Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » UFO észlelések

A kérdés

Miért gond ha nem látunk ufokat?

Úgy értem a kérdést, sokan miért viszik túlzásba ezt az Idegenek vannak e témát?

Ha léteznek is engem pl nem zavar ha úgy élem le az életem, hogy nincs erre bizonyíték, és majd a jövő generációival veszik fel a kapcsolatot.

Ki hogy van ezzel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Idegebek, a jövőben.

szept. 10. 20:36  Privát üzenet  

A válaszok
Etalon1125 nevű felhasználó válasza:

Az emberiségnek kevés esélye van az örök túlélésre pontosabban kettő, jelen állás szerint. Vagy tudunk alkotni miniverzumot vagy felfedezünk tőlünk sokkal értelmesebb fajt és azok adnak technológiát hacsak nem írtanak ki minket de mindkét lehetőség nagyon távoli jövő (sajnos). Ha egyáltalán van távoli jövő mert ahogy pusztítjuk a földet a mostani tizenévesek gyerekei már nagy szarban lesznek. :D Más részről a kíváncsiság a fő ok meg persze, hogy megtaláljuk az élet értelmét. :D

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/5Időpont szept. 10. 21:39 Privát üzenet
Én nem bánom, bár nyipván a kiváncsiság nagy hajtóerő.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 10. 23:58 Privát üzenet
Speciel én már láttam és nem is egyszer az elmúlt 10 évemben. A gond ott van hogy egyszerűen nem kézzelfogható és nincs rá semmi magyarázat. Tehát amit láttam, tapasztaltam a mai fizikánk szerint megmagyarázhatatlan valamit nem megtörténtként kell tudatosítanom. Csupán ez zavar.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 02:13 Privát üzenet
én hiszek bennük, és csak kevésről tudom elképzelni, hogy nálunk sokkal fejlettebbek.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 11. 03:59 Privát üzenet

"Miért gond ha nem látunk ufokat?"

UFO-kat látunk. Nap, mint nap. "Azonosítatlan repülő objektum". Egy repülőgép is lehet. Sőt a Te szemedben az összes repülőgép UFO, hiszen Te nem tudod beazonosítani.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 14. 23:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Álmunkban tudjuk értelmezni a számokat, amiket látunk?
Az emberek miért nem hiszik el, hogy valami nagy gond van körülöttünk?
Kislányom, négy éves már egy hónapja, de még mindig mesél előző életeiről, mikor növi el? Vagy gond van vele?
Agyilag nagyon lefáradtam mostanában, pedig fizikailag fitt vagyok, aktív, sokat mozgok, ez jólesik ülőmunka mellett, mégis nehéz mostanában koncentrálni, szóval ismertek valami...
Hallottatok már erről?
Tényleg ufókat látunk?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az UFO észlelések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!