Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ráküldhetek valakire egy démont?

Ráküldhetek valakire egy démont?

Figyelt kérdés
Lehetséges az ilyen?
2019. jan. 1. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Magadra biztosan.
2019. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De utana ne sirankozz,hogy nem a menyorszagba jutsz.
2019. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehet,ezt keresd a mágia és okkultizmus kategóriába az elátkozás címszó alatt.


DE!!!

Semmisem garantált! Vagy is, nagy eséllyel veled maradhat a démon és lesz majd nemulass!

2019. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy Ferikére vissza tudod küldeni, ha elveszed a montenbájkját.
2019. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

aztán ne panaszkodj hogy buzerál egy démon. Mert vissza fog jönni és buzerálni fog téged is.

hajrá, próba-hiba!

2019. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ráküldeni??

A démonok - bár nem jóindulatúak, de nem hülyék!

Miért dolgozna neked bármelyik is ingyen?

Ha megadod, amit kér, oda küldheted a démont, ahova csak akarod - és lényével, tulajdonságaival nem ellenkezik.

2019. jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt jártak az idióta lepontozó bajnokok...
2019. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sikerül is megidézned miből gondolod, hogy hallgatni fog rád, és nem fordul ellened?
2019. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudod valakire rakuldeni ha TE felajnlasz valamit ami megerne a demonnak is. Ne hidd azt hogy a demonok olyan hulyek. Ha csak ugy megidezed es mondod neki hogy na xy-t zaklassad /szalld meg stb. O azt nem teszi meg mert valamit ajanlanod kell neki, az meg veszelyes. Mellesleg a demonok furfangosak van hogy atvernek es a vegen te jobban megszivod.


En tapasztalatbol mondom volt mar dolgom demonnal vagy annak tuno entitassal es soha tobbet igazabol en nem kertem tole semmit csak szorakozasbol megideztem a tablan keresztul mert nem hittem anno ezekben. Mire kitudtam paterolni a szobambol es ugy a lakasbol is addigra eltelt kemeny 1 honap addig meg csak szenvedtem es a szobamban sem aludtam akkor mert durvan szivta az energiam . Es meg meselhetnek...


A lenyeg te ne foglalkozz ezzel ha jot akarsz magadnak mert ugy jarsz mint en xd es nem lesz jo tapasztalatod belole. X( Ha valami erosebb demont fogsz ki azzal meg még ugy megszenveded majd xC en a tablat meg minden ilyrn szirsz@romat kivagtam a szemetbe mert fuu soha tobbet nem szorakozom ezzel :D


20/l

2019. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!