Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veletek milyen paranormális...

Veletek milyen paranormális dolgok történtek?

Figyelt kérdés

Írjátok le, légyszíves!


Leírom röviden, tömören, hogy velem mik történtek, akit érdekel bővebben, az írjon privátban!


Na szóval: Egyszer láttam egy női alakot a tükörben, mikor rajtam kívül nem volt más fizikai személy a szobában. Ekkor lehettem kb. 3 éves.


A másik elég durva sztorim:


Kb. Másfél éve az akkor 3 éves kistesóm látott egy elmondása szerint piros, ijesztő bácsit kb. Este 10-11 óra felé.



2018. dec. 11. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tini voltam, amikor arra ébredtem éjszaka, hogy valaki áll az ajtóban és engem néz. Nem tudtam mozogni, sötét volt, ezért csak annyit láttam, hogy kb. emberi formája van, eléggé magas, de sokkal sötétebb volt, mint a szoba többi része. A következő, amire emlékszek, hogy a karjában visz az előszobáig, ahonnan kinézek az ablakon és talán van kint az utcán valami, de már erre nem emlékszek. Utána reggel az ágyamban ébredek.
2018. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Na, kellett ezt nekem elolvasni :(
2018. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Biztos másfél éve? A mikulás nem is annyira ijesztő :\
2018. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem hiszem, hogy a Mikulást látta, ugyanis ez az eset augusztusban történt.
2018. dec. 11. 18:29
 5/10 anonim válasza:
73%
#1 biztos nem csak álmodtad, ha reggel az ágyadban ébredtél?
2018. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Első valóban láthatta ezeket álmában is, de a kérdező és a kistesója szerintem entitásokat láthatott, a kistesó megkockáztatnám, hogy ezen belül démont láthatott.


A kisgyerekek olyan 5-6 éves korukig elég jól látják és érzékelik az entitásokat.


Én csak érzékelem őket, de nem látom.

2018. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
5. Nem tudom.
2018. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

nekem kb 6 evesen valaki kezembe nyomott egy kest, amikor egyedul jatszottam. es en felvagtam vele a csuklom. azota is itt a nyoma.


az egeszben az a durva, hogy nem lehetett latni, ki adta oda. nem beszelt, nem latszott. megis tudtam, hogy mit kell tennem es szo nelkul megtettem. nem is fajt, nem ereztem semmit.


azota minden apro vagas is ugyan ugy fajt, mint barkinek. 24 vagyok es nincs semmi elmebajos hatterem. stabil eletem van

2019. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1# Neked nagy valószínűséggel alvásparalízised, vagy egy nagyon durva rémálmod volt.
2019. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1# szerintem neked 0. típusú találkozásod volt inkább! Azóta történt bármi hasonló?
2020. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!