Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Így nézett ki Jézus Urunk...

Így nézett ki Jézus Urunk valójába?

Figyelt kérdés

Mindíg is érdekelt, hogyan is nézett ki Isten. Azt hiszem ezzel mindenki így van. Mivel igen régen járt erre, így csak rajzokra hagyatkozhatunk. Jézus igen szegény ember volt, így nem is volt olyan becsben a gazdagoknál, hogy megörökítsék festményen. Igaz aki anyagiakban szegény, az lelkiekben gazdag, ahogy mondta.


Most Richard Neave nyugdíjas orvosi művész (medical artist) által vezetett izraeli és brit kriminalisztikai antropológusok és számítógépes programozók csapata megalkotta tudományosan Jézus arcformáját. Ilyen lehetett valójában Ő ? [link]


Megmondom őszintént Istenembert pont így képzeltem el [link]


2019. márc. 26. 13:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
56%

"Igaz aki anyagiakban szegény, az lelkiekben gazdag, ahogy mondta."


Milyen véletlen, hogy a vallás mindenhol a szegény ember "mentsvára".

2019. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert a hívő gazdag szétosztja a vagyonát a szegények közt és ő is azzá válik.
2019. márc. 26. 14:20
 3/19 Alain Delon ***** válasza:
84%
2: Ezt nem gondolhatod komolyan.
2019. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
komolyan gondoltad hogy ő egy élő szinész egy filmből?
2019. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Isten meg Jézus nem ugyan az. :D Már jól kezdődött az egész...

Amúgy nagyon örülne Jézus, hogy azzal foglalkozol ami teljesen lényegtelen. Szegény hiába mondta az embereknek, hogy isten bennetek van...

2019. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
úristen ez a cikk valami rettentő gagyi
2019. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért mondta Jézus azt, hogy gazdagok a szegények mert ők igaz tudás birtokába juthatnak. Aki tehetős és örömök között él abban nem tud felkelni az igaz felismerés. Születünk, legalább egyszer megbetegszünk majd megöregszünk és meghalunk. Ezeket senki sem kerülheti el de aki a pénz által úgy tud élni mint egy Indiai isten az csak az örömöt látja és rest tenni azért, hogy közelebb kerüljön Istenhez. Hiszen így is minden rendben van, minek tenne bármit is. A szenvedés egy erő ami átalakítható szeretetté. Én ezt látom Van Gogh festményeiben.
2019. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

most akkor a jesszuska kinézetére vagy kíváncsi, vagy a faterra?

marha vallásos lehetsz, ha kevered a kettőt

2019. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha csak azt nézed, hogy honnan származik eredetileg(Jeruzsálem) , és ott milyen embertípusok élnek, akkor nagyon nem egy fehér bőrű kék szemű embert kell elképzelni, hanem egy arab kinézetre hajazó férfit.


Én nem vagyok vallásos, engem ez az egész nem is vonz, de racionálisan gondolkozva - ha azt veszem,hogy a sztori igaz - akkor nem úgy nézett ki,ahogy mindenhol ábrázolják.

Az viszont feltűnt nekem is,hogy Isten nem egyenlő Jézussal.

2019. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem maradt fent ábrázolás Jézusról, vagy ha igen meg lett semmisítve. Nem lehet tudni, hogyan nézett ki, nincs is jelentősége.
2019. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!