Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam! Mit tegyek?

Szellemet láttam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ott voltam a folyosón és láttam kijönni a szobábmól egy fekete valamit. Nagyon be vagyok szarva.

Nem szívtam semmi kábító hatású coccut.


Ui.:mostanába szoktam látnii a szemem sarkából árnyakat.



2019. jan. 7. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Semmit ne tegyél egyelőre. Nem biztos,hogy ártó szándékú. Szellemek mindenütt vannak.Egy bevásárlóközpontban több szellem van mint a temetőben. Az is lehet,tudja,hogy Te érzékeled a szellemvilágot és a segitségedet szeretné kérni valamiben.Légy nyitott, semmiképp ne félj,mert nincs mitől. Vagy másik lehetőség, elhúnyt hozzátertozód jött elbúcsúzni tőled.
2019. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet, hogy csak képzelted. Akármelyik is, ártani nem fog.
2019. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
53%
Szia! Én az újjászületésben és a lélekvándorlásban hiszek. Ebből egyértelműen következik, hogy a szellemek mind földönragadt lelkek akiknek még valami dolguk van. Én még nem voltam soha biztos abban, mit láttam, de voltak már sejtéseim az adott ügyet illetően. Ha szellemet lát az ember megilyed, mert benne van a tudatlanság okozta félelem, hogy mi van a halál után, mi történik ott velünk. Ezért nem hiszi el ha szellemet látott, annak ellenére, hogy nincs elbizonytalanodva. Amikor úgy érzékeltem (főleg a cicám segítségével), hogy ott most van bizony valami, akkor természetesen megilyedtem. Megvizsgáltam a helyzetet, és mikor kicsit erőt vettem magamon.. lehet, hogy furán hangzik, de inegettem neki. Ha ott volt valaki látta is, de ha nem hát nem. A horrorfilmek miatt ösztönösen rettegünk. Nincsenek démonok. (Legalábbis szerintem.) Ne félj, ha nem szeretnéd ne hidd el! Te is dönthetsz. A szemed sarkában lévő árnyak meg valószínűleg a képzeleted szüleményei, egy "szellem" által okozott enyhe trauma jelei. Nagyon félsz, ezért paranojjás lettél. Én kicsit araknofóbiás vagyok(pókfóbia, de nem utálat, undor színten hanem egyszerűen csak félek tőlük. Közben meg szeretem is őket) és ha megjelenik egy pók, vagy végig szalad rajtam valahol utána minden kicsi viszkető, csiklandós érzésre azt hiszem, hogy pók. A szemem sarkában is őket látom.
2019. jan. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ott voltam a folyosón és láttam kijönni a szobámból egy fekete valamit"


Előttem szóló #1-el értek egyet. Valószínűleg azért jött kifele a szobádból, mert téged keresett, hogy elbúcsúzzon, vagy épp segítséget kérjen, de te nem voltál a szobádban.



"Ui.:mostanába szoktam látnii a szemem sarkából árnyakat"


Ez az a kategória amit még én aki nagyon is hiszek a szellemekben, sem hiszem hogy szellemet lát aki a szeme sarkából lát valamit.

Alapból amit látsz azt a szemed csak felfogja, felküldi az agyba és az agy megfelelő része alakítja át azzá aminek te látod. Amikor csak a szemed sarkából látsz valamit azt nyilván mivel épp hogy látod, csak részben tudja felfogni a szemed, ezért az agy nem egészen annak fogja fel ami.

2019. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Megértem, hogy félsz. Én is féltem, amíg éltem.
2019. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Egy néger volt.
2019. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Valakinek a sötét asztrálteste is lehetett,akár holté,akár élőé,aki épp aludt és épp a te szobádban barangolt testenkivűli élménye közben. Nem kell félned,az ilyenek jönnek-mennek, nem történik semmi bajod.
2019. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
bézbóz ütőkvel meg ilyenekvel
2019. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as Nem vagyok troll!

Na, húzz vissza a tudomány kategóriába!

2019. jan. 12. 08:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval, biztos vagy benne hogy szellem, és nem démon? Akármi is tartsd a távolságot tőle.
2019. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!