Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Természetfeletti lények

A kérdés

Szellem van a házban?

Nem hittem sosem a természetfeletti lényekben,viszont ami az elmúlt két napban történt velem egy kicsit megingatta a hitetlenségem.

Az első,ami nagyon megrengető volt számomra,amikor a 2és fél éves unkahúgom bejött a szobámba, majd miután beszélgettünk (teljesen független dolgokról,milyen volt az ovi,stb.) akkor az ágyam mellé nézett, és azt kérdezte,hogy: Ez ki?

Rajtunk kívül senki nem volt a szobámban,természetesen még a vér is meghűlt bennem. (Aztán kérdeztem,hogy kicsoda? a válasza az volt,hogy aki kihúzta a függönyt.A következő kérdésem az volt,hogy mikor? A válasz pedig: most.)

A második paranormális dolog, a tegnapi napon történt, este felkapcsoltam a kislámpám,és úgy számítógépeztem,amikor a kutyám morogni kezdett,miközben a tükör elé meredt. Én is arra néztem,és nem volt ott a világon semmi,még csak nem is tükröződött vissza semmi, viszont a kutya folyamatosan morgott,majd a székem alá bújva folytatta a morgást.

Mi lehet ez? Csak egyszerűen bebeszélés, vagy lehet valami alapja?

máj. 15. 14:59  Privát üzenet  

A válaszok

Szia

Lehet hogy egy vándor lélek és magától elmegy. Ne félj ha ilyen történik (tudom könnyű mondani) mert ők a félelemből táplálkoznak!

A kisgyermekeknek 3eves korukig nyitva van a 3.szemuk (lehet hülyén hangzik de így van!) ez által ok latjak/érzékelik a lelkeket

A tukron keresztül kapcsolatba tudnak velünk lépni a lelkek de ez régen rosszat jelent ha tükör van a szobadba

Ha napkozbe nem is de este takard le az állatok latjak/érzékelik a lelkeket

Gyujts fehér gyertyát és kérd meg hogy menjen el

Legyél vele tisztelet tudó!

Remélem tudtam segíteni és működni fog a dolog!

Nekem már nem egyszer sikerült

Illetve nemrég költöztem el otthonrol és az volt az első hogy felszenteltettem a lakást:)

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 15. 16:08 Privát üzenet
Elöző válaszoló leírásától jobban beparáztam, mint a kerdező kiírásától:(

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 15. 21:50 Privát üzenet
Wonny nevű felhasználó válasza:

Az #1-es válaszoló írásától én is be...am,rendesen! Ilyen van,hogy vándorlélek?! Csak úgy random be mennek bárhová? Hát elég ijesztően hangzik,így is kislámpával alszom éjjel mert nagyon félek..:/

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 15. 23:09 Privát üzenet

Én vagyok az első válaszado

Igen van olyan hogy vándor lélek és nem nem bántanak van aki nem is érzékeli őket

Én például érzem ha van velem valaki

Edasanyam pedig hallja is őket és kommunikálni is tud velük

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 15. 23:18 Privát üzenet

Ahogy az első írta. Igen léteznek vándor lelkek. Energia vámpírok, az energiát pedig a bennünk lévő félelem, stresz adja.

Ha valaki szokatlanul lehangolt, szinte depressziós, vagy folyamatosan retteg valamitől, de maga sem tudja miért, annak a közelében egy ilyen vándor lélek van.

Maga a halál pillanata nagyon megviseli a lelket. Ezért vannak lelkek, akik így kívánnak erőt gyűjteni. Az erőszakos, vagy hoszú fájdalommal járó halál tipikus példája ennek.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ma 11:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti laknátok egy olyan erdőszéli házban, amiben legalább 3-an lettek öngyilkosok az elmúlt 100 évben? A közelben front is volt, biztos sokan haltak meg arrafelé.
Szellem van a házban? Ilyenkor mit lehet tenni? Jó vagy rossz szellem?
Van bent valami a házban?! Mit tegyek?
Szerintem egy szellem van a házban, mit tegyek?
Szellem van a házban mit csináljak?
Szellem van a házban?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Természetfeletti lények rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!