Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a démonok és az...

Girlll3 kérdése:

Ti hisztek a démonok és az angyalok létezésében? Mire alapozzátok a hiteteket? Tapasztalatra esetleg?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Az egyház szerint mindkettő létezik.
2018. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Az egyház szerint van, de mint egyszerű, hétköznapi emberektől kérdezem, hogy szerintük van-e és tapasztaltak-e ezzel kapcsolatban valamit.
2018. dec. 7. 20:37
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg.
2018. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%

En tapasztaltam.

Engem tobb ejjel kisertett valami.

Lathatatlan ize ram tamadt es fojtogatott kezek nelkul...

Tobbet errol nem irok!

2018. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ilyen kérdésekben nem sok értelme van hinni. Vagy van valamire bizonyítékod saját magadnak vagy nincs. Én évek óta gyakorló okkultistaként mondom, hogy őszintén szólva nem tudom. Nekem nincs róla bizonyítékom saját magam számára (objektív bizonyíték meg nyilván lehetetlen). Próbáltam idézéssel, együtt dolgozni velük stb. Voltak eredményei, igaz, nem elsöprőek, de ezek még mindig lehetnek csupán a saját eredményeim a saját elmém által. Igazán erősen kommunikálni velük vagy látni őket nekem még sikerült, így még inkább azt gondolom, hogy ezek a sikerek a saját sikereim. Igaz, inkább félsikerek ezek is.
2018. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
*nekem még nem sikerült
2018. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni pontosan! de egyszer kiderül nem még a te életedben úgy is rá jössz vagyis az életed végén :D esetleg az érzékelésünkőn kivül vannak a kigyo vak de mégis képes a hőmérsékletet érzékelni olyan szinten amit mi nem tudunk!
2018. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Nincsenek, az ilyen képzetek valamilyen betegségre, esetleg "módosító" szerekre utalnak...
2018. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy minden esetben tudatmódosítókról és hallucinációról, meg elmebajokról lenne szó. Ez azért hülyeség.
2018. dec. 9. 14:07
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
"AZ EGYHÁZ SZERINT - INKÁBB HAGYJUK"
2018. dec. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!