Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a helyzet a démonokkal?

Mi a helyzet a démonokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki hisz bennük esetleg talalkozott már egyel, hogy mi az igazság róluk? Mert így ismeretlenül olyannak képzelem mint a filmekben ami persze nem igaz. Tehát mi az igazság? Van meghatározott formájuk? Van valami jel a jelenlétükre? Megszállhatják az embert? Miért akarják sokan eladni nekik a lelküket?
2019. febr. 15. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem olyanok mint a filmekben, a média téves dolgokat terjeszt. Nem lehet eladni a lelkedet, nem esznek embereket, nem bántanak senkit. Nincsenek szarvaik, patáik vagy villás farkuk, se vörös bőrük vagy szemeik.

A jelenlétüket érezni fogod, többnyire nagyon nagy pozitivitást, örömöt, eufóriát fogsz átélni, hirtelen nagyon sok erőt érzel magadban. Meg tudnak szállni, de ez a Te beleegyezéseddel történik (Halkan hozzáteszem hogy nem csavarod ki a nyakad és hányod körbe a szobát, nem fogsz héberül beszélni vagy embereket ölni).

Meghatározott formájuk különösebbképp nincs, megjelenhetnek sokféle módon, de ez attól is függ hogy te milyen szinten vagy. Általánosan nem látod őket, csak érzed hogy ott vannak, ha egy kicsit érzékenyebb vagy akkor lehetséges a beszélgetés is. Ha esetleg meditálsz, transzállapotban vagy akkor láthatod őket emberi formában is, ez a legcsodálatosabb formájuk. Egy nő például meditálás közben először egy kígyó sziszegésére lett figyelmes, majd megjelent előtte Sátán is. Ő egy nagyon csodálatos, szeretetteljes lénynek írta le. De akik valóban találkoztak már Sátánnal vagy a démonokkal ugyanezen a véleményen vannak.

Sok alaptalan dolog kering a köztudatban Sátánról és a démonjairól, de ezek sosem voltak valósak. Többnyire csak azért találták ezt ki hogy félelmetesnek és veszélyesnek állítsák be, ezzel akadályozva az embereket a fejlődésben.

A lelkedet meg nem tudod eladni senkinek. Az hozzád tartozik, csak is a tiéd és az is fog maradni. Olyat tudsz csinálni hogy elkötelezed a lelked Sátán mellé, de ez nem egyenlő azzal hogy el is adod.

A sztereotípiákkal ellentétben a Sátánisták sem áldoznak macskákat, állatokat, embereket a rituálék alkalmával, nem isznak kupából vért, nem fürdenek szűz lányok vérében, meg nem tudom még milyen baromságok vannak ezen kívül. Ez az ördögimádat, de annak is egy eléggé elfajzott ága. Kiemelném hogy a démonok és Sátán is nagyon szereti az embereket és az állatokat, így ne kövessünk el erőszakot senki és semmi ellen.

2019. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

A démonokban az a jó, ha egyet se lát az ember fia.

Eladni a lelkedet nem tudod nekik,a megszállás sem abban a formában megszállás, csak a gyenge pontjaidon keresztül energiát szívnak el tőled.A dühből és félelemből táplálkozva igyekeznek minél lentebb húzni,És ugye ez a kettő kölcsönhatásban áll egymással,hiszen a félelem dühöt szül.

A gyökércsakrádra pályáznak, mert a félelem leginkább ott koncentrálódik.

A démonok nem öltenek fizikai testet mint ahogy a filmekben látni,és az asztrálsíkon élnek.A kinézetük lényegtelen,egyébként ők maguk is azok.Egyszerűen nem szabad nekik támadási felületet adni.Egyébként nem annyira gyakoriak, hogy komolyabban szót ejtsünk róluk.

2019. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jòl tudod.

Az emberek eladják lelküket a sátánnak,ès dèmonok költöznek belèjük.

Hatalmas erejük van ezáltal,ahhoz hogy manipulálják az embert a rossz irányba

A biblia is ìrja,hogy hatalmas erejük van a gonoszoknak.

