Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy ki lökhette fel a...

Mi vagy ki lökhette fel a szekrényem ajtaját?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van nekem egy ruhás szekrényem a szobában ami elég régi és sajnos az ajtaja le van esve szóval csak neki lehet támasztani na szóval ez így is volt neki volt támasztva a szekrény ajtó a szekrénynek, és elé volt rakva 4 darab 2 literes teli vizes palack az ajtónak hogy még véletlen se boruljon előre szóval este mindig elé rakok pár súlyt hogy ne dőljön előre.. szóval tök stabilan volt neki támasztva ha pl szekrény belsejéből akartam volna meglökni az ajtót egy picit akkor se borult volna fel, viszont az előző éjjel ilyen hajnali 3 körül előre borult a szekrény ajtó úgy hogy senki és semmi nem lökhette volna meg és akkor már körülbelül 5 óra hosszán át úgy volt az ajtó neki támasztva előtte a palackok és még is előreborult és még az idő alatt a közelébe se mentem még ha huzat lett volna akkor talán azt mondom biztos az és nem kezdek rágódni rajta de egyáltalán nincs nyitva a lakásban semmi mivel hideg van szóval semmi esélye nem lett volna előre borulnia de mégis megtörtént.. és bolond nem vagyok mivel még szüleim is felkeltek és megkérdezték mi volt ez a nagy pukkanás.. ja és ez tv nézés közben történt

ja és nem tudom ez mennyire függ össze vele de van hogy néha így reccsen magától egyet a szekrény mint ha hirtelen valaki meglökné egy picit mert akkor ad ki ilyen reccsenős hangot még ha kicsit megnyomom az oldalát de van hogy magától is reccsen egyet



2019. febr. 13. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Itt találod Magyarország széltérképét, valamint érdemes ellenőrizni, hogy minden nyílászáró be van-e zárva megfelelően.

Tegnap óta elég komoly széllökések vannak.

2019. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Te nem olvastad el végig, amit leírt a kérdező...? Nem volt nyitva semmi! Minek linkelgetsz széltérképeket...?

Én nem foglalkoznék ezzel az esettel, ha többször nem fordul elő.

Lehet, rosszul támasztottad oda.

De, ha sokszor előfordul, akkor az felvet bizonyos kérdéseket.

2019. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Az képtelenség, hogy zárt ajtók/ablakok mellett huzat legyen...
2019. febr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeretek válaszolni az ilyen kérdésekre mert nem igazán lehet érdemben válaszolni és ha bizonyossággal állítasz valamit az minimum megosztó.A tudomány és materializmus bizonyos gyk-s képviselői pedig imádják a piros kezet nyomkodni és oktalan érvelésekkel megtámogatni véleményüket.


De hogy válaszoljak is:


Lehet hogy csak véletlen volt.

Lehet hogy nem.Talán szellem.A reccsenések félelmetesnek tűnhetnek, főleg éjszaka, de szerintem valami kézzelfogható magyarázat rejlik a jelenség mögött.

2019. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2019. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

workdev

a huzatról teljesen felesleges volt linket közölnod, mert már tisztáztuk, hogy az ajtók ablakok csukva voltak nem lehetett huzat.

a hőtágulás meg a recsegést esetleg megmagyarázza, de a szekrényajtó eldőlését nem

2019. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Földrengés
2019. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Legközelebb,mielőtt betámasztod a szekrényajtót, győződj meg rola, hogy nincs benne senki sem.
2019. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha tárgyak is tűnnek el akkor van egy pumuklid. (Pumukli egy régi mese egy öreg mesterről és egy láthatatlan manóról.)
2019. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

szerintem azért van olyan csúszós a padló, hogy mégis elcsúszik a szekrényajtód alja és szerintem a vizespalackok sem jó támasztéknak.

ha ennyire lepusztult a szekrényed akkor dobd ki a fenébe! úgyis nemsokára lomtalanítás lesz. dobd ki!


nagyon régi az a szekrény? szú bogarak is összerágták már? olyan lyukacsos, és csíkos fúrásnyomos?

Nálunk több ilyen szekrény volt. de azok kissebbek voltak. szóval éjjeliszekrények.

az én éjjeliszekrényem is nyöszörgött, pedig senki és semmi nem nyúlt hozzá. Lehet h szú van benne. de ha csak volt benne szú és most nincs akkor is tud reccsenni. az egyik nemhazsnált lóistállónkban egy konyhabútor van ami szuvas. na az reccsen. az említett éjjekliszekrényben csak volt szú. na azt kidobtam mert elegem lett a nyöszörgéséből. a tesómnak is van ugyanilyen szekrénye ő nem dobta ki pedig az is tud kicsit ropogni.

ha nincs is szú már benne attól még tud recsegni, mivel lehet h pont az alja változott meg vagy az oldala a szújáratok miatt. legalábbis szerintem.

lehet h a szújáratokba pára is ment és az miatt ropog. lehet hogy a hőtágulattól.

2019. febr. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!