Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett a lakásba?...

Szellem lehetett a lakásba? Úgy kezdődött az egész, hogy este 6 körűl elkezdett az égő minden hol pislakolni és elment az áram majd vissza jött es így tovább aztán hosszabb időre nem volt àram!

Figyelt kérdés
Este 8 kor úgy döntöttünk kihúzzuk a tv-t a konnektorból ha vissza jön az áram ne kapcsolodjon be a tv mert úgy is alszunk! Elaludtunk majd arra keltem fel , hogy bekapcsoldott a tv megijdtem mert én tudtam , hogy kihuztam a konnektorbol . Kikapcsoltam a tvt újra majd megébredt baratnőm is ,hogy ő neki olyan erzese volt , hogy nem kap levegőt és nagyon féll ! Átöleltem es ahogy probaltunk aludni én éreztem ,hogy körülöttunk nagyon hideg friss a levegő ment a fütes az ablak nem volt nyitva
2019. márc. 8. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Általában a kontakt hiba szelleme, vagy a vihar szelleme, a diszpécser központból.
2019. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szellentetek akkor biztos az volt.
2019. márc. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hűha
2019. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Igen,az lehet.

Poltergeist-nek hívják,azaz kopogó szellem. Nem kell félned tőlük,ugyanis nem támadnak emberekre.

2019. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Előző, és ha unalmában kopog? Akkor esetleg pszichopata, ha ennyire nem találja fel magát... :P

Hármas, arra gondolsz, ami a Laár Pour Laár Társaság előadásában volt hallható? "Kiengedem a szeLemet a palackból"... :P

2019. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!