Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Természetfeletti lények

A kérdés
Dobrán László nevű felhasználó kérdése:

Üdv mindenkinek, valaki innen aki itt jár az oldalon, hisz a szellemekben? Esetleg valakinek van konkrét tapasztalata hasonló ügyben? Amennyiben igen kaphatnék részletes leirás t esetleg? Köszönöm előre a válaszokat! László.

Keress kérdéseket hasonló témában: szellem

jan. 12. 17:33  Privát üzenet  

A válaszok
Hathor nevű felhasználó válasza:

Konkrétabban melyik fajta szellemekre gondolsz?

És mit értesz hasonló ügyön?

Ha ezekre válaszolsz, szívesen elmondom amit tudok.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 12. 18:10 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

"hasonló ügyben"van tapasztalatom, találkoztam már, sőt, szeretek találkozni szellemes emberekkel.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 12. 18:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szó szerint halott szellemére gondoltam

# 3/5Időpont jan. 12. 20:37 Privát üzenet

Én hiszek bennük. És láttam is már,kiskoromban. Meg érzek dolgokat néha.

Mikor láttam kiskoromban a szellem nénit, akkor totál tisztán láttam őt. Mai napig emlékszem arra, hogy nézett ki. Emlékszem, mikor ott volt előttem, mintha gyengén alig érezhetően bizsergett volna a testem. éreztem, hogy ő már nem ide való. Mintha, már nem tartaná ide semmi. Megnyugvás, béke áradt a lényéből. Nem volt benne semmi ártó szándék. Aztán eltűnt.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 12. 21:37 Privát üzenet
Lehetséges hogy léteznek, épp valamelyik nap csinált egy furcsa képet a kamera a lakásban! Elgondolkodtató volt...

# 5/5Időpont jan. 13. 15:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok a Szent Lászlòhoz hasonló gimit? Budapesten, ahol van angol tagozat.
Leslie L. Lawrence könyveihez hasonló könyvek?
Más országokban vannak Fábry Sándorhoz, Puzsér Róberthez hasonló médiaszemélyiségek?
Tudtok hasonló televíziós sikertörténetet mondani, mint Grétsy László "Álljunk meg egy szóra! " műsora?
MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj-ról lenne szó! Attól, hogy nő vagyok van még esélyem bejutni oda és NEM irodai munkára? Vagy tudtok esetlég ehhez hasonló...
Sinkovits Imre öccse (Sinkó László (szül.1940), aki megváltoztatta a nevét. Miért? Hiszen nem téveszthették őket össze, egyikük Imre, másikuk László lévén! (Hasonló színész...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Természetfeletti lények rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!