Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megmagyarázhatatlan vagy...

Megmagyarázhatatlan vagy megmagyarázható?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam kb 4-8 éves koromig, a szüleim állítása szerint, beszélgettem egy átlagember szeme által nem látott emberrel(?). A naplómban is írtam róla, de nem neveztem meg, vagyis egy név szerűséget írtam, de nem vagyok benne biztos, hogy az.


A szüleim szerint én mindig sírva rohantam hozzájuk, mert az a bizonyos valami/valaki, csúnyát mondott nekem :D

-van egy olyan múltbeli pillanat ami megmaradt az élményben...amikor 7 éves voltam, mindig integettem és meghajoltam egy alak előtt!- anyamék persze, dilisnek néztek.


Volt olyan kicsit idősebb koromban, hogy féltem a vihatól, mennydörgés, villámlás... mindig a takaró alatt lapultam, és a füleimet befogva motyogtam valamit.

Néha hozzám szólt egy alak, aki nyugtató szavakat suttogott a fülembe.

Ez kb így van leírva a naplómban.


De van egy nagyon durva úgymond, bizonyíték amitől a szüleim hittek nekem!

Apám épp ma mesélte, hogy akkor nyugodtan ültünk a kanapén és tv-néztünk. Állítása szerint megszólaltam, hogy bejött az ajtón az a valaki.

Az asztalon volt egy palack víz, az csak úgy leesett a földre?!

Állításom szerint az a valaki tette.


Most kb majdnem felnőtt fejjel, mondhatni kicsit durva, hogy ilyen voltam :)

Persze, egy rossz szokásom megmaradt, mikor vihar van, szintúgy cselekszem, de a hang egyre halkabb.


Persze még máig tapasztalok furcsa és megmagyarázhatatlan dolgokat, de nem igazán figyelek a körülöttem levő, furcsa dolgokra.

- Pl: megérzek dolgokat,

néha látok egy emberi alakot a szemem sarkából, érintő érzés, előre megérzem, hogy ha jön valaki, vagy épp rólam beszél...vagy volt olyan is, hogy valaki/valami megsimizte a fejemet, de persze nem volt ott senki.


De én úgy gondolom, hogy nem lehetek örül, hisz anyamék is láttak azt, amit én. Vagyis nem az összes esetnél voltak szemtanúk, a legtöbb nem előttük történt.


Esetleg van köztetek olyan, akinek volt képzeletbeli barátja? Vagy esetleg tapasztalt már hasonló dolgokat?

Nagyon szívesen elolvasnám :)



#hang #barát #furcsa #képzelet #jóslás #másság #furcsaság #látásmód #nemtörődömszülő #nemvagyokörült
2019. ápr. 9. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon sajnálom, és őszintén elnézést kérek, de ez nem a klinika! Benézted vagy elírtál valamit... Megesik az ilyesmi.
2019. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó, ide tényleg hiba volt kiírni, semmi értelme.
2019. ápr. 9. 19:32
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Kedves első, nem te néztél be valamit? :D
2019. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Semmi baj, megesik az ilyesmi.
2019. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, viszont nem foglalkoznék vele, mert csak baj lesz belőle.

Nekünk a napokban volt egy zsákszatyros eset.

Le volt téve a (nevezzük komódnak) szekrényre. Péntek este tettük oda, Szombat dél felé pedig leszállt a komódról.

Az ablak csukva volt, mert párom még aludt. (arra kelt fel) Én pedig ugyan abban a szobában kockultam.

Kicsit meglepődtem, de ugyan azt mondtam neki, mint fent. :)

2019. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
52%

Vanna megmagyarázhatatlan történések, hisz a világ ahol élünk, csak alig 70%-át ismerjük, vagy talán kevesebb.

Vanna a bizonyos látó emberek, kik képesek olyan dolgokat érzékelni/látni, amit mások nem! Persze ez nem azt jelenti, hogy az illető őrült, mert mit írtam vannak megmagyarázhatatlan történések.

A legtöbb ember nem képes érzékelni a hasonló dolgokat, te egy vagy az úgymond "szerencsések" közül, akik különlegesek.

Vannak akik megérzik a jövő illatát, vagy csak erős a megérzésük.

2019. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hm, ez tényleg érdekes.

Tudom, hogy nem vagyok őrült, mert tényleg léteznek ilyen dolgok, és így tényleg kicsit para :(

2019. ápr. 9. 19:46
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

"és így tényleg kicsit para :("

Miért az? 4-8 éves korod óta nem ölt meg. Ha szerinted létezik, barátkozz össze vele, vagy kérj tőle lakbért.

2019. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

El lehet ezt viccelni is, de akinek már volt hasonló tapasztalata, azon nem segít. Amúgy nem gondolkoztál azon, hogy beszélsz egy pappal ezekről?

Én esetemben bevált dolog, hogy nem veszek róluk tudomást. :)

2019. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

"El lehet ezt viccelni is, de akinek már volt hasonló tapasztalata, azon nem segít."

Mi nem segít a józan ész? Az tényleg... Ha nálam lenne ilyesmi, simán leszarnám. Ráadásul 10-15 év után. Szellem vagy sem, felőlem ide hordhatná az egész temetőt, csak fizessék a lakbért!

2019. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!