Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik velem éjszaka?...

Mi történik velem éjszaka? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
3 különböző éjszaka "eseményeit" írom le az első kommentekben. De ezt senki nem fogja elhinni, én magam sem hinném el, ha valaki nekem mesélné....

2019. máj. 14. 14:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Az 1. éjszaka pár hete történt:


Biztos, hogy nem aludtam, mert néha kinyitottam a szemem, hogy megnézzem hány óra van. Az agyam általános dolgokon járt. Majd egyszer csak arra eszméltem, hogy lebénult a testem, és nem tudtam mozogni, ezzel egy időben azt akartam kiabálni, hogy "TŰNJ EL!" De nem jött ki hang a torkomon, csak magamban kiabáltam. Folyamatosan azt, hogy "TŰNJ EL!" "TŰNJ EL!" "TŰNJ EL!". Végül azt, hogy "NEM AKAROM!"

De nem tudtam kinek szól is ez pontosan, csak azt tudtam, hogy van még valaki a szobámban.

Majd mintha egy lepel hullott volna az egész testemre! Éreztem az egész testemen, hogy valami rászállt a testemre.... még mindig magamban ordibáltam minden erőmet megfeszítve, hogy "NEM AKAROM!" "TŰNJ EL!"


A következő pillantban felszabadult a testem a mozdulatlanság alól, és a következő "TŰNJ EL!"-t már hangosan is ki tudtam ordibálni a számon! Ekkor már hallottam a saját hangomat!

2019. máj. 14. 15:04
 2/18 A kérdező kommentje:

A 2. éjszaka történései:


Itt is a mozdulatlanságra eszméltem fel először, a szememmel itt is láttam a szobám és a bútorok körvonalait, mert a wifi modemnek és a kalviatúrámnak az erős kék LED fényei elég jól bevilágítják a szobát. Így csak félhomály van a korom sötét helyett.


Majd újra elkezdtem kibaálni, persze magamban, mert nem jött ki hang a számon: "TŰNJ EL!" "TŰNJ EL!" "TŰNJ EL!"


Amit most leírok, (és persze az első éjszakán is) sokat gondolkodtam az elmúlt hetekben, de nem jutottam semmire.


A testem még mindig bénult, mozdulni sem tudok, majd hirtelen olyan fülsiketítő éles zúgás kezdődött, (azt hiszem csak a fejemben) hogy megfeszült az egész testem, és a levegővételt is szüneteltettem, és közben arra gondoltam, hogy mikor szűnik már meg a nagyon hangos zúgás....azt hiszem kb. 10 másodpercig tartott, majd elhalgatott, és a mozdulatlan bénaságnak is vége lett hirtelen.


Ez után nem tudom miért és honnan jött, az első gondolat ami megjelent az elmémben, hogy "A PROGRAM FELÜL LETT ÍRVA!"


De milyen program? És hogy?.... napokig rágódtam ezen, de nem jutottam semmire!


Azonban ami 3. este, vagyis tegnap éjjel történt, arra nem voltam felkészülve, és teljességgel állítom, hogy a tegnap este volt a leghátborzongatóbb élményem ami valaha is történt velem, ezért írok most ide, hátha valaki tud segíteni

2019. máj. 14. 15:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a 3. Este?

Amugy ez alvasparalizisnek tunik.

2019. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A 3. éjszaka (tegnap éjjel) történései:


Azt hittem eddig, hogy ilyen dolgok csak a filmekben léteznek. Azt meg pláne nem gondoltam, hogy velem is megtörténhet.


Újra a mozdulatlanságra eszméltem. A hátamon feküdtem. A félelem, ami megvolt az első kettő éjjelen is, rettegésé változott át. Biztosan tudtam, hogy valami vagy valaki van a szobámban rajtam kívül.


Minden erőmet és a testemet is megfeszítve kiabáltam magamban, hogy "TŰNJ EL!" "TŰNJ EL!" Hang nem jött ki a számon most sem.


Ekkor valami arra késztetett, hogy nézzek a szoba belseje felé, és meglepődtem, mert a fejem nagyon lassan, de elfordult abba az irányba. És megláttam, (most is kirázott a hide ahogy írom...) egy szinte fekete arcot, jól kivehető volt, mert mögötte a kék fény kontrasztot adott neki, de nem volt teljesen fekete, és a két szeme fehéren világított a sötétben!


(mondom, ha ezt nekem valaki mesélné, én sem hinném el, pedig így volt, minden amit leírok ide, az megtörtént, és úgy ahogy leírom,-tam...)


Ez a fekete fej (teste nem volt, csak az arcra emlékszem) a fejemtől úgy 15 cm-re lehetett, nagyon közel volt és folyamatosan, pislogás nélkül egyenesen a szemembe nézett! Rettegtem a félelemtől, és folyamatosan kiabáltam magamban, hogy "TŰNJ EL!" "TŰNJ EL!" "TŰNJ EL!" Az egész testemet belefeszítettem ezekbe a kiabálásokba, de hang továbbra sem jött ki a számon!


