Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek léteznek...

Mi a véleményetek léteznek szellemek, természet feletti lények?

Figyelt kérdés

Soha nem hittem az ilyenek létezésében mindig a racionalitás talaján próbáltam maradni, de egyre jobban kételkedem.

Mostanában elég fura dolog történnek körülöttem. Pl van mikor magától bekapcsol az éjszaka közepén a tévé, van mikor magától felugrik az információs sáv majd eltűnik mint ha valaki megnézné. Csak nem lehet hibás a tévé (ami egyébként 1 éves még) és a beltéri is.

Üvegeges a szobaajtó és van mikor arra kapom oda a fejem, hogy valaki elmegy előtte pedig senki más nincs a házban. Lehet, hogy csak a fény csap be és igazából csak tükröződés, de olyan mint ha elsuhanna az ajtó előtt valaki vagy valami. Van mikor a kutyám elkezd ugatni(szoba kutya) szintén éjszaka, van mikor felkelek szétnézni de semmit nem látok/hallok. gondoltam rá, hogy egeret ugat talán de bárhova tettem kaját semmi nem nyúlt hozzá. De nagyon ritkán olyan is előfordul, hogy felkelek éjszaka és elfog egyfajta félelem érzet mint ha nem lennék egyedül, mint ha figyelne valaki. Elég furcsa félelem, mert attól nem félek, hogy bánt valami/valaki fizikailag elég erős vagyok. Ez olyan félelem amit nem tudok megfogalmazni.



2019. febr. 13. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán. Eleve, ha valami létezik a természetben, az nem természetfeletti.
2019. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Lehet, hogy szarul van berendezve a ház, ezért nyomasztó benne lenni.

Nincsenek szellemek, csak szeretnéd ha lennének.

2019. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Szellemek igenis léteznek!

Nem történt valami különös mostanában? Vagy akár tragikus... Pl: valaki halála.

Mer ha szellem van a lakásban, valaminek elkellet indítani a folyamatot ha, előtte nem volt ilyen.

2019. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tévénél arra tippelek, hogy valami frissítések hatására történhet a bekapcsolás. Régebben(7-8 hónapja) is bekapcsolt néha utána teljesen abbamaradt most 2 hete kb megint előfordul hogy heti 1-2 alkalommal magától kapcsol be. De az UPC infó sávjára ötletem sincs, ha pl vihar miatt szakadozik a jel akkor ott marad míg én nem tüntetem el, így erre se tudok tippelni.

A ház magában kicsit nyomasztó 2 üres szoba is van a házban ami kb csak lomos + 2 ami be van rendezve de szintén üres.

Tudtommal a házban senki nem halt meg, egy öregasszony lakott itt régen de ő is évekkel az előtt meghalt, hogy én megvettem a házat és a kórházban.

2019. febr. 13. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy léteznek, rengeteg testtel rendelkező, és test nélküli entitás létezik.
2019. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen,léteznek. Lehet hogy csak tényleg valami technikai gubanc van ott. Ha ennél többet nem észlelték,akkor nem kell félned.
2019. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Sosem fogom megérteni, hogy aki nem hisz a szellemekben az mi a jó büdös fa**t keres az ezotéria szekcióban?! (gondolok itt 1eskére és 2eskére)


Igen léteznek szellemek. Nekem is volt hasonló élményem. Én csak úgy tudok elaludni, ha szól valami zene, vagy rádiójáték, vagy megy egy film halkan a háttérben. Néma csöndben képtelen vagyok elaludni. A lényeg, hogy általában a minihifimen szokott menni a rádió elalváshoz, vagy néhe a gépemről rakok be valami filmet, sorozatot, valamit. És mostanában többször is volt olyan, hogy reggelre virradóan magától kikapcsolt a monitor, a minihifi meg szintén volt hogy kikapcsolt, de olyan is volt, hogy magától átkapcsolt FM-ről AM-re.

2019. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem a szellemektől kell félni! Azok nem ártanak senkinek, és már ki is mentek divatból. :)

Most a napszemüveges hekker fekete öltönyösök léptek a helyükbe. És értenek a technológiához...

2019. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!