Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért hiszik az emberek hogy...

Mért hiszik az emberek hogy léteznek sellők, és medvedisznóemberek, és vámpírok meg vérfarkasok?

Figyelt kérdés
én nagyon gyakran látogatom az ezotéri a témaköröket de ezt soha nem értettem meg miböl gondolják hogy ezek a lények létezhetnek, Mert tudom hogy nem léteznek, És kiváncsiságból kérdezem hogy mi van ilyen hülyék lennének az emberk hogy ilyeneket kérdeznek?Persze tisztelet a kivételnek.
2010. júl. 7. 02:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

A medvedisznóembert csak egy hülye példának hoztam fel de a többit nem, mert persze tudom hogy a medvedisznóembert a szausparkban volt.


A ezotéria témát azért látogatom mert hiszek a természetfeleti és egyéb érdekes dolgokban, és bizonyítékot keresek hogy léteznek ilyen lények.De a valoság az hogy nem léteznek nem is voltak ilyenek. ÉS azért is látogatom ezt a témát mert keresek választ a lehetetlenre.

2010. júl. 7. 02:56
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
A MEDVEDISZNÓEMBER AKKOR IS LÉTEZIK HA A HÜLYE SOUTHPARKOSOK KIFIGURÁZTÁK!!!!!!! Azt a részt legjobb tudomásom szerint az fbi készítette egy támadás után a sajtó lenyugtatására, a sp kifigurázta ők pedig nevettek egy nagyot hogy hogy lehettek ilyen hülyék hogy hittek A SAJÁT SZEMÜKNEK. szánalom ez az egész ami a medvedisznóember körül megy. IGAZSÁGOT A MEDVEDISZNÓEMBERNEK!
2010. júl. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Különben sem medvedisznóember, hanem embermedvedisznó(manbearpig).
2010. júl. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
64%
Hát hülyék egytől egyig, akik hisznek benne. Dehát mindenkinek kell hinni valamiben... Sajnos nekik csak ez maradt. Nembaj előbb utóbb majdcsak leesnek a földre....
2010. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert tanulatlan,műveletlen,racionálisan gondolkodni képtelen emberek hisznek ezekben.Mutass egy orvost,egy jogászt,egy mérnököt,egy közgazdászt,aki hisz bennük................
2010. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

:DD első ezt komolyan gondolod


egyébként kösz a válaszokat.

2010. júl. 7. 10:29
 7/24 anonim válasza:
50%
cső babinéni cső!!!
2010. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 7. 15:48
 9/24 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy azé mert Babi néni mondta nekik amikor a strandra mentek...
2010. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ki jön tüntetni hogy adjanak igazat a medvedisznóembernek?
2010. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!