Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudom meg, hogy az...

Hogyan tudom meg, hogy az adott helyen vannak szellemek, vagy rossz entitások? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 18 éves lány vagyok, anyukámmal és az unokanővéremmel szeretnénk egy lakást venni (hitelből) ami itt még nem is okoz problémát, DE! Én hiszek a szellemekbem/démonokban, attól félek, hogy egy olyan házba költöznénk amit már “laknak”.

A kérdésem annyi lenne, hogy lakás nézésnél mire kell figyelnem? Hogyan tudom kideríteni, hogy van valami természetfeletti lény az adott házban/lakásban?

Kérlek az olyan válaszokkal, hogy “Kérdezd az eladót” ne gyertek, mert szerintem mindenki tudja, hogy nagy valószínűséggel nem mondaná el, ha van ott valami. Értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 29. 01:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is hiszek a démonokban, de mint hívő ember, tudom, hogy Jézus Krisztusnak hatalma van a démonok felett. Egyedül Ő tudja elűzni és távol tartani őket. Jézust hívd be az életedbe, és akkor bárhová költözöl, nem kell tartanod a démonoktól. Egyedül Tőle félnek!
2019. ápr. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Ezt viszonylag egyszerű eldönteni.

Mindez a valóságos világban történik, vagy a fantáziádban? Utóbbi esetben lehetnek szellemek, a való világban pedig nem, mivel a valóságban nem léteznek.

2019. ápr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
A megérzéseidre figyelj,ha rosszul érzed magad az adott helyen,akkor valami lehet...
2019. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, az hogy rosszul érzem magam az eddig stim, és az is, hogy hűvös van esetleg ha zárt közegben vagyok. Köszönöm a válaszokat!

Kedves első!

Hiszek Istenben, tegyenek keresztre, ha megtagadnám erejét, de van ami ellen ő se tudna megvédeni engem, és az lehet akármi. Jobban bízok a saját vagy apám erejében, mint Isten óvaintésétől

2019. ápr. 29. 12:48
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Hívhatsz papot, hogy felszentelje a házat.
2019. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Írtak hasonlókat nekem privátban, de kérlek értelmezzétek a szöveget, hogy én nem azután akarom megtudni, mikor már megvettük a házat, hanem mielött megvesszük. Azért egész érdekes lenne, hogy én a családommal együtt beállítok egy pappal a kiséretünkben, aki locsolja a parkettát meg ilyenek
2019. ápr. 29. 19:49
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak a megérzéseidre hagyatkozhatsz, egyébként is, az első benyomás házvásárláskor is nagyon fontos.Tök mindegy, van-e ott szellem, vagynincs, ha alapból nem tetszik a hely.Egyébként kevés olyan ház van, amiben nem halt meg senki.Illetve uj építésűnek is lehet szelleme.Ezek többnyire csak zavaróak, nem veszélyesek.Ami már gázosabb, azok a rossz múltú házak, ahol pl gyilkosság történt vagy egyébb tragédiák sorozata, szoval sokszor az előző lakók negatív dolgai jobban tönkreteszik egy ház légkörét, mint egy szerencsétlen kóbor lélek.Az hogy hideget érzel bent, nem igazán számít, sokminden okozhatja, amugy is most hidegebb az idő.

Esetleg ha legközelebb mész a házat megnézni, vigyél magaddal egy látót, vagy valakit, akinek elég megbízhatóak a megérzései.

2019. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek #7-ttel. Vigyél magaddal egy médiumat, látót aki körbenéz a házban és megmondja neked, hogy érzékel e szellemeket.
2019. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet, de honnan tudjam, ki a megbizható, aki nem hazudik és nem csaló?
2019. ápr. 30. 11:48
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

"Hiszek Istenben, tegyenek keresztre, ha megtagadnám erejét, de van ami ellen ő se tudna megvédeni engem, és az lehet akármi. Jobban bízok a saját vagy apám erejében, mint Isten óvaintésétől"


Kedves Kérdező!


Ne olyan istenben higgy, aki nem tud mindentől megvédeni, és akinél Te és édesapád erősebbek vagytok. Az ilyen istent dobd ki.

Én a Mindenhatóról beszéltem, akinek mindenre van hatalma, és akitől rettegnek a démonok. De ha Te magadban jobban bízol, akkor próbálkozz egyedül.

Azt viszont elmondanám, hogy egy démon simán beköltözhet a házadba azután is, hogy Te odaköltöztél. Aztán próbáld saját erőből elűzni.

2019. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!