Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Már egy ideje...

Kanita0726 kérdése:

Mit tegyek? Már egy ideje esténként hallom hogy recseg a parketta de nem ugy mintha a hőtágulás miatt lenne. Hanem mint amikor valaki rálép és megy párat. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Multkor például néztem este a tévét és azt hittem hogy a testvérem ment ki a konyhába mert a szemem sarkábol még láttam is hogy valaki elmegy és hallottam is kb 4-5 lépést a parkettán. Kimentem én is hogy igyak de nem volt rajtam kivül senki azt gondoltam először hogy akkor a macska volt az de a macska bent aludt a szobába ahonnan kijöttem és nem olyan nehéz nagy lépései lettek volna mint amkket hallottam. Néha pedig olyan érzésem van mintha valaki nézne és általában rossz érzés fog el. Nem egyszer hallom a parkettán ezeket a lépéseket, meg különbözö hangokat is hallok, és eléggé ilyesztő. Nem egyszer fordult már elő az is mintha láttam volna valamit, sokszor pedig mintha más is lenne a szobában rajtam kivül.

Aki tud valami logikus magyarázatot hogy mi lehet vagy mit tudnék ezzel kezdeni az irja le legyen szíves.

(Nem féltétlen azt mondom hogy szellem lehet)



2019. febr. 14. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a padlásról jönnek olyan hangok mintha legalább egy nagytestű kutya ugrálna és vonszolná magát ide oda, van amikor olyan dübbenések vannak mintha tuskókat dobálnának vagy mintha egy egész gerendát görgetnének. :D Ezért kizárok minden kis állatot. Évek óta hallom esténként. Még nem bántottak egyszer sem, ezért nem aggódok, HA esetleg szellem lenne.
2019. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Padlószőnyeg.
2019. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Sokféle entitás létezik, test nélküliek is. Nálunk is vannak, pl. ajtó nyílik, rajta betűk (eddig ez volt a legfurcsább), de gondolj arra, hogy bármi az, ha bántani akarna, már megtette volna. Szóval ne parázz.
2019. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem se félj! A rosszat akaró entitánsok nem az a fajták,hogy szépen várnak!Mindenkêppen már kicsináltak volna!
2019. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Hagyd égve a villanyt és akkor mindent fogsz látni.
2019. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Mondanám, hogy ne foglalkozz vele . Ha minél többet foglalkozol ezzel annál erősebb lesz. mert FÉLSZ. a félelemből táplálkoznak ezek, és ha táplálod a félelmeiddel őket, akkor hidd el meg lesz az ereje ahhoz, hogy ne csak lépkedjen ott neked, hanem bántson is. . .komolyan mondom.

Csinálj valami olyan tevékenységet amit szeretsz is, élvezettel teszel , kezdj bele valamibe amitől jól érzed magad, esetleg vedd magad körbe olyan tárgyakkal amikhez szép emlék párosul. Ezzel véded magad.(pozitív energia)

2019. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat megfogadom a tanácsokat. Igazábol lehet félelmet kelt...de jo lenne tudni hogy esetleg ki lehet ott kommunikálni vele ha ez lehetséges de nem lenne hozzá merszem :D

Ez talán ilyen "egészséges kiváncsiság" :D

2019. febr. 15. 19:12
 8/13 A kérdező kommentje:
És esetleg tud valaki ajánlani egy jo médiumot? Aki megbízható és nem vágja át az embert?
2019. febr. 15. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as.

Olyat már szinte lehetetetlen mondani.

2019. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:O
2019. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!