított rá...

Vajon hogy boldogul Fruity a rejtélyes, szénhidráttól hemzsegő érmelléki vidéken? Merjen-e az érzelmeire hallgatni, még ha azok édes illata az erdő legsötétebb mélyére csábítják is?


"- Irreálisan pufi és omlós vagy! A bőröd dióillatú és porcukros... az ízesítésed változik... és néha úgy beszélsz, mintha a sütőiparból jöttél volna! Sohasem eszel édességet, a kemencét kerülöd! Meddig jó még a szavatosságod?

- 17 évig.

- Hányszor lettél újracímkézve 17 évre?

- ...Egy párszor.

Fruity szaporábban vette a levegőt.

- Tudom, mi vagy... - suttogta.

- Mondd ki! Hangosan... mondd ki!"

2018. nov. 27. 16:56
 8/8 Arkhowar ***** válasza:
100%
Á értem :D én egy kicsit creepypastásra akartam venni.
2018. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!