Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csernobíl felett UFO-kat...

Csernobíl felett UFO-kat láttak. Köze lehet a történtekhez?

Figyelt kérdés

Most így a szabadságom ideje alatt időm volt a Csernobil sorozatot végignézni és tanulmányoztam a robbanáshoz vezető körülményeket. Vizsgálódásaim közben olyan új dolgokra akadtam, ami megváltoztathatja a katasztrófáról kialakult elképzeléseink


Tény, hogy nagyon sok azonosítatlan jelenséget (UFO) láttak arra a legkülönfélébb emberek. Több felvétel is van ufokról, molyemberekről, idegen szerkezetekről. Utánaolvastam olyan kutatók elméleteinek, akik a beszámolókat ezeket végigtanulmányozták. Az körvonalazódik, hogy földönkívüliek jártak a Csernobili atomkatasztrófa helyszínén közvetlen a robbanás előtt és után [link]


Kevéssé ismert, hogy Csernobilban a katasztrófát követő években is történtek ott - igaz, kisebb, de - nem veszélytelen balesetek. Amelyek rosszabbul is végződhettek volna. Például 1989. szeptember 16-án amikor egy földönkívüli repülő szerkezetet fényképeztek Csernobil felett [link]


- - -


A kutatók szerint egy negatív földönkívüli faj, ami reptíliánokként ismert a Földön szándékosan idézte elő az atomkatasztrrófát Csernobilban, azzal a szándékkal hogy kiírtsák az európaiakat. Aki kevéssé ismeri a földönkívüliek bolygónkra gyakorolt hatásást azt kérdezhetné, hogy miért nem lődöznek le minket. Nos, az az igazság, hogy több eltérő helyről jönnek ide fajok a világ eltérő szegleteiből és létezik az idegenek közt is nemzetközi egyezmény, amit be kell tartaniuk különben egy nemzetközi szerv megbünteti őket. Olyan mint nálunk a NÁTÓ.


Nem írthatod ki a kisebbséget, mert fenntről figyelnek és megdöntik a rendszered. Lásd a NATÓ a szerb kormányt megdöntötte, amikor a horvátokat ugyanígy ki akarták írtani. A negatív idegenek csak úgy tudnak kipusztítani minket, ha mindezt úgy csinálják, hogy rejtve maradnak a tettei a nemzetközi figyelem elől. Erre a legjobb példa lehet Csernobil.


Csernobil egy szovjet atomerőmű, pont európa szélén és éppen európa északi-déli közepének síkjában. Több Csernobil típusú erőmű volt a szovjetúnióban ugyanolyan technológiával mind messzebb európától. Vajon miért nem azok robbantak fel először?


Az ismert tények szerint közvetlen a katasztrófa előtt un.molyembert láttak az erőmű épp azon blokkja felett, ahol a katasztrófa történt [link] Közismert, hogy ilyen fajú lények a gyíkemberek(reptíliánok) alatt dolgoznak és velük szövetséges faj. Vannak hibridek is köztük, amik keverékei a reptíliánoknak és ezeknek a szárnyas bestiáknak. Az ilyen lények képesek mentálisan manipulálni embereket, hangulatukat, érzelmeiket, tetteiket. Több UFO-t is láttak ott a robbanás előtt és után. Ezek mind ugyanazon fajhoz tartozhattak [link]


---


EREDMÉNY : Mi van, ha szándékosan idézték elő idegenek a katasztrófát, azzal a céllal hogy titokban kipusztítsanak minket? Csernobil kiváló földrajzilag erre a célja. Az elavult grafitmoderátoros reaktorra rá lehetett fogni az egészet illetve később már sok mindent kitaláltak oknak. Több ilyen atomreaktor működött sokáig a világ számos helyén mégis csak ez robbant fel. Senki sem gyanakodna idegenekre. A nemzetközi földönkívüli felügyelő szervezet meg végképpen nem. [link]



2019. júl. 25. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Mennyire vehető komolyan szerinted az, hogy filmsorozatból és 2-3 netes forrás alapján "rájöttél valami egetrengető felfedezésre ami megváltoztathatja..."? ...
2019. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen ez, amikor a hülyeség szorgalommal és szabadidővel párosul.
2019. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Szabi alatti unalom velejárója, bizony.
2019. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ******?! ***** válasza:
56%

Nem félsz, hogy elrabolnak, miután nyilvánosságra hoztad? Legkevesebb, hogy tanúvédelmi programot kérsz a biztonságod érdekében.