Úgy 3 vagy 4 másodpercig bírtam csak nézni ezt az arcot, aminek igazából nem volt határozott körvonala, vagyis nem tudom ezt jobban megfogalmazni, úgy nézett ki, hogy az arc szélei mintha mozogtak volna, nem volt egy állandó határozott kontúrja a fekete arcnak.


Kezdtem vissza fordítani a fejem a középre, de nagyon lassan ment, ekkor eszembe jutott, vagyis csak végig villant egy gondolat az elmémben, hogy van értelme annak, hogy "TŰNJ EL!" már tudtam kinek kiabálom ezt!


Ezzel egy időben ahogy a fejem visszafordult középre, láttam, hogy a lábamnál egy erős fény keletkezett, de ez is mozgott, mintha ilyen fénynyalábok ide oda cikáztak volna....fényes csillogóan fehér fénye volt.


Valahogy nem eszemben megkérdőjelezni, hogy mi ez a fény, csak arra emlékszem, hogy feltettem magamban a kérdést, amikor megláttam, hogy Mi ez a fény a lábamnál?


Közben folyamatosan ordibáltam magamban, hogy tűnj el! Hang nélkül.


Majd végül arra emlékszem, hogy egyik pillanatról a másikra felszabadult a testem, és hallottam a hangomat amint azt mondja ilyen elhaló fél hangon, hogy Tűnj el!


Ma reggel nagyon fáradtan ébredtem! Ezt nem mertem senkinek elmondani a munkahelyemen, mert teljesen hülyének néztek volna.


Nem tudom, hogy vége van-e, vagy folytatódni fog, nem tudom ki vagy mi volt a fekete arc, és a fényről sem tudok semmit, pláne nem a program átírásról.....


Kérem, ha valaki tud segíteni megmagyarázni, hogy mi történik velem, az kérem írja le....


Minden, amit leírtam, pontosan így történt, ez megtörtént velem! De nem akarom, hogy még egyszer megismételődjön! Nagyon félek.


Amikor ma a munkahelyemen erről a fehér fényről filóztam, hogy mi lehetett, állandóan könnybe lábadt a szemem, és szívem szerint sírtam volna. De csak amikor a fényre gondoltam.... ezt sem tudom, hogy miért van....tudtok segíteni?

2019. máj. 14. 15:41
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Alvásparilis
2019. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Alvasparalizis. Masokkal is megtörténik. Velem is volt mar. Volt fekete alak a fejem fölé hajolva is es stb. Nagyon rossz erzes, de ez van.
2019. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem is tudtam, hogy létezik ilyen. Gyorsan utána olvastam a wikin, és meglepve olvastam, hogy komoly hallucinációkat okoz az alvási bénulás!


"A bénuláshoz félelemérzet és hallucinációk is társulhatnak.[9] A hallucinációk élénksége miatt is ijesztő ez a jelenség.[8]" wikipedia


De legalább nem valódi, pedig nem hiszitek el, ez nagyon valóságos élmény! Szentül hittem.... vagyis eszembe sem jutott, hogy esetleg hallucinálok!


Köszönöm!

2019. máj. 14. 16:14
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehetne akinézia is, de vannak a beszámolóban olyan momentumok amikből ezt kizárnám, nem írom le azt hogy mire gondolok, nem akarok ötletet adni a csalóknak.

Ha ez a történet igaz, és a kérdező nem egy ufológiában, vagy démonológiában jártas csaló, akkor felfigyeltek rá, ez pedig nem szokott jól végződni, sajnos.


Viszont ez a kérdés is csak a szokásos kamu kérdések közül lehet az egyik,ami itt eléggé megszokott, csak ezúttal a kérdést feltevő jóval felkészültebb volt.

2019. máj. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Caution:


Bár kamu lenne, de sajnos nem az. Átélni nagyon rémisztő dolog volt. Nem kívánom senkinek! Kérlek, hogy privát üzenetben fejtsd ki a mondanivalódat! Hogy "ne adjunk ötleteket". Tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre.

Amúgy Buddhista vagyok, de csak világi, meditálni szoktam, ilyesmi... kerülöm a hazugságot, amit nagyon betartok, mint Buddhista, fontos nekem a szellemi fejlődés, és csak az ezotériával kapcsolatban olvasok könyveket, mint pl. a reinkarnáció folyamata, a különböző jóga és meditácis könyvek amik érdekelnek.... várom az üzidet privátban, vagy ide, mindegy....köszönöm!

2019. máj. 15. 04:32
 10/18 A kérdező kommentje:
Aki kivancsi a facebook profilomra annak elkuldom privatban az elerhetosegemet..hogy be tudjon jelolni...ez csak arra jo pl. hogy tenyleg buddhista vagyok....es kerulom a hazugsagot...
2019. máj. 15. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!