Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek?

Szerintetek léteznek?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam egy árnyat a szobámban nem mondtam el senkinek. Ma hívott fel az anyukám, hogy látott valamit keresztülmenni a szobán. Olyan hangra ébredt, mintha papír csörgött volna az asztalon és erre látta az alakot, hogy végigment. Ugyan arról számolt be, amit én is láttam, csak egy árnyék volt, nem volt arca, utána én is elmeséltem a szobás sztorimat.


Léteznek, vagy csak mind a ketten hallucináltunk?


2019. febr. 7. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
A postás rakott le egy nők lapját az asztalra,azért osont mert anyukád olyan szépen aludt hogy nem akarta felkelteni.
2019. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Simpleasthat ***** válasza:
34%
Ez nem a humor kategória, kis barátom.Állj le!
2019. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Hülye kérdésre hülye válasz..túl sok horrort néztek.
2019. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Simpleasthat ***** válasza:
0%
A kérdezőnek szántam.
2019. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egyetértünk.
2019. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Drazicc ***** válasza:
11%
Hát figyelj sosem tudod mi van a tasakban, nincs zárjegyezve, én a helyedben nem tolnék minden szart.
2019. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Na ezek léteznek...
2019. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező!


Ne hallgass a sok trollra, mert bizony vannak olyan dolgok, amiket hivatalosan nem ismernek el, mégis léteznek!


Nem csak a mi világunk van, hanem más világok és lények/entitánsok is, itt ragadt lelkek vagy emberi alakban soha nem is létezett formulák.


Amíg nem bántanak, addig nincs gond.


Lehet, csak valami kóbor szellem volt.


Ne foglalkozzatok vele, mert nem lenne jó, ha ő is elkezdene foglalkozni veletek.


A rossz dolgokat a félelem táplálja.


Ha ismét megjelenne, hangosan fel kell szólítani a távozásra.


Ja, és minden filmnek van alapja, még a horror filmeknek is, szóval nem kellene röhögni az ilyesmin....


Persze, boldogok a tudatlanok és addig jó, amíg nem találkoztok ilyesmikkel, mert utána minden megváltozik és az ember rájön, hogy bizony nincs egyedül.


Egy zárt ajtó meg nem akadálya semminek.


(Nem kérek privit és nem válaszolok üzenetekre, kösz!)

2019. febr. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Krúdy Gyula ***** válasza:
83%

Kedves 8. válaszoló, és Kérdező,


8. Válaszoló... Egyik sorban azt írod, ne foglalkozzon vele a kérdező, 2 sorral lejjebb, meg hogy ha megint megjelenik akkor küldje el... WHAT? Hogyan küldesz el valamit úgy, hogy közben azt akarod elhitetni vele, hogy nem veszel tudomást a jelenlétéről? Ez kb. olyan tanács, hogy ha medvével találkozol akkor tettesd halottnak magad, de közben próbálj elszaladni :D :D :D (epic)


Amúgy...


Kedves kérdező. Ha abból a feltételezésből indulunk ki, hogy lehet, hogy olyasmit láttál mint amit leírtál akkor törekedj arra, hogy otthonodban a kellemes légkört őrizd meg. Jó helyen többnyire jó dolgok vannak, és fordítva. Ha nem haragítasz magadra semmit akkor nincs mitől tartani mert nem személyes az ügy. Sokat szellőztess, szerezz be növényeket, és füstölőzhetsz is. Te érezd jól magad, és ennyi a lényeg.

2019. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Az első 6 szkeptikusnak üzenném, hogy mennyen át a humor, vagy a szexualitás kategóriába.


Aki szkeptikus, és szerinte nem léteznek ilyen dolgok, az töltsön a házamban 1 éjszakát. Még az utiköltségét is megfizetem. Garantálom, hogy sírva fog menekülni a házból. Ahonnan még a pap akit hívtam, is úgy elrohant mintha maratonra készült volna.

2019. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!