Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban?

Szellem van a házban?

Figyelt kérdés

Nem hittem sosem a természetfeletti lényekben,viszont ami az elmúlt két napban történt velem egy kicsit megingatta a hitetlenségem.

Az első,ami nagyon megrengető volt számomra,amikor a 2és fél éves unkahúgom bejött a szobámba, majd miután beszélgettünk (teljesen független dolgokról,milyen volt az ovi,stb.) akkor az ágyam mellé nézett, és azt kérdezte,hogy: Ez ki?

Rajtunk kívül senki nem volt a szobámban,természetesen még a vér is meghűlt bennem. (Aztán kérdeztem,hogy kicsoda? a válasza az volt,hogy aki kihúzta a függönyt.A következő kérdésem az volt,hogy mikor? A válasz pedig: most.)


A második paranormális dolog, a tegnapi napon történt, este felkapcsoltam a kislámpám,és úgy számítógépeztem,amikor a kutyám morogni kezdett,miközben a tükör elé meredt. Én is arra néztem,és nem volt ott a világon semmi,még csak nem is tükröződött vissza semmi, viszont a kutya folyamatosan morgott,majd a székem alá bújva folytatta a morgást.

Mi lehet ez? Csak egyszerűen bebeszélés, vagy lehet valami alapja?


2019. máj. 15. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Szia

Lehet hogy egy vándor lélek és magától elmegy. Ne félj ha ilyen történik (tudom könnyű mondani) mert ők a félelemből táplálkoznak!

A kisgyermekeknek 3eves korukig nyitva van a 3.szemuk (lehet hülyén hangzik de így van!) ez által ok latjak/érzékelik a lelkeket

A tukron keresztül kapcsolatba tudnak velünk lépni a lelkek de ez régen rosszat jelent ha tükör van a szobadba

Ha napkozbe nem is de este takard le az állatok latjak/érzékelik a lelkeket

Gyujts fehér gyertyát és kérd meg hogy menjen el

Legyél vele tisztelet tudó!

Remélem tudtam segíteni és működni fog a dolog!

Nekem már nem egyszer sikerült

Illetve nemrég költöztem el otthonrol és az volt az első hogy felszenteltettem a lakást:)

2019. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Elöző válaszoló leírásától jobban beparáztam, mint a kerdező kiírásától:(
2019. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Az #1-es válaszoló írásától én is be...am,rendesen! Ilyen van,hogy vándorlélek?! Csak úgy random be mennek bárhová? Hát elég ijesztően hangzik,így is kislámpával alszom éjjel mert nagyon félek..:/
2019. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszado

Igen van olyan hogy vándor lélek és nem nem bántanak van aki nem is érzékeli őket

Én például érzem ha van velem valaki

Edasanyam pedig hallja is őket és kommunikálni is tud velük

2019. máj. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ahogy az első írta. Igen léteznek vándor lelkek. Energia vámpírok, az energiát pedig a bennünk lévő félelem, stresz adja.

Ha valaki szokatlanul lehangolt, szinte depressziós, vagy folyamatosan retteg valamitől, de maga sem tudja miért, annak a közelében egy ilyen vándor lélek van.

Maga a halál pillanata nagyon megviseli a lelket. Ezért vannak lelkek, akik így kívánnak erőt gyűjteni. Az erőszakos, vagy hoszú fájdalommal járó halál tipikus példája ennek.

2019. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!