Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak halucináció lehetett?

Csak halucináció lehetett?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban történt egy olyan eset ahol a wc-ről felállva olyan félelmet éreztem amilyet még azelött soha és nem tudom miért jött rám, azt éreztem van valaki a tükörben, odanéztem, de mégsem láttam semmit. Csak bámultam a tükröt és nem mertem levenni róla a szememet, lassan közeledtem és hirtelen tejesen eltekerődött a csap ami a hideg vizet engedte. Láttam ahogy a foggantyű hihetetlen gyorsan elfordul. Ekkor kirohantam a fürdőszobából ahogy csak tudtam. Mi történhetett?

2019. jan. 2. 02:10
 1/6 anonim válasza:
100%
Velem is volt ilyen (nem pont a wc-n)többször is amikor, másodjára megtörtént elmentem pszihológushoz. Azt mondta hogy ez pánikroham. Az az oka hogy, valami miatt zavarban voltam vagy netán szedek valamit (gyógyszer esetleg kábítószer). Én igazából gyógyszert szedtem az allergiámra és a gyógyszer miatt lett pánikrohamom. Velem igazából az történt hogy azt halucináltam hogy, a nappaliban ültem és magától bekapcsolt TV a villany fel-le kapcsolgatott és a hideg folyton kirázott kiszaladtam a házból és amire visszamentem minden normális volt. De hogy ha mostanában is töténnek veled hasonlók akkor menj el pszihológushoz, de szerintem csak halucináltad.
2019. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Démon.
2019. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

"Láttam ahogy a foggantyű hihetetlen gyorsan elfordul."


Akkor nem halucináltál. Nyilván valami entitás, vagy démon volt akkor

2019. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csap elfordulást hogy lehetne hallucinálni? De a vizet végülis ki zárta el?

Mondjuk ez gáz, mert elég költséges lakótárs lehet az a szellem ha a vizet eregeti poénból.

2019. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bepisiltél, pedig nagyon koncentráltál;

így nem kaptál lekvárt,

pedig arra vágytál egésznap, miközbezben, by the way, szendvicset ettél

2019. jan. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján érdemes lenne szakemberhez fordulni, ugyanis az ebből fakadó stressz és szorongás hatására poszttraumás sokk alakulhat ki, és ezek a "halucinációk" felerősödhetnek. Üdvözlettel: Doktor Úr
2019. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!