Bárány bőrèbe bùjnak mindeközben.

De van amelyik nem tudja álcázni magát,annyira gonosz a tekintete.

Egyszer valaki,olyan gyűlölettel nèzet rám (anyám),hogy a teljes szemgolyoja fekete lett.

Isten a tanùm rá.

2019. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Kiemelném hogy a démonok és Sátán is nagyon szereti az embereket és az állatokat, így ne kövessünk el erőszakot senki és semmi ellen.


Tényleg komolyan gondolod?

1. A Sátán mint külön létező nem létezik.

2. Te kevered a démonokat az angyalokkal.

2019. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Hát hogy őszinte legyek,Előre énsem hittem az ienekbe,Ameddig nem láttam Egy éjjel az ágyamnál!Az előttem lévő válaszoloval eggyet értek,Báránybörbe Bujt farkas,És a biblia is irja hógy Sátán egyszer angyal vólt!De nagyón nem kell beleélni magad!Szóval Verd ki a felyedböl gyórsan!
2019. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
Útolsó vagyok vicceltem,Ne góndólkózz olyanokban ami nem is létezik!
2019. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
A sátán csak azt szereti, ha az emvereket Isten ellen fordítja. Az első úgy ír róla, mintha jóságos, kedves lenne és direkt tüntetik fel rossz szinben. Az igazság viszont, hogy a pokolban annyira sz@r nekik, a kárhozott lelkeknek , hogy a legkisebb démonok is inkább bepróbálkoznak a megszállással. Ugyanis ott is hierarchia van, de sok a legalsó szinten tanyázó démon, ezek ált.nem tudnak befolyásolni. Ahogy haladunk felfelé, egyre erősebb démonok vannak, sokuk képes a befolyásol@ara és a részleges vagy teljes megszállásra. Az nem jó érzés, már a befolyásolás is olyan, mintha követ nyomnának a szívedre, a megszállás meg borzasztó, utána csak azt érzed, hogy üres vagy és szégyenled magad Isten előtt. Ez sajnos csak a kezdet, mert ujabb és ujabb támadások jönnek, és már az öngyilkosság is megfordul a fejedben. Na, az jel arra, hogy kezdi a gonosz jól érezni magát benned, te meg egyre sz@rabbul érzed magad. Na,akkor kell nagyon Istenhez és Szent Mihály arkangyalhoz imátkozni ( neki az a " feladata"hogy az igazán erős démonokkal felvegye a harcot ,semelyik más arkangyal nem ilyen erös démonűzéshez, mint ő). Ha erős a hited, az ilyen démonokat így még el lehet kergetni. Egy időre.
2019. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem keverem a démonokat az angyalokkal :) Ebben teljes mértékben biztos vagyok.
2019. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

A keresztények a Sátánt és a démonokat gonosz szellemi lényeknek állítják be. Az egyetlen jót akaró felsőbbrendü hatalom, az Isten (Jahve). A Bukott Angyal és csatlósai gonoszak. Rosszat akarnak.


A Sátánista vallás (mondjuk, annak is vannak ágazatai), az ellenkezőjét állítja. Most én nem a LaVey-féle sátánizmusra gondolok, hanem arra, hogy hisznek a bibliai Isten és Sátán létezésében, pont úgy mint a keresztények, csak nem bíznak az Istenbe, szerintük a Sátán meg a démonok nem is gonoszak, csak a keresztény vallás szerint. Én is ezt vallom. Én még sosem láttam démont, nem tudom, hogy néz ki.-gondolom, ahogy benéz XD. Na, ezt nem tudtam kihagyni... :D Jelenlétükre adhat okot, amokor furcsa, megmagyarázhatatlan érzések vannak urrá rajtad, érzed, hogy még van "valaki" itt, vagy hogyismondjam, mintha valaki figyelne. Az embert szerintem nem tudják megszállni, ugyanis nincs meg az a képességük, hogy egy embert a saját akaratuk szerint manipuláljanak. A lelkedet sem tudod eladni nekik.

2019. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsò nincs igazad.

Èn sok mindent tapasztaltam.

2019. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!