Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Írnátok nekem olyan szellemes...

Írnátok nekem olyan szellemes történeteket amik veletek történtek?

Figyelt kérdés

Esetleg miből jöttetek rá hogy szellem van a házban?

Szkeptikusok kíméljenek a kivétel kedvéjért.


2019. febr. 20. 14:31
 1/7 anonim válasza:
41%

Napról-napra azt vettem észre, hogy esténként valaki huhogó hangot ad ki a szekrényben. Napokig nem mertem megnézni/kinyitni a szekrényt így kint aludtam a nappaliba. Anyukám elhatároztam, a negyedik nap, hogy kihívja a rendőrséget, ki is hívtuk, de nem vettek komolyan.. így csak rajtam állt, hogy megszabadulok-e attól, aki/ami ijesztget így az ötödik nap elhatároztam, hogy kinyitom a szekrényt és amit láttam akkor az egyszerűen meghökkentő volt számomra, és felfoghatjuk egy traumának amit soha se heverek ki.. Szóval el is mondanám mit láttam a szekrénybe..

Az apádat láttam batman jelmezben...

2019. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces vagy. Direkt oda írtam hogy szkeptikusok kíméljenek, nem tudsz olvasni esetleg?
2019. febr. 20. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Már csak azért is írok, mert kérted, hogy szkeptikusok ne írjanak. Mindenesetre ez velem történt, de mai napig nem hiszem el, hogy kísértet.

Sok más apróság is volt, ne menjünk bele, az első (onnantól fogva történt a többi fura dolog) egy kiránduláson volt, ahol egy óriási ágyon aludtunk az osztálytársammal.

Szóval vihogtunk, zenére aludtunk el mindennap, satöbbi, és egyik nap a hajnalban egyszercsak kipattantak a szemeim. Nem szólt a zene, amit tutira benyomva hagytunk. Nem égett a villany, amit elfelejtettünk lenyomni, mert bealudtunk.

Plusz olyan érzésem volt, hogy valaki van a szoba közepén. Háttal feküdtem, képtelen voltam megmozdulni, megnézni, rosszul voltam, hogy mi lesz, ha mégis van ott valami. (Általában nem vagyok ijedős, de azóta se szállt meg ilyen rémület még.)

Nem mertem felkelteni az osztálytársam, nehogy idiótának nézzen, és épp azon gondolkodtam, hogy na, mégis felkelek, amikor a szobatársam ledobta magáról a takarót és elfutott a mosdóba.

Felnyomta a kislámpát is, és ettől megkönnyebbülve vártam, mikor ér vissza. Nem szóltam semmit, csak feküdtem csukott szemmel, amikor visszajött, hogy,- Alszol?

Mondtam,- Nem. Azt elmondja, hogy,- Nem mert kimenni a mosdóba eddig, mert olyan volt, mintha állna valaki a szoba közepén.

Ezután kielemeztük, hogy olyan volt, mintha az ágy felé jött volna, és, hogy lehetséges, hogy mindketten ugyanazt éreztük?

Na, itt egy válasz. Nem hiszem el, hogy szellem volt. De akkor mi?

2019. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
A suli alaksorába hangokat hallottunk,az erdőben láttunk szellemet,a leendő kémia tanárom hitt be helyettesíteni.
2019. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
83%
Kitettem egy ouija tablat az asztalra. Melletettem egy elektromos gyertyat (bekapcsolva) es volt meg vagy 5 ilyen lampa a haz tobbi reszen. Az egy a tabla mellett elkezdett pislogni (minhat ki be kapcsolt volna). Elvettem onnan mashova tettem - eloszor viccbol- de mashol tokeletesen mukodott. Na ekkor -ismet eloszor viccbol- masik gyertyat tettem melle es az is elkezdett pislogni. Raolvastam a rozsafuzert vagy 3 szor a tablara..
2019. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
:O
2019. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
egyszer leesett egy izé az asztalról
2019. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!