Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vajon démonok vagy nem?

Léteznek vajon démonok vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 16:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

Léteznek, azok nem hisznek bennük, akik nem találkoztak velük.


Én találkoztam már és elég annyit róluk tudni, hogy hasonlít egy két filmhez, amiket manapság a mozikban adnak. Az egyik ilyen közelálló film a Démonok között.


De egy tanács bárkinek, aki olvassa, hisz-e bennük vagy sem, tök mindegy. Egyéni dolog. De ne járjatok utána, ne keressétek, ne akarjatok megtudni róluk semmit, mert akkor csak jönnek és jönnek.

2019. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Legutóbbi kommentelőtől kérdezem: Szerinted ha démonok léteznek vannak angyalok is? Mik azok amik létezhetnek?
2019. júl. 16. 08:32
 13/25 anonim ***** válasza:
A démonok és az angyalok mivel táplálkoznak és mennyi ideig élnek?
2019. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 moria válasza:
nem ! :P
2019. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
# 11 -es melyik démonnal találkoztál? Csak mert az Ars Goetia-beli démonoknak semmi közük a hollywoodi filmekhez, de a többinek se. Vannak olyan negatív asztrál entitások, vagy paraziták akiket a köznyelv "démonoknak" nevez, de semmi közük a valódi démonokhoz. Ezek között vannak "trükközők" is akik megpróbálják elhitetni veled, hogy egy ismert démonnal van dolgod. Na, nekik már több közük van a filmekhez. A valódi démonok nem fognak neked csak úgy idejönni, meg kell idézni őket pecsét használatával, stb. és akkor sem úgy fognak megjelenni, hogy ott áll előtted fizikai formában. Rengeteg dologban tudnak segíteni, ha megkéred őket, minden démonnak más a hatásköre, amiben tud segíteni, illetve nagyon sokat tudnak tanítani és segíteni is a spirituális fejlődéseddel kapcsolatban. A kérdezőnek: igen, angyalok is léteznek, legalábbis az első 4 arkangyal biztosan és őket is ugyanúgy meg lehet idézni. A többivel nincs tapasztalatom.
2019. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
na persze...semmit nem segítenek. mese cukormázzal, tejszínhabbal és cseresznyével a tetején...
2019. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

És ki mondta hogy nem használtam pecsétet?:D


Egyébként angyalok is vannak.

2019. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

11-es vagyok

Szóval elég sok minden van, amit nem tud az ember.

Tudom nehéz elhinni. De a világ sokkal összetettebb mint gondolnád.


Ha belegondolsz már csak ha az evolúciós fejlődésbe is hisztek akkor szerintetek, hogy lehet az, hogy 1. Csak az ember fejlődött ki, 2. Hogy lehet minden ennyire tökéletesen pontos, és minden egy körkörös körforgás egészen a miniatűr baktériumoktól kezdve a növényekig és sorolhatnánk. Lehetetlen, hogy ez puszta véletlen legyen. Már ha ezen elgondolkozol akkor értelmét látod, annak, hogy igen léteznek lények.

Léteznek angyalok,démonok, idegenek, civilizált fajok és olyan dolgok, amiket szabad szemmel az ember nem lát, hallottam egy két lényről, amik léteznek a "spirituális tanok" szerint, de nagyon mesebelinek tűnik.


Nem részletezem a démon kísérletezéseket, de igen a nagy szintű, híres démonok pecsétek által jönnek és intelligensebbek az embereknél, valóban sok mindenre megtudnák tanítani az embereket, bár elvileg ahogyan idegenek is léteznek és titkolják már évtizedek óta, úgy az sem titok, hogy egyes nagy emberek a siker érdekében lepaktáltak démonokkal pl Hitler és még pár híres fószer, hogy sikeresek legyenek. Persze ezeket nem lehet 100%osan kijelenteni, de ha jobban belegondolsz van bennük ráció. Obama is nyíltan kimondta, hogy van kapcsolatunk idegenekkel, de igazából ez az amerikai űrkutatásban és a pilóták között már szinte mindennapos tény.


De mint említettem nem jó kutakodni a démonok után, mert minél többet foglalkozol vele, annál jobban észrevesznek és nem feltétlen a jobbik fajta, és mindegy mi a nevük.


Sok ember nem találkozott ezekkel a lényekkel ennek az oka az, hogy vak emberek nem jelentenek veszélyt számukra, ezért figyelmen kívül hagyják őket.


Főként az energiánk kell nekik,és végtelen ideig élnek.


Egyébként gyakran adnak válaszokat a legtöbb dolgot onnan tudom, pl hogy Isten nem az akinek gondoljuk, és zsarnok, az emberek számára csak eszközök és "fegyverek".


De igazából mindegy ki mit gondol, nyilván nem fog felvilágosodni senki, én is szkeptikus voltam, de ezek

a dolgok maguktól kezdtek jönni hozzám, láttam dolgokat a saját szememmel és történtek dolgok, amik elég ijesztőek.:D Bár már kezdtem hozzá szokni.

