Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mely számodra a leghihetőbb...

Mely számodra a leghihetőbb földönkívüliekkel kapcsolatos történet?

Figyelt kérdés
Számomra Edwin "Buzz" Aldrin (az Apollo-11 legénység tagja) UFO észlelése.

2019. júl. 27. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyik sem.


Az, hogy Buzz Aldrin látott egy UFÓ-t, az azt jelenti, hogy nem lehet tudni, mit látott. Az UFO azonosítatlan repülő objektumot jelent, semmi többet. Minden UFO, ami repül, és nem tudjuk, micsoda.


A földönkívülit angolul is megkülönböztetik, extraterrestrialnak, aliennek nevezik.


Tehát UFO =/= földönkívüli

2019. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
A sajátom!
2019. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Őket aztán jól el is hallgattatta a NASA.. Mitchell volt az aki kitartott mindvégig az állítása mellett. A 90-es években én számtalan hitelesnek tűnő beszámolót hallottam egyszerű emberektől, akik megvoltak rémülve és azóta sem felejtették el ami velük történt és kétlem, hogy kitalálták volna az elmondottakat. Számomra talán azok a leghitelesebb történetek.
2019. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ******?! ***** válasza:
66%
Személy szerint mindkettőben hiszek. Nagyon sok van, amit fel lehetne sorolni, köztük nagyon sok kacsa, azonban számos "hihető" beszámoló van.
2019. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Bob Lazar sztorijában vannak racionális és igazolható és utólag be is igazolódott részek. Egy újszerű meghajtású repülő járművön dolgozott, mint reverse engineer. De nem biztos, hogy az földönkívüli eredetű volt. Lehetett egy másik országtól, vagy magáncégtől zsákmányolt új találmány.
2019. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Ilyent még nem mesélt senki!
2019. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Számomra a Roswelli. De vannak közvetett hazai történetek amik nekem elég meggyőzőek.
2019. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én az öreg parasztbácsi ismerősöm történetét.

Bárki megkérdi:

- János bácsi! Látott már földönkívülieket?

A válasz mindíg ez:

- Láttam fiam/lényom többet is, de az nem az vót!

2019. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Pataky beszámolói számomra megdönthetetlen bizonyítékai a földönkívüli jelenlétnek. Azt hiszem sokan nem lennénk a helyében amikor a magaslat felszippantja.
2019. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!