Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy fekete árny nézte ahogy...

Egy fekete árny nézte ahogy alszom?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban éjszaka felébredtem és az ablakon kinézve egy ember körvonalát láttam, de korom fekete volt. Felálltam és szóltam a szüleimnek és mire visszajöttem velük, még mindig ott volt és nézett befelé, de a szüleim nem látták. Felkapcsolták az ablakot, majd le és már nem volt ott, így vissza feküdtem aludni, később mikor megint odafordultam a tőlem pár centire lévő ablak felé, megint ott volt és végül így aludtam el. Egyik nap erről álmodtam. Mi történhetett akkor?

2018. dec. 17. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem semmi. A gyerekek félnek a sötétbe, sőt minden ember fél a sötétbe, aki azt mondja hogy nem az hazudik. A gyerek fantázia végtelen, gyerek koromba én is hallottam hangokat és láttam alakokat a sötétbe. De a szüleim elmagyarázták, hogy nincs mitől félnem és, hogy mindenre van magyarázat. Mikor valamit láttam a sötétbe felkapcsoltam a villanyt és mindíg csak mosolyogtam magamon. Hogy pl az ijjesztő alak az csak a székem, vagy az ablakból vissza tükröződött valami. A hang az volt, hogy belevegősödött a radiátor, vagy az állatok kint játszottak.

Míg egy éjszakába kimerült ez az egész dolog addig nincs semmi baj :)

Sok mindenbe hiszek és sok mindent láttam, de néha nem kell semmit bele magyarázni a dolgokba. Szimplán a legegyszerűbb válasz a valóság.

2018. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

"Felkapcsolták az ablakot"


Te most vagy nagyon fiatal vagy egy troll vagy.

2018. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ba☆ki :D bocsi, a vilanyt :D 23/F
2018. dec. 17. 15:27
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekkoromban en is minden fele arnyekra azthittem valaki all ott, a fotelba mindig bekepzeltem hogy ul valaki. Szerintem ez is ilyen lehetett. Az hogy most vele almodtal nem jelent semmit, talan a tudatalattid szorakozik.. Felkapcsoltak az ablakot ez jo :D
2018. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Kicsi koromban én is láttam és hallottam dolgokat. Akkoriban azt hittem kicsi kori hallucináció mert a szüleim azt mondogatták folyton: "semmi baj kicsim csak hallucinálsz, ilyen kicsi korban ez még normális"

Manapság már tudom hogy nem hallucináltam, hanem szellemek jelenlétét fogtam fel így. Ugyan is a kicsi gyerekek sokkal érzékenyebbek, sokkal fogékonyabbak a szellemekre mint mi felnőttek.

2018. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
Mekkora flash lehetett gec! Ezek a tripek a legjobbak!
2018. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

5,

Én az 1. válasz adó vagyok. Lehet a gyerekek fogékonyabbak rá, de mivel egyszeri alkalom volt ezél tartom kizártnak. Gyerekek többségénél ez folyamatos jelenség, nem egyszeri alkalom. De a gyermekeknél nagyobb a fantázia is és a felnőttek elméjével is szórakozik a sötétség. Ha lett volna valóban ott valami akkor nem tünik el a fényre és később még látta volna. Itt inkább az, hogy sokat volt a sötétbe, az elméje elkezdett játszani, de mikor felkapcsolták a villanyt akkor látta a valóságot és, hogy nincs ott semmi. Ugyan ez van mikor sötétbe egy tárgyat komplett emberi alaknak látsz. Multkor én a fotelemre hittem, hogy van bent valaki, tisztán ki tudtam venni az emberi körvonalat, de csak a fotelem volt.

Nem vagyok teljesen szkeptikus, többször is láttam már és hallottam is dolgokat, amikre nincs semmilyen normális magyarázatom. De ezek mind nappal voltak és világosba és nem gyerek koromba (persze van olyan is, de az megint más).

De itt egyszeri alkalommal látott egy gyermek valamit a sötétbe. Ezért még scooby doo-ék se jönnének házhoz.

2018. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

#7 Azért én egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy egyszer. Csak egy történetet mesélt el. Lehet hogy ez volt az első élménye, de lesz még több is. Ez persze csak találgatás.

A másik hogy a szellemek érzékenyek a fényre, jobban szeretnek sötétben lenni. Ezért is érzékelik őket a kis gyerekek még jobban sötétben, sőt olykor nagyobbak, felnőttek is. Sötétben sokkal erősebb a jelenlétük, mint világosban.

2018. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Több ilyen dolog is volt, ahol még hallottam is, volt, hogy láttam tárgyakat mozogni stb.. :S
2018. dec. 19. 14:04
 10/17 anonim ***** válasza:

#8,

Ha én láttam valamit akkor az fényes nappal volt, esetleg jól kivilágított helyen (egy 3 ágú lámpa és egy 50wattos reflektor). Sok dolog volt, de mind fényes nappal este sötétbe amik voltak azok csak a képzelet szüleményei, de pl az, hogy látom hogy valami lény kicsapja az ajtót neki szalad a falnak majd eltünik az nem képzelődés. Esetleg, hogy tisztán látom a tükörbe, hogy áll mellettem valaki. Mind a 2 fényes nappal, de a részletekkel nem untatnék senkit. Szkeptikusabb a hozzá állásom, de tudom, hogy vannak ilyen dolgok. De ha a labda a szobámba elkezd magától gurulni nem kapom fel a fejem, hogy "úr isten, mi folyik itt??". Mivel ezt a jelenséget huzatnak hívják, olyankor látszik a függönyön is, hogy mozog és főképp olyankor van hasonló dolog , mikor valahol nyitva van egy ablak. Ugyan ez mikor magától egy tárgy leesik, amit kicsit hanyagul raktam le, van egy ilyen gravitáció nevű jelenség. Az eberek sok dologba próbálnak bele látni dolgokat, főleg a fanatikus hívők. Ismeritek azt a "bűvész trükköt", hogy leraksz egy ceruzát vagy golyós tollat és csak kitartod a kezed és a ceruza megmozdul?? Legtöbb ember eldobja tőle az agyát, mert hisz az ilyen dolgokba. A valóság annyi, hogy rá fúj a ceruzára és az elmozdul.

Hasonlóan fanatikus szellem hivők is gyakran szeretnek bele látni mindent hétköznapi dolgokba. Ha pl egy kép le esik a falról 100, hogy szellem, még véletlenül se a szeg görbült el, vagy a fal engedett annyit a hosszú évek alatt, hogy kiessen a szeg.

Néha a dolgok szimplán csak azok amiknek látszanak, jó azt hinni, hogy több van mögötte, hiszen ki akarna élni egy mindenféle csodáktól mentes világba hit nélkül?? De nem kell mindenbe magyarázatot keresni és bele magyarázni a dolgokat, hiszen, ha minden eggyes dolog csoda ami velülnk történik, akkor szintén egyhangú és unalmas lenne az élet. A különleges jelenségek azért azok, mert nem minden napiak, ha azok lennének akkor a "megszokott" (tudományos) dolgokat keresnénk mindenhol, ha kicsi izgalomra vágynánk.

2018. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!