Miután sokáig néztem a kérdést a betűk összefolytak a szemem előtt. Majd ezután valami rendkívül felfedezést tettem. Csernobil-t csere-mobil-nak olvastam. Vajon csak véletlen, vagy világméretű összeesküvés? Köze van a reptoidokhoz? Titokban a GSM boltok raktára alatt szövik a gonosz terveiket? A jövőbeli énem küldte vissza ezt a két szót, hogy röviden felismerve megakadályozunk egy világméretű katasztrófát?

2019. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Molyember Csernobil felett? Amekkora sugárzás volt ott, azon sem lepődnék meg, ha maga Gorbacsov repkedne ott szárnyakkal.
2019. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Neked aztán van időd!
2019. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Az emberi mulasztást ne pröbáljuk már a reptiliánokra ráhúzni :)
2019. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Feltétlen igazad van, be KELL látnia mindenkinek!

UFOk és alienek nélkül szinte elképzelhetetlen, hogy egy olyan üzemet, mint az atomerőmű, annyira hülye káder vezessen, aki a "Mi lesz akkor, ha minden védelmi és biztonsági rendszert egymás után kikapcsolunk?" kérdést felveti - és megvalósíttatja.

.

Csak a megrögzött ellenkezők és kételkedők, tagadók nem hisznek abban, amit kérdésedben -hosszan- leírtál, ezért igen jó helye van ebben a kategóriában.

Aki nem hisz a Hollywood-i filmek és a life[pont]hu tudományosságában, annak itt nincs semmi keresnivalója!

2019. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

"Mi van, ha szándékosan idézték elő idegenek a katasztrófát, azzal a céllal hogy titokban kipusztítsanak minket?"


Több száz projekt zajlik most is az emberiség ellen. Hogy érted, hogy mi van akkor? Mért, mi van akkor?

Ez egy kérdés?

Szerintem csak formájában az.

2019. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

# 5/9 Molyember Csernobil felett? Amekkora sugárzás volt ott, azon sem lepődnék meg, ha maga Gorbacsov repkedne ott szárnyakkal."


Nem zavar, hogy nem olvastad el a kérdést vagy nem tudsz szöveget értelmezni !? :XD


Világosan leírtam, hogy a robbanás előtt látták a lényt. Mintegy előidézője lehetett. Ettől függetlenül vannak olyan földönkívüli lények, akik elviselnek nagyobb sugárzást. A testük képes rövidebb időre rezgésszintet váltani, így a sugárzás részecskéi áthatolnak rajta károsodás nélkül.


# 4/9 em félsz, hogy elrabolnak, miután nyilvánosságra hoztad? Legkevesebb, hogy tanúvédelmi programot kérsz a biztonságod érdekében."


Ha tudsz adni, akkor igen. Kérek tanuvédelmi programot. Te sem olvastad el a kérdésem első mondatait sem. Benne van hogy új dolgokra akadtam vizsgálódásaim során a neten. Nem én találtam ki. Az ufómagazin egy régi száma is lehozott ilyesmit


# 8/9 UFOk és alienek nélkül szinte elképzelhetetlen, hogy egy olyan üzemet, mint az atomerőmű, annyira hülye káder vezessen, aki a "Mi lesz akkor, ha minden védelmi és biztonsági rendszert egymás után kikapcsolunk?" kérdést felveti - és megvalósíttatja."


Még a helyszíni mérnökök sem hitték el, hogy felrobbant az erőmű, csak amikor látták kívülről. Egyáltalán nem kellett volna felrobbannia egy atomreaktornak, hiszen a lehető legbiztonságosabban tervezik meg, ők sem hülyék, mérnökök tucatja tervez egy reaktort. Mikor bekövetkezett a katasztrófa utána próbáltak valami magyarázatot adni ami vagy igaz vagy sem...


Már több éve működött az a reaktor hibátlanul és régóta ment minden meghibásodás nélkül ugyanolyaqn reaktor világszerte mégis az robbant fel és ott volt a molyenben és az ufok...


Jó lenne értelmes válaszokat is ólvasni.

2019. júl. 25. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!