Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idéztetek már szellemet vagy...

Idéztetek már szellemet vagy démont? Ha igen melyiket és hogyan csináltatok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel meg szeretnénk idézni egy szellemet vagy démont.Május elsején éjfélkor egy elhagyott kórházba szeretnénk menni és arra gondoltunk,hogy vagy szellemet vagy démont meg kellene idéz nünk.Ti tudtok valami módszereket?

2019. ápr. 20. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

De aranyosak vagytok... :D


Tessék: [link]


Remélem hasznos oldalt linkeltem. Az az igazság hogy féltem elolvasni, nehogy agyrákot kapjak. :(


Sok sikert!!! - nem az agyrákhoz

2019. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2019. ápr. 20. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
EZOTÉRIA kategória!
2019. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szellemet sokszor.

Hát.... rá gondolok.

2019. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak nehogy rajtatok maradjon a szellemek meg a démonok.
2019. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De valami démon neve és annak az idézése?
2019. ápr. 23. 18:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Neked is ugyan azt mondom kérdező amit a többi itt kérdést kiíró embernek, aki szellemet vagy démont akar idézni, hogy NE TEDD!! Veszélyes esetleg nem tudod visszaküldeni, nem is az jön át akit meg akartatok idézni. Ismétlem NE CSINÁLJÁTOK!!!
2019. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha sikerül, akkor valóban veszélyes lehet.
2019. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod hogy kell ouija táblát készíteni. (ahogy én csináltam : papír lap, filccel rá irtam amiket kell és 3gy pénzérmével használtam) igazából démonnal könny3bb kapcsolatba lépni ezen keresztül (tapasztalat) ha démon neve kell akkor mindenképpen ZOZO-t idézzétek meg. Ő az a démoni lény / entitás aki az ouija táblát használja

2019. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Ja és vigyázzatok . Mindig köszönjetek el és ha ijesztőbbé válnának a dolgok azonnal hagyjátok abba és a táblát ha jót akartok égessétek el . Utolsó voltam.


Üdv egy 20 éves lány aki évekóta jártas ebben.

2019. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!