Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírokra magyarázat?

Vámpírokra magyarázat?

Figyelt kérdés

Valóban léteznek?

Ha igen, milyen tudományos magyarázat van a létezésükre?


2018. nov. 28. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
nem.
2018. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

100%, hogy léteznek!


Én láttam a Vámpírnaplók című dokumentum sorozatot!

És az Alkonyatot is, ami az evolúciójukra ad magyarázatot, a kezdeteikről pedig Brem Stoker: Drakula című pHd. szakdolgozata a magyarázat.

2018. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Magyarországon nem láttak még vámpírt. De sudárembört már igen. Szegeden. Amerikában a sudárembört slendermannak hívják.
2018. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Én vámpír vagyok de vér elvonót csináltam. Azóta csak vörösbort iszok. Az orvosom szerint egész jó megoldás kezdetnek. Az a baj, hogy szerintem erre is kezdek rászokni. Menjek megint elvonóra?
2018. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Nincs semmilyen tudományos magyarázat a létezésükre, sőt! Ellene sokkal több!
2018. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Emberek nem mind1 hogy milyen vámpírról van szó ;) vannak energia vámpírok is
2018. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
32%
Pszt 65% a végén még megtudják hogy nem is olyan okosak és menők mint hitték. Sajnos ha valakit lejáratnak elsőnek magukat járatják le de pszt. Ez titok.
2018. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen az emberek sokkal kevesebb dolgot tudtak megmagyarázni mint ma . S amit nem értettek arra ráhúzták a szokásos nótát hogy a sátán vagy egyéb gonosz lény műve . A vámpír dettó babonás képzelgés , de a vámpírkór pl porfíria az létező betegség és ennek pár tünete a fényérzékenység , hegyesebb fogak ...
2018. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!