Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért gond ha nem látunk ufokat?

Miért gond ha nem látunk ufokat?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, sokan miért viszik túlzásba ezt az Idegenek vannak e témát?

Ha léteznek is engem pl nem zavar ha úgy élem le az életem, hogy nincs erre bizonyíték, és majd a jövő generációival veszik fel a kapcsolatot.

Ki hogy van ezzel?



#Idegebek #a jövőben.
2019. szept. 10. 20:36
 1/6 anonim válasza:
14%
Az emberiségnek kevés esélye van az örök túlélésre pontosabban kettő, jelen állás szerint. Vagy tudunk alkotni miniverzumot vagy felfedezünk tőlünk sokkal értelmesebb fajt és azok adnak technológiát hacsak nem írtanak ki minket de mindkét lehetőség nagyon távoli jövő (sajnos). Ha egyáltalán van távoli jövő mert ahogy pusztítjuk a földet a mostani tizenévesek gyerekei már nagy szarban lesznek. :D Más részről a kíváncsiság a fő ok meg persze, hogy megtaláljuk az élet értelmét. :D
2019. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, bár nyipván a kiváncsiság nagy hajtóerő.
2019. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Speciel én már láttam és nem is egyszer az elmúlt 10 évemben. A gond ott van hogy egyszerűen nem kézzelfogható és nincs rá semmi magyarázat. Tehát amit láttam, tapasztaltam a mai fizikánk szerint megmagyarázhatatlan valamit nem megtörténtként kell tudatosítanom. Csupán ez zavar.
2019. szept. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én hiszek bennük, és csak kevésről tudom elképzelni, hogy nálunk sokkal fejlettebbek.
2019. szept. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Miért gond ha nem látunk ufokat?"


UFO-kat látunk. Nap, mint nap. "Azonosítatlan repülő objektum". Egy repülőgép is lehet. Sőt a Te szemedben az összes repülőgép UFO, hiszen Te nem tudod beazonosítani.

2019. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Különösebben nem izgat vannak e
2019. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!