Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki látott már szellemet...

Ki látott már szellemet esetleg elmesélitek a sztorit?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem láttam hanem éreztem. Amikor kisgyerek voltam akkor mentünk a nővéremmel sétálni és a mi utcánk után volt egy ház ahol meghalt egy öregasszony.Akkor volt kint érte a mentő amikor mi a ház előtt mentünk el. Egyszerűen éreztem hogy van ott valami,mintha az öregasszony még mindig bent ülne. A házból is csak áradt ki a hideg. Nagy félelem fogott el. Akkoriban kezdtem el félni amikor itthon vagyok egyedül.
2019. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem nincs nagyon ilyen élményeim,de viszont az iskolába volt pár ilyen pára jelenség. Ja meg a szomszédom a a 2 éves kislány látja a szellemeket, és vizet visz a "bácsinak" (a szellemnek), meg azt mondja hogy bekell zárni az átjárókat.

De az a legérdekesebb, hogy egy elhagyatott temető mellet lakunk és semmi pára jelenséget nem éreztünk, sőt, kiskorunk óta szeretjük ezt a telket.

2019. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, nem is hiszek bennük, de egy rám bízott kutya egyszer nagyon gy viselkedett, mint aki szellemet lát.
2019. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem nyáron meghalt a nagymamám. Október közepén kimentünk a 3 éves kislányommal a temetőbe. Nem magyaráztam neki, hogy mi ez a hely, csak letörölgettem a sírját, rátettük a virágot. Ő közben körülöttem futkározott. Mikor hazaindultunk, pár méterre a sírtól visszafelé nézegetett a kislányom, majd integetett valakinek. Körbenéztem, sehol senki. De ő csak integetett. Kérdeztem tőle, hogy kinek integet. Azt mondta hogy:Hát anya! Ott áll a dédi és neki. Szegény dédi ott sír...... Megálltunk egy kicsit, visszanéztem és én is vele integettem, közben potyogtak a könnyeim........
2019. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező ,téged érdekelnek az ilyen szellemes sztorik?
2019. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen
2019. jan. 21. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
En egyszer láttam férjem mamáját akiről előtte fogalmam sem volt hogy néz ki. Néhány hónap múlva mutatta a képet és kapcsoltam hogy basszus ezt láttam..
2019. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!