Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti is észrevettetek már...

Ti is észrevettetek már hasonlóságokat a vámpírok és a pedofilok között?

Figyelt kérdés

A vámpírok kettős életet élnek, és elrejtik valódi önmagukat a társadalomtól, bár közöttünk járnak. Van egy félelem és paranoiás érzés az emberekben, hogy bárki az lehet.

A pedofilokról ugyanez elmondható.



A vámpíroknak saját kis, elzárt, titkos társaságaik vannak.

Ahogy a pedofiloknak is, legalábbis online.



A vámpírok már régóta léteznek, és sokkal fiatalabb emberekkel vannak kapcsolataik. Szintén megint egy egyezés.



A vámpírok sokszor pont olyan rosszak, mint ahogy leírják őket, de van, hogy csak nem értik meg őket. Ez talán a pedókra mégjobban igaz.



A pedofilok egy kis, nagyon utált, és sokszor olyan kisebbség, akikre vadásznak. Az egyetlen csoport, akiket még a nyugati országokban is "politikailag korrekt" azért utálni, amik, még akkor is, ha semmi rosszat nem csináltak. A vampírok szintén ilyenek.



A vámpíroknak fenn kell tartaniuk egy érzelmi távolságot minden nem-vámpírtól, mert különben bárki rájöhet, hogy ő vámpír, és kirekesztik. Úgyszint a pedofiloknak.



A vámpírok mindig azt az egy nem-vámpír személyt keresik, aki előtt felfedhetik magukat, és megérti őket, bízik bennük. A pedofilok szintén.



Sokan legszívesebben kiírtanák az összes vámpírt, sok ember hasonlóan vélekedik a pedofilokról is.



2018. dec. 11. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

igen,én is észrevettem

mikor régebben néztem pl.a Buffy a vámpírok rémét,azon is elgondolkodtam,hogy most akkor benne Angel és Spike,a vámpírok akikkel Buffy járt,olyan,mintha pedofilok lennének,mert 200 vagy 300 évesek,és Buffyval Angel akkor jött össze,amikor Buffy csak 15 vagy 16 volt...Spike meg akkor mikor Buffy 20-22 körül volt......érdekes,miközben a sorozatba belemélyültem,akkor drukkoltam nekik,de mikor így belegondoltam,hogy valójában ez milyen dolog,akkor hidegrázásom lett,és azt gondoltam,hűha,ez igazából elég beteg.(pláne hogy még hallott is úgymond a vámpírok teste,ez még nekrofiliára is hajaz.....)

2018. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
*halott
2018. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
A vámpírokat már kiirtottuk, ez azért biztató.
2018. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Sokat tudsz róluk, igaz? :D Valójában az effajta általánosítás bármelyik másik csoportra rá lehetne fogni, csak megfogalmazás kérdése. Ez a kérdés inkább olyan, mintha a pedok mellett állnál ki és ez a vámpír-köntösbe bújtatott pedofil is erőltetett. Személy szerint szerintem az összes pedot mágián kéne égetni, mint anno a boszikat. Azért megnézném hogyan vélekednek azok a szülők, akiknek a gyerekei áldozatául estek ezeknek a korcsoknak.
2018. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

"A vámpírok mindig azt az egy nem-vámpír személyt keresik, aki előtt felfedhetik magukat, és megérti őket, bízik bennük. A pedofilok szintén." Aki megérti őket mi? Úgy érted azt aki túl buta, túl tapasztalatlan hogy átlásson a trükkjeiken- és aztán egy életen át szenved a pedofil féreg miatt.


"A pedofilok egy kis, nagyon utált, és sokszor olyan kisebbség, akikre vadásznak. Az egyetlen csoport, akiket még a nyugati országokban is "politikailag korrekt" azért utálni, amik, még akkor is, ha semmi rosszat nem csináltak." Ja, persze, semmi rosszat. Meséljek min meg át akit elkapott egy ilyen undormány? Elmeséljem milyen még harminc év múlva is rettegni, és napi szinten szenvedni szegény "ártatlan" pedofilok miatt?

2018. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj, hogy vámpírok nem léteznek, csak egy népi hiedelemből származnak amit utána a film ipar túrbózott fel. Felruházták őket állati jegyekkel, mint pl a hatalmas éles szemfog (ha jól rémlik ezt a majmoktól vették át). Próbálták minnél ijesztőbre alkotni őket, hogy eladhatók legyenek a filmek. Ha utána nézel rengeteg történelmi tény áll előted és rengeteg egyéb dolog, hogy mért is kitalált lények ezek.

Könyvekből és filmekből kivett elemekkel felállítottak nekik egy komplett kúltúrát ami kicsit se valós mivel nem léteznek. Te meg ezeket a meséket közlöd ténykét és párhuzamba állítod a pedofilokkal??

A vámpírok nem meg nem értett lények az eredeti mesék szerint, ha nem kb mint a zombik. Felkelnek a sírból és csak táplálkoznak, majd vissza mennek és semmi nem érdekli őket csak a vér.

A pedofilok ellenben ténylegesen élnek és undorító lények. Én 100% ig meg tudom érteni mikor egy felbőszült csapat elkap egy ilyet és egy rozsdás kerti szerszámmal "ártalmatlanítják".

Te se lehetsz sokkal külömb, ha ilyen kis ártalmatlan meg nem értett lénynek mutatod be ezeket a férgeket.

2018. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet egy fiatal vámpír & pedofil halandó kapcsolat. Mindketten élvezhetik. A többiekkel meg nem foglalkoznak, és a többiek se velük. Ha két lénynek hasonló a fétise, akkor egymáshoz illenek. És a vámpír nem bánt másokat, a pedofil pedig nem erőszakol kicsiket.
2018. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Kedves hatos! A vámpírok pont annyira nevezhetők létezőnek, mint Isten.(Káin, a testvérgyilkos volt az első.) A többi hit kérdése.
2018. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Káin, a testvérgyilkos volt az első."
2018. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ezt csak egy játékhoz találták ki, ugye tudod?
2018. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!