Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek hogyan szabadulhat...

Szerintetek hogyan szabadulhatnék meg ettől?

Figyelt kérdés

Senkinek nem merem elmondani, mert félek, hogy hülyének néznek majd. Látok majdnem mimden nap dolgokat. A baj, hogy nem csak látok, de hallok is.

Minden éjjel hajnl 1 órakkor hatalmas dübörgésre ébredek. A plafonból jön. 3 nagy ďübörgés, majd az a faból kaparászos hangok. Néha egy öregember hangját hallom, néha gyereksírást. A párom tegnap éjszaka halott tapasztalt mindent, ma haza ment, mert azt monndta egész éjjel nem aludt ezek a dolgok miatt. Azóta hiába hivtam, kinyomja nem beszél velem. Kb mióta ideköltöztem, állandóan van valami, úgy 1 éve. Beszéltem a helyi pappal, aki el is jött hozzám, és mikor megakarta áldani a házat, elmondása szerint mintha valaki az oldalába csípett volna, és a szentelt víz amit 1x használt egy helyiségben elpárolgott. Ami maradt az első szentelésböl. Több tanú is tapasztalt furcsa érzést mikor eljött hozzám-, ketten láttzák, ahogy 2 bútor teljesen magátóll odébbcsúzsott.

A pap szinte feejveaztve menekült, es azt mondta ő itt többet nem tud tenni az áldáson kívül. Kaptam tőle egx feszületet is, ami negyszerüen lábakélt.

Mivel lehez gondom-m?


Kérem csak olyan írjon, aki hasznaljató tanácsot tud adni.



#Szzllem.
2019. febr. 4. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha ez mind igaz, költözz el. Mást nem tudok mondani, mert én ehhez nagyon nem értek.
2019. febr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus kopogószellem, legalábbis a filmekben pont így viselkednek. A "főhősök" azt szokták csinálni, hogy kiderítik ki lehet az (ki lakott előtte a házban, ki halhatott ott meg), utána megkeresik a földi maradványait és elégetik. Ez kb. 95%-ban beválik, néha bizonyos tárgyakhoz is tudnak annyira ragaszkodni, hogy a testük elégetésétől nem mennek át a túlvilágra. Akkor azt kell megkeresni és elpusztítani.

Hogy ebből mi igaz, arról fogalmam sincs. Én speciel nem hiszek benne. De ezt elvileg te is meg tudod csinálni.

2019. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

"Minden éjjel hajnl 1 órakkor hatalmas dübörgésre ébredek. A plafonból jön. 3 nagy ďübörgés, majd az a faból kaparászos hangok. Néha egy öregember hangját hallom, néha gyereksírást. A párom tegnap éjszaka halott tapasztalt mindent, ma haza ment, mert azt monndta egész éjjel nem aludt ezek a dolgok miatt. "


A szomszédok sokszor zajosak.

2019. febr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó. Gondolom a bútorokat is a szomszédok mozgatják. Elköltöznék, de miből?

A ház egy felújított kb 90 éves parasztház.

2019. febr. 5. 08:45
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Használható tanácsom: feejveaztve menekülj onnan
2019. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

"Elköltöznék, de miből?"

Hát add el a házat a pénzből meg vegyél egy másikat.

Ja és még véletlenül se említsd a vevőknek a történteket, csak a ház előnyeit.

2019. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 Látom mások kifigurázása az elgépelésért, az megy. Erre izgulsz? Vagy mi motivál? Minek írtál ide? Használható tanácsod meg semmit nem ér.


#6 Mint írtam, bárki aki belép a házba szinte azonnal menni akar, mert elmondásuk szerint egy furcsa nyomasztó érzést éreznek, és azonnal menni akarnak a házból.


Kár volt erre az oldalra írnom. Itt segítséget úgysem kapok. Csak azt amir a Magyar emberektől 90%-ban. Mások hibáit keresve gúnyolódást, és azt, hogy nem hiszek de azért ide írok kicsit kötekedni.

2019. febr. 5. 11:00
 8/15 anonim ***** válasza:

És hogy került a ház a te tulajdonodba?

Akkor nem érezted, hogy nem kéne oda költözni, nem nyomasztott a hangulata?

2019. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azt kéne megoldando hogy elkoltozz valahogy onnan. Esetleg eladni a házat mert ez tényleg nem normális a mindennapokban és teljesen befogsz a végén kattan. Elég félelmetes én lehet az első éjszaka után világgá szaladtam volna akarkihez csak ott ne maradjak. Nagyon mást nem tudsz tenni mert ha a pap nem tudott mit tenni más sem fog, erre nem hiszem lesznek más praktikák. Elkene menned minél hamarabb onnan!
2019. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A házat édesanyám hagyta rám, akit nem is ismertem. 3 éves koromtól intézetben nőttem fel. Albérlet után, örültem, hogy van saját házam. Valahogy visszamegyek albérletbe. Mióta nem írtam még roszabb lett a dolog. Már nap közben is zörgések kaparászások, és olyan hangok amit ember nem ad ki.

A konyhába minden további nélkül nyitva találok mimden szekrény ajtót mimden reggel. Volt, hohy akkor nyilt ki egyszerre mind mikor épp kv-t csináltam magamnak. Akárki akármit hisz, ez velem megtörténik. Holnap egy barátomhoz költözök, aki befogadott egy kis időre. Ő sem hitt el semmit míg átnem jött, és tapasztalta, hogy a szék magától arréb ment vagy 4 métert.

Azt hizzem eddig, hogy ezek csak filmekbe létezik.

2019. febr. 7. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!