2019. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
# 18-as Hát én már évek óta aktívan űzöm a témát, de eddig még sose akarta egyik sem az energiámat. Ahogy említettem, akik energiát akarnak, azok a negatív asztrál entitások és ezek azok, akik egy idő után elkezdenek felfigyelni rád. Nálam is volt egyszer egy ilyen és én részletezem is. Úgy kezdődött, hogy egy bizonyos tárgy folyton leesett a helyéről (nem, magától nem tudott volna leesni), tehát egy idő után már nem is raktam vissza. Volt olyan is, hogy arra ébredtem, hogy valaki hangosan dörömbölt 3-szor a fürdőszobaajtón, utána pedig szó szerint beb*ssza. Mikor kimentem megnézni, zárva volt a fürdőszobaajtó (mindig nyitva tartom és senki más nem volt itthon). Ezen kívül random égett szag volt a házban különböző időpontokban (nem, nem a szomszéd Mariska néni égette oda tojást). A fizikai aktivitás pár nap után megszűnt, viszont elkezdtek szörnyű rémálom/alvásparalízis kombinációim lenni, amelynek mindegyikében ugyanaz a fekete energiamassza-szerű entitás szerepelt. Ebben az időszakban folyton fáradt voltam, bármikor eltudtam volna aludni napközben és az egyik szobának a sarkából szörnyen negatív energia áradt. Na ezt hamar meguntam, elvégeztem a Pentagram Kisebb Rituáléját és el is húzott, megszűntek a rémálom/alvásparalízis kombinációim és a folytonos fáradtság is. Tehát abban igazad van, hogy aki nem tudja, hogy lehet eltüntetni ezeket, az inkább ne kezdjen bele a témába, mielőtt megtanulná, hogy tudja megvédeni magát. Amitől még mindenkit óvni szoktam, az az Ouija tábla. Ezt egyszer próbáltam ki tesztelés céljából úgy, hogy tudatosan felkészültem védelemmel és kértem, hogy jöjjön valaki beszélgetni. Hát jött is egy olyan, aki felajánlotta, hogy gazdaggá tesz, ha hozok a nevében 7 emberáldozatot. Kedvesen visszautasítottam az ajánlatát, és ezután is csináltam egy nagytakarítást. Tehát ha valami ilyesmit mondanak, vagy az energiádat akarják, az mind vörös kód és nem egy valódi démonnal van dolgod.
2019. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

érdekes amiket írsz....én is beavattam magamat. idéztem Démont. De érdekes mód mindíg akkor voltam fáradt és legyengűlt amikor Démont idéztem...

annyira legyengűltem h még a kis női tasimat sem bírtam el, amiben csak a személyigazolványom volt.

sokakkal irogattam. naná h senki nem akarta bevallani h rosszabb lett az élete. később kiderült h annyira rossz lett az életük h öngyilkosok akartak lenni. az egyik a munkahejemig is eljött. pedig aztán nagyon messze él. csak irogattunk egymásnak. de annyira belém akart kapaszkodni és kérte már a segítséget. hazudott és totál eltűnt. nem is tudtam neki segíteni.


szóval vegye észre a "Démon" haver társaság h csak kihasználják őket.

Én már az elején is kitudtam mondani h csak kihasználnak ezek a lények engem. A legnagyobb hibát követtem el h beavattam magamat.

borzalmassá vált az életem. de jobb az életem h nem hazudok másoknak és magamnak azzal h jobb lett ezektől az életem. megoldom valahogy h azért jobb legyen az életem.


szóval csak kihasználnak.

akkora szintug eljutottam h rendesen tudtam Démont idézni. vagyis hallottam. de mijen érdekes h németűl szólt hozzám....állítólag minden nyelven értenek. azta az egy Démont nagyon sokszor idéztem már és sokat beszéltem hozzá. nehogymár ne tudná azt h én magyar vagyok...szóval csak hülyének nézik az embert és totál kihasználják.

téged is csak kihasználnak. és te is kihasználsz másokat azzal h hazudozol. h jókat hazudozol. főleg h rábeszélsz másokat.


éljetek már a valós világban!!!ha léteznek mindenféle lények, akkor is fogjátok fel h mindegyik csak rosszat akarnak nektek és csak kihasználnak.

volt ojan aki karmolásokkal ébredt és ezt mondta:

Biztos h az angyalom vigyáz rám...


ha karmolásokkal ébred az ember- könyörgöm. akkor csak rosszat akarhatott az az entitás.


akár angyal, akár démon, akár szellem, akár más entitás. mindíg rosszat akar az embernek.

senkinek nem akarnak jót, csak kizárólag saját maguknak. csak hitegetik az embert h neki akarnak jót. csak hitegetés és hazúgság.


tehát ne ámítsd magadat!!!

2019. júl. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!