Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik olyan, hgy "barátságos...

Létezik olyan, hgy "barátságos" szellem van velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Édesanyám amikor gyerek voltam mindig mondogatta, hogy az ő apukája milyen jó volt, és hogy kár, hogy még születésem előtt meghalt. Létezik, hogy az ő szelleme van velem? Mert általában a szellemek nem szoktak jó szándékúak lenni, de ő mintha nem akarna nekem rosszat, csak tudatni akarja velem, hogy itt van. Erre vannak példáim is:

-Amikor majdnem elaludtam éreztem, hogy valaki megérinti a kezemet. Erre szokták mondani, hogy a stressz miatt van, de amelyik ese ezt történt, akkor nem voltam ideges.

-Amikor fürödtem, és valakinek a megölésén gondolkodtam, akkor a mellettem lévő ruhatartó felborult, és a konyhában is leesett a kosár a földre.

-Fürdés közben amikor nyugodtan hallgattam zenét, akkor a víz olyan szinten el kezdett mozogni, mintha valaki beszállt volna mellém a kádba. A vízszint nem nőtt meg, és kizárt, hogy én mozdultam meg.

-Amikor éppen fel akartam venni egy nadrágot itthonra, akkor a gyertyatartómban (van a tartó, amiből kiáll egy rész, és azon lóghat a mécses. Ennek nem tudom a nevét nem tudom). és a gyertya elkezdett mozogni jobbra-balra. Értetlenül néztem, hiszen nem csináltam olyat, amitől a levegő meg tudta volna mozgatni. Amikor felvettem a nadrágot, akkor vettem észre, hogy szűk.

-Miután felkeltem a TV elől az ágyból, hallottam, és láttam, hogy az ágy másik felében visszanyeri az eredeti méretét a matrac úgy, hogy nem volt ott semmi.


Írhatnék még példákat, de mindven 1 közös van: nem lett belőle semmi bajom, de tudatosult bennem, hogy nem voltam egyedül.

Lehet hogy hülyén hangzik, de nem lehetséges, hogy a nagyapám így "akar velem lenni"? Mármint a kézfogás az az akarna lenni, hogy éjjel is itt van, a gyertyával meg "figyelmetetett". A kádban pedig lehet hogy csak velem akart "fürödni"(Vagy legalábbis ezt elhitetni velem). Amikor másnak kívántam a halálát, akkor meg ezzel próbált "felszólítani", hogy ne is gondoljak ilyenekre. Amikor meg az ágyból ő is "kiszállt" akkor meg lehet azt akarta tudtani velem, hogy ő is velem szórakozott a filmen.


Amikor folyamatosan éreztem a jelenlétét, és már zavart, akkor szépen megkértem, hogy távozzon, és hagyjon magamra. Àltalában így is tett, és el is múlt az érzésem.


Szerintetek erre van esély? Tényleg nem ártott még nekem, nem lihegett a fülembe, és nem is látok folyamatosan fekete árnyakat a szemem sarkában, mint egyesek. Szóval, nem rossz szándékú ezt tény. Szerintetek igaz lehet az, amit írtam? Hogy a halott nagyapám próbálja így megismerni a 3. unokáját, akivel amíg élt nem találkozhatott?

21/F



2019. máj. 25. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, persze hogy lehet, jeleket küld neked finoman, és vigyázz rád! Érdemes nyitott szemmel járnod, figyeld a "jeleket" ha olyan helyen van,akár segíteni is tud neked.
2019. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehetséges.

Nekem is volt hasonló ő egy rokonunk volt anya nagyon jól ismerte én sajnos nem. Ő olyan dolgokkal foglalkozott (mágiával vagy hasonlóval, nem tudom pontosan) hogy segített az embereknek de sosem fogadott el pénzt. Segítség lett a veszte. Számomra teljesen ismeretlen volt nem is hallottam róla nem is láttam, de viszont éveken keresztül megjelent álmomban egy nő és mondogatta mit tegyek az életben hogy jó legyen és ha úgy tettem jó is lett! Egy idő után meséltem el anyának, leírtam hogy néz ki stb és elsírta magát, hogy ez az a rokonunk. Azóta nem jelent meg álmomban viszont sokszor benne van a gondolataimban és segít. Nagyon jó érzés, olyan mintha valaki vigyázna rám :)

2019. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

"Amikor fürödtem, és valakinek a megölésén gondolkodtam..."


Azért van baj...

2019. máj. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: Szerintem már mindenki gondolkozott gondoldokott gyilkosságon, de a többség (szerencsére) nem teszi meg. :)
2019. máj. 26. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha a felnövés előtt hal meg a szülő akkor megengedik neki hogy szellemként a gyereke mellett maradjon.

Ez kegy.

2019. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg jóidulatú, de mivel nem vagy látó, igy nem lehetsz minden kétséget kizáróan biztos benne, hogy a nagyapád.

Ezért szerintem tanácsos némi óvatosság.Ha legközelebb érzed, szólhatsz hozzá, mondhatod neki, hogy ha rokonod, akkor mondjuk koppintson kettőt.Vagy adjon egyéb jelet.Vagy írhatsz neki egy lapra és azt kiteritve hagyd az asztalon, hogy "láthassa".Viszont ha kellemetlenné válna a jelenléte, vagy magadon tapasztalnál te vagy mások negatív változást, akkor valószinüleg muszáj lesz elküldeni.

2019. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

A nagyapád jelenleg egy 9 éves gyerek.

Általad nem tudtam beazonosítani mi ő, ezért fentről néztem meg. Na tudod vannak a démonok, akiknek néha a feladatuk, h kövessenek és lehúzzanak embereket. Neked ugyanez van, csak pozitívban. A fényedben van( ezt nehéz lenne elmagyarázni, mert még nagyon kezdő vagy) egyfajta nyitottság, ezért neked így is segít.

2019. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!