Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?...

Ti hisztek a szellemekben? Van sztoritok?

Figyelt kérdés
Én félig-meddig hiszek bennük, bár nagyon durva élményeim még nem voltak. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy ti hisztek bennük? Ha van valami érdekes paranormális élménytek, arra is kíváncsi vagyok!:)

2018. dec. 4. 21:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
88%

Szia. Én hiszek bennük. Nem hiszem, hogy csak a földi élet jut nekünk. Kell, hogy legyen egy másik világ.

Nekem 1 paranormális élményem volt.

Kb 3 éve költöztünk anyukámmal egy lakásba. Van egy folyosó ahol beépített szekrények vannak. Na.. Mivel régi típusú a lakás ezek nem teljesen jól zárnak, de csak az alsó szekrények az ilyenek. A felsők a mágneses zárral mindig csukva vannak. Egyedül voltam itthon amikor hallottam hogy valami nyikorog. Kimentem a folyosóra és az Összes szekrény ajtaja ki volt nyitva.. Teljesen.

2018. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is hiszek bennük és más entitások létében is .

Egyik nap a démonok és szellemek után olvastam de a bibliai válaszra voltam kíváncsi igy felcsaptam egy bibliát és miközben olvastam melegem lett és egyre többet olvastam . Egyszer csak hallok egy nagy csörrenést elöttem a kandallóról leeset a váza de az az érdekel hogy nem a szélén volt a váza hanem a tégla mellett közvetlen szöval jelentősen el kellett mozdítani ahhoz hogy leessen a másik amit észre vettem hogy mellette volt két gyertya ami meggörbült mindenkit megkérdeztem és mindenki szerint is annak a gyertyának semmi baja nem volt addig . Hát aznap este elég kényelmetlenül aludtam el xd .

A másik story én egy albérletbe költöztem és néha látom hogy egy férfi láb elmegy az üveg ajtóm előtt és egyszer mintha a keze is elsuhant volna mellettem , ja és nincs férfi a lakásban .

2018. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Gyerekkoromban sokszor láttam bemenni a mosdóba egy fehér fürdőköpenyes,rövid,feketehajú nőt.Aztán évek múltán úgymond kinőttem az eféle látomásokat.
2018. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Érdekes történetek...Amúgy ha az én történeteim érdekelnek, írjatok privátban!;)
2018. dec. 5. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Olyan szellemekben amik a filmekben van, nem. Amúgy igen léteznek szellemek és neked is van sajátod. A szellem alaktalan ezért nem látni szemmel. Akkor mi lehet az?
2018. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Szellemi tulajdon, szellemi dolgozó, szellemi vezető.

Ezek a fogalmak szerinted miért léteznek? Varázsnyelvet beszélsz amit csak közismert értelmezésben lehet helyesen fordítani más nyelvekre. De ennek a nyelvnek számtalan értelmezési lehetőségeket van. Egyszerre pajzs és fegyver a Magyar nyelv. Használd ne csak beszéld!

2018. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Erre keleten is rájöttek bizonyos helyeken és lám hol tartanak most.
2018. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Az is "varázsnyelv"
2018. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Mik a szellemek attól függ.
2018. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Ha 3 évvel ezelőtt kèrdezed meg ugyanezt, határozott nemmel válaszolok.

A tapasztalataim felülírták ezt. Apám halála után kezdődtrk a jelenségek, néhänyra több tanúm is van.

Az első jelenség a mikróhoz kalcsolódik. A pittyegésère figyeltem fel. Digitis mikró, egy tekerővel tudod a melegítés idejét beállítani. Ahányat tekersz, annyit pittyen és látod a kijelzőn a számokat 10 másodperces ugrásokkal növekedni. Ez történt. Csak épp senki nem nyúlt hozzá. Előfordult, hogy egy nap kétszer is jelzett így. Pär héten keresztül ez minden nap megismétlődött, kivétel nélkül az esti órákban, olykor nagyon késő este. Én a számítógèppel dolgozom itthon, grafikus vagyok. Szeretek éjjel dololgozni, akkor vagyok kreatívabb. Volt, hogy hajnali egy felé szólalt meg a mikró. Azt hittem frászt kapok. Ez három évig ment. Március óta csend van. A mikrosütőnk ma is ugyanaz, nem cseréltük. Műszaki hiba tehát kizárva.

Egy alkalommal igen aktív volt. Elkezdett csipogni a mikró. Kimegyek, kinyomom. Ahogy elvettem a kezem, megint kehdte. Ezt eljátszottuk úgy hatszor. Ekkor kihúztam a hálózati csatlakozóból. Abban a pillanatban a mosdóban az automata szaplanadagoló háromszor egymás után bekapcsolt. Bemegyek, kikapcsolom. Ezzel egyidőben a teraszajtón három, jól elkülönülő kopogás hallatszott.

Egyszer a forgószéket lökte meg alattam. Olyan jellegű volt, mint amikor oldalról nagy erővel megütik a széket.

Emeletes családi házbanblakunk. Gyerekszoba az emeleten, fürdő a földszibten. Amikor a pici babánkat altattam a szobájában, a feleségem pont fürdött. Amikor fjött, megkérdezte, hogy voltam-e lent mostanában. Mondom, hogy nem. Sápadtan közölte, hogy sürgető kopogtatást halkott a füdrőajtón, még ki is szólt, hogy mehetek.

Nem lakik itt más rajtunk kívül.


Hát, ennyi. Időbe telt, mire a szkepticizmusom és a talasztalataim egymással folytatott harca eldőlt. Ma már bátran beszélek ezekről és nem érdekel, ha valaki hülyének néz. Megtapasztaltam, én tapasztaltam meg. Határozott, egyértelmű jelenségek voltak, amikre nincs racionális magyarázat.

2018. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!