Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Üdv mindenkinek, valaki innen...

Dobrán László kérdése:

Üdv mindenkinek, valaki innen aki itt jár az oldalon, hisz a szellemekben? Esetleg valakinek van konkrét tapasztalata hasonló ügyben? Amennyiben igen kaphatnék részletes leirás t esetleg? Köszönöm előre a válaszokat! László.

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrétabban melyik fajta szellemekre gondolsz?

És mit értesz hasonló ügyön?


Ha ezekre válaszolsz, szívesen elmondom amit tudok.

2019. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
"hasonló ügyben"van tapasztalatom, találkoztam már, sőt, szeretek találkozni szellemes emberekkel.
2019. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szó szerint halott szellemére gondoltam
2019. jan. 12. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek bennük. És láttam is már,kiskoromban. Meg érzek dolgokat néha.

Mikor láttam kiskoromban a szellem nénit, akkor totál tisztán láttam őt. Mai napig emlékszem arra, hogy nézett ki. Emlékszem, mikor ott volt előttem, mintha gyengén alig érezhetően bizsergett volna a testem. éreztem, hogy ő már nem ide való. Mintha, már nem tartaná ide semmi. Megnyugvás, béke áradt a lényéből. Nem volt benne semmi ártó szándék. Aztán eltűnt.

2019. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehetséges hogy léteznek, épp valamelyik nap csinált egy furcsa képet a kamera a lakásban! Elgondolkodtató volt...
2019. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen képet csinált a kamerád?
2019